• Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Eguchi, Misa 1 6 5 1 Hibino, Nao 0 4 4 0
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Mestach, AN Sophie 2 6 6 2 2 Ninomiya, Makoto 0 4 1 0 0
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    De Vroome, Indy 0 2 2 0 0 Pliskova, Kristyna 2 6 6 2 2
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Wongteanchai, Varatchaya 0 1 4 0 Bychkova, Ekaterina 1 6 3 1
  • Obregon, Doubles W-C15-MEX-03A
    Rodriguez V / Zacarias M 2 6 6 2 2 Monarrez Yesaki S D / Morales Beckmann D 0 2 4 0 0
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Han, Xinyun 0 4 0 Wang, Qiang 0 2 0
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Simmonds, Chanel 0 1 0 Yang, Zhaoxuan 0 3 0
  • Thailand F3, Singles
    Takeuchi, Kento 0 2 0 Grills, Jacob 0 2 0
  • Thailand F3, Singles
    Chatpatcharoen, Puriwat 0 2 0 Tearney, Finn 0 3 0
  • Thailand F3, Singles
    Burapharitta, Phassawit 0 3 0 Santillan, Akira 0 2 0
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Kato, Miyu 05:25 Hozumi, Eri
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Imanishi, Miharu 05:30 Jakupovic, Dalila
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Namigata, Junri 05:40 Hibi, Mayo
  • Fukukoa, Singles W-C50-JPN-01A
    Sema, Erika 05:40 Celik, Susanne
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Zheng, Saisai 06:00 Naydenova, Aleksandrina
  • Busan, South Korea
    Skugor, Franko 06:00 Groth, Samuel
  • Busan, South Korea
    LU, Yen-Hsun 06:00 Zemlja, Grega
  • Anning, Singles W-C75-CHN-07A
    Wang, Yafan 06:30 Embree, Lauren
  • Thailand F3, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 06:40 Sornbutnark W / Wachiramanowong K
  • Thailand F3, Doubles
    ITO Y / Katayama S 06:40 Kondo H / Onozawa A
  • Thailand F3, Singles
    Hochwalt, Tyler 06:45 Singh, Karunuday
  • Fukukoa, Doubles W-C50-JPN-01A
    Inoue M / Omae A 07:00 Broady N / Pliskova K
  • Fukukoa, Doubles W-C50-JPN-01A
    Eguchi M / Sawayanagi R 07:10 Miyamura M / Wongteanchai V
  • Karshi, Uzbekistan
    Ebden, Matthew 07:30 Setkic, Aldin
  • Karshi, Uzbekistan
    Donskoy, Evgeny 07:30 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Karshi, Uzbekistan
    Karatsev, Aslan 07:30 Ghedin, Riccardo
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    Yang Z / YE Q Y 07:30 HAN X / Zhang K-L
  • Karshi, Uzbekistan
    Gabashvili, Teimuraz 07:30 Bhambri, Yuki
  • Busan, South Korea
    Nam, JI Sung 08:00 Nguyen, Daniel
  • Busan, South Korea
    Lacko, Lukas 08:00 Marchenko, Illya
  • Israel F5, Singles
    Barry, Sam 08:30 Martin, Toby
  • Israel F5, Singles
    Grenier, Hugo 08:30 Patael, Ben
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Khazaniuk, Deniz 08:30 Pushkarevsky, Alona
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Piskun, Oleksandra 08:30 Scholsen, Helene
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Krolitzky, Shelly 08:30 Tolibova, Sadafmoh
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Deigman, Laura 08:30 Lankri, Ofri
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Kajevic, Ena 09:00 Palkina, Ksenia
  • Anning, Doubles W-C75-CHN-07A
    XU Y F / Zheng S 09:00 Embree L / Guarachi A
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Klein B / Roelofse R 09:00 Betov S / Elgin M
  • Turkey F18, Singles
    Neuchrist, Maximilian 09:00 Bellier, Antoine
  • Turkey F18, Singles
    Orno, Philip 09:00 Celikbilek, Altug
  • Turkey F18, Singles
    Panak, Yvo 09:00 Yuksel, Anil
  • Turkey F18, Singles
    Sieber, Marc 09:00 Heller, Peter
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Sotnikova, Alyona 09:00 Cepelyte, Agne
  • Busan, South Korea, Doubles
    Kutrovsky D / Skugor F 09:20 Chung H / Lim Y-K
  • Busan, South Korea, Doubles
    Jenkins J / Kudla D 09:20 Cerretani J / Whittington A
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Negreanu, Daiana 09:30 Sokiran, Anna
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Horackova, Gabriela 09:30 Garcia Perez, Georgina
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Parres Azcoitia, Olga 09:30 Pradova, Martina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kharchenko, Anastasia 10:00