• Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Wang, Xi-Yao 1 6 3 3 1 Sheng, Yuqi 1 2 6 5 1
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Elie, Jennifer 1 0 7 1 1 1 Hon, Priscilla 2 6 6 6 2 2
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Reix, Sherazad 0 4 1 0 Ayukawa, Mana 1 6 2 1
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    You, Xiaodi 0 2 2 0 0 Gao, Xinyu 2 6 6 2 2
  • India F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 2 7 7 2 2 Mukund, Sasi Kumar 0 6 6 0 0
  • India F1, Singles
    Ghedin, Riccardo 1 3 7 1 Perez Sanz, David 1 6 6 1
  • India F1, Singles
    Singh, Karunuday 2 6 6 2 2 Chen, TI 0 4 2 0 0
  • Australia F2, Doubles
    Bourchier H / Sofaer D 0 3 1 0 Ball C / Reid M 1 6 4 1
  • Australia F2, Doubles
    Fancutt T / Harper M 0 2 1 0 De Waard S / Grills J 1 6 3 1
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Hsieh, Su-Wei 0 3 0 Eguchi, Misa 0 1 0
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Moore J / Myers A 0 3 0 HAN N-L / Jang S J 0 0 0
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    LIU C / Tian R 07:15 Kuwata H / Tanaka Y
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Jiang X / Tang Q 07:20 Koshino Y / LU J
  • India F1, Doubles
    Chen T / Ghedin R 07:30 Ahuja S / Dahiya J
  • India F1, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Prashanth N V S 07:30 Kaliyanda Poonacha N / Khan S
  • India F1, Doubles
    Bendre A / Wagh A 07:30 Narasimhan A / Singh K
  • India F1, Doubles
    Sood C / Sood L 07:30 Lopez-Perez E / Perez Sanz D
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    HSU C-W / Tang H C 08:00 LI Y / Wang X-Y
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Witthoeft, Carina 08:15 Koukalova, Klara
  • Egypt F8, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 09:00 Badanov, Dmytro
  • Egypt F8, Singles
    Milojevic, Nikola 09:00 Gabb, Richard
  • Egypt F8, Singles
    Sekulic, Milos 09:00 Dubarenco, Maxim
  • Egypt F8, Singles
    Geens, Clement 09:00 Klec, Ivo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lazareva, Margarita 09:00 Puchkova, Olga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Klaffner, Melanie 09:00 Wikkerink, Janneke
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Luangnam, Nudnida 09:00 Vondrousova, Marketa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Fuentes, Camila 09:00 Morgina, Anna
  • Turkey F9, Singles
    Roca Batalla, Oriol 09:00 Schonenberg, Tom
  • Turkey F9, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 09:00 Chazal, Maxime
  • Turkey F9, Singles
    Zekic, Miljan 09:00 Vibert, Francois Arthur
  • Turkey F9, Singles
    Kryvoy, Yuriy 09:00 Sinicropi, Riccardo
  • Turkey F9, Singles
    Camilo, Rafael 09:00 Reissig, Nicolas
  • Turkey F9, Singles
    Kaczynski, Kevin 09:00 Pereira, Jose
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Jani, Reka-Luca 09:00 Jurikova, Lenka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dinu, Cristina 09:00 Kotelesova, Barbara
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Bhunu, Valeria 09:30 Schaeder, Laura
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Juhaszova, Vivien 09:30 HO, Jessica
  • Tunisia F8, Singles
    Cagnina, Julien 09:30 Zynga, Lennart
  • Tunisia F8, Singles
    Galovic, Viktor 09:30 Vasilevski, Andrei
  • Tunisia F8, Singles
    Rice, David 09:30 Tabatruong, Maxime
  • Tunisia F8, Singles
    Vanneste, Jeroen 09:30 Jankovits, Yannick
  • Croatia F3, Singles
    Lizariturry, Juan 10:00 Ilic, Luka
  • Croatia F3, Singles
    Maruscak, Matej 10:00 Naso, Gianluca
  • Croatia F3, Singles
    Schmid, Michal 10:00 Razborsek, Nik
  • Croatia F3, Singles
    Ghedin, Nicola 10:00 Bellotti, Riccardo
  • Quimper, France, Doubles
    Beck A / Fischer M 10:00 Barrere G / Obry J
  • Egypt F8, Singles
    Novak, Dennis 10:30 Salman, Omar
  • Egypt F8, Singles
    VON Massow, George 10:30 Vatutin, Alexey
  • Egypt F8, Singles
    Tepavac, Marko 10:30 Nedelko, Ivan
  • Egypt F8, Singles
    Fournerie, Theo 10:30 Ruppli, Andrew
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kharchenko, Anastasia 10:30 Lapko, Vera
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rohde-Moe, Caroline 10:30 Thombare, Prarthana G
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Granic, Petra 10:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kennel, Karin 10:30 Yastremska, Dayana
  • Turkey F9, Singles
    Fayziev, Sanjar 10:30 Vilella Martinez, Mario
  • Turkey F9, Singles
    Milko, Michal 10:30 Kirche, Leonardo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Grajdek, Kim-Alice 10:30 Pirazhenka, Sviatlana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Moore, Tara 10:30 Cheli, Camille
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Lister, Cornelia 10:30 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Arshinkova, Petia 10:30 Lemmens, Elke
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dentoni, Corinna 10:30 Ponomar, Lisa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Folts, Arina 10:30 Evtimova, Dia
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Ramialison, Irina 10:30 Silva, Eden
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Touly, Carla 10:30 Caregaro, Martina
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Toljan, Janina 10:30 Sibille, Constance
  • Quimper, France
    Dustov, Farrukh 11:00 Vaisse, Martin
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lodikova, Daria 11:00 Chantraine, Catherine
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lykina, Ksenia 11:00 Scholsen, Helene
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Der Meij, Charlotte 11:00 Simmonds, Chanel
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Tanielian, Clara 11:00 Georges, Myrtille
  • Tunisia F8, Singles
    Hoang, Antoine 11:00 Giacalone, Omar
  • Tunisia F8, Singles
    Bega, Alessandro 11:00 Shyla, Yaraslau
  • France F4, Singles
    Eysseric, Jonathan 11:00 Thivant, Yannick
  • Portugal F2, Singles
    Ward, Alexander 11:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Wozniacki, Caroline 11:30 Zhu, Lin
  • Croatia F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 11:30 Serdarusic, Nino
  • Croatia F3, Singles
    Gawron, Marcin 11:30 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Croatia F3, Singles
    Partl, Adrian 11:30 Sancic, Antonio
  • Croatia F3, Singles
    Celebic, Ljubomir 11:30 Diarra, Gibril
  • Egypt F8, Doubles
    Clayton S / Gabb R 12:00 Kocyla A / Sekulic M
  • Egypt F8, Doubles
    Liniger J / Von Massow G 12:00 Geens C / Salman O
  • Egypt F8, Doubles
    Marsoun L / Papik T 12:00 Dubarenco M / Novak D
  • Egypt F8, Doubles
    Tessa L / Zapata Miralles B 12:00 Marfia M / Taweel I H
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Remondina, Anna-Giulia 12:00 De Cesare, Helen
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Rubini S / Spigarelli M 12:00 Bellucco M / Scala C
  • Portugal F2, Singles
    Kylar, Kevin 12:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Portugal F2, Singles
    Gil, Frederico 12:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Quimper, France
    Guez, David 12:30 Beck, Andreas
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Arcangioli, Manon 12:30 Turati, Bianca
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Saitova, Anastasiya 12:30 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • Tunisia F8, Singles
    Bejtulahi, Denis 12:30 Crepaldi, Erik
  • Tunisia F8, Singles
    Caruso, Salvatore 12:30 Durasovic, Viktor
  • Tunisia F8, Doubles
    Grassi C / Rice D 12:30 Feler M / Lizen A
  • Tunisia F8, Doubles
    Cagnina J / Jankovits Y 12:30 Mannapov A / Zynga L
  • France F4, Singles
    Bonzi, Benjamin 12:30 Coco, Rudy
  • Portugal F2, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 12:30 Sousa, Henrique
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Beygelzimer Y / Savchuk O 12:45 Linette M / Piter K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Klaffner M / Thombare P G 13:00 Cheapchandej P / Luangnam N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kharchenko A / Puchkova O 13:00 Lapko V / Vondrousova M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    GUO X X / Sun X L 13:00 Kennel K / Lazareva M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Fuentes C / Gibson A 13:00 Morgina A / Rohde-Moe C
  • Turkey F9, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 13:00 Apostol A S / Apostol B I
  • Turkey F9, Doubles
    Kaczynski K / Schonenberg T 13:00 Kryvoy Y / Lebedyn A
  • Turkey F9, Doubles
    Zekic M / Zlatanovic A 13:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Turkey F9, Doubles
    Chazal M / Reynet F 13:00 Sinicropi R / Vibert F-A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Lister C / Moore T 13:00 Novoselova P / Vdovenco A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Jani R-L / Jurikova L 13:00 Dinu C / Rosca I L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    De Sutter J / Lemmens E 13:00 Bogoliy D / Folts A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Cucca M / Vangelova A 13:00 Grajdek K-A / Nancarrow A
  • Croatia F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 13:00 Bellotti R / Borgo F
  • Croatia F3, Doubles
    Schmid M / Suc D 13:00 Maruscak M / Rumler R
  • Portugal F2, Singles
    Deus, Nuno 13:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Quimper, France
    Brands, Daniel 13:50 Authom, Maxime
  • Quimper, France
    Kapas, Andriej 14:00 Corrie, Edward
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Juhaszova V / Malikova T 14:00 HO J / Simmonds C
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    D'Oliveira E / Rohira T 14:00 Bhunu V / Geiss J
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Chantraine C / Van Der Meij C 14:00 Georges M / Scholsen H
  • Tunisia F8, Doubles
    Pehar A / Raspudic F 14:00 Fortuna C / Giacalone O
  • Tunisia F8, Doubles
    Cunha H / Ghorbel A 14:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • France F4, Singles
    Denolly, Corentin 14:00 Belot, Constantin
  • Portugal F2, Singles
    Short, Matthew 14:00 Pavic, Mate
  • Portugal F2, Doubles
    Geerts M / Masur D 14:00 Banzer V / Martin Adalia P
  • Croatia F3, Doubles
    Kekez D / Serdarusic N 14:30 Gawron M / Panfil G
  • Croatia F3, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:30 Draganja T / Sancic A
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Chiesa D / Rosatello C 14:30 Ramialison I / Sibille C
  • Quimper, France, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 15:00 Kovalik J / Setkic A
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Garcia Vidagany, Beatriz 15:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Portugal F2, Singles
    Sousa, Pedro 15:00 Vega Hernandez, David
  • France F4, Doubles
    Bonzi B / Reboul F 15:30 Eysseric J / Lestienne C
  • Quimper, France, Doubles
    Arends S / Walsh D 16:00 Cipolla F / Meffert D
  • Portugal F2, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:00 Kylar K / Van Den Honert V
  • Portugal F2, Doubles
    Pulgar-Garcia Jai / Vivero Gonzalez P 16:00 Barbosa R / Tavares L
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Mitu, Cristina-Andreea 16:30 Molinero, Florencia
  • Quimper, France
    Barrere, Gregoire 16:30 De Schepper, Kenny
  • Portugal F2, Singles
    Boutillier, Remi 16:30 Gomez-Herrera, Carlos
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bosio V / Gonzalez M 16:30 Garcia-Vidagany B / Molinero F
  • Portugal F2, Doubles
    Deus N / Gil F 18:00 Ferreiro Nunes J-R / Sousa P
  • Quimper, France
    Paire, Benoit 18:30 Marcora, Roberto
  • France F4, Singles
    Commin, Cedrick 18:30 Halys, Quentin
  • Quimper, France, Doubles
    Authom M / Jouan R 20:00 De Schepper K / Martin F
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pous Tio, Laura 20:00 Sakkari, Maria
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 22:00 Arruabarrena L / Olaru R
  • Monterrey, Mexico
    Tsurenko, Lesia 22:00 Bacsinszky, Timea
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Goncalves, Paula Cristina 22:00 Pereira, Teliana
  • Canada F1, Doubles
    Centenari A / Stege S 22:00 Gigounon G / Smethurst D
  • Monterrey, Mexico
    Hantuchova, Daniela 23:15 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bogdan E / Melichar N 23:15 Rodionova AN / Rodionova AR
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bonaventure Y / Peterson R 23:30 Gamiz A / Goncalves P C

Lupa kao Maksim

Pročitajte top bisere Ace Stojanovića!

Ostali sportovi

Autor:

Komentator Javnog servisa Aleksandar Stojanović poznat po brojnim lapsusima tokom prenosa uživo

Aleksandar Aca Stojanović,

Radi prenose po ugledu na hrvatske kolege

Odvaljuje za medalju!
Sportski komentator RTS Aleksandar Stojanović, poznatiji kao Aca frizura, Aca informacija ili jednostavno Aca biser, prekjuče je tokom prenosa vaterpolo utakmice između Srbije i Mađarske prilično iznervirao naciju, pa su mnogi morali da utišaju ton kao bi mogli da gledaju meč!

Prenos je najviše pogodio bivšeg vaterpolistu Danila Ikodinovića, koji je na prilično vulgaran način isprozivao našeg kolegu, a bez želje da ga uvredimo, redakcija Kurira prisetila se najvećih Stojanovićevih lapsusa i bisera.

Počećemo iz čuvene Acine žablje perspektive.
- Tevez sada mimikom svoga lica pokazuje da mu se nešto ne sviđa - Acin komentar meča Premijer lige, a zatim i SP 2010.

- Toliko mnogo iznenađenja na šampionatu da bi bilo veliko iznenađenje da ne bude nikakvih iznenađenja - raspalio je komentator RTS, a potom i prokomentarisao izgled francuskog golmana.

- Čini mi se, ali mislim da sam u pravu, da je Kupe bio kod frizera, ali ne samo zbog šišanja - reče Stojanović i nastavi da nas obasipa informacijama:

- Ako budete čuli da sudija svira pištaljkom u ritmu, to je zato što je direktor muzičke škole - blistao je on.

- Kaka je fantastičan fudbaler, ali njegovoj majci se ne sviđa frizura i misli da bi bio lepši da se ošiša - lekcija iz mode, a onda i iz ekonomije:

- Naporno je radio i trenirao da bi izvukao svoje roditelje s plantaža šećerne vune i pamuka.
Svaka čast, majstore! Da te nema, trebalo bi te izmisliti...


Danilo Ikodinović zoom Danilo Ikodinović

Dača i danas tvitovao:

O Kuriru: Danilo Ikodinović:

Samo što su jadnici na naslovnicu mogli da stave Prlainovića, npr... Da, onda bi bilo glupo, niko ne bi čitao o šampionima...

O Aci Stojanoviću:

Zamisli, umireš u bazenu i čuješ Kosicu koji lupeta... Pa, udavio bih se momentalno...

Neće prenositi ritmičku gimnastiku. Daće mu još jedan sport na vodi. Kod nas je sve suprotno od normalnog.

Kad neće da dovedu stručnog konsultanta, nego puste onog diletanta da prenosi.. Veoma je bitno šta se priča, a ne ko priča. :-)

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

150.000 evra svakako je preniska cena, a biće još zanimljivije videti da li je Mišković izvršio konverziju i da li je to platio i koliko Milan Kovačević ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!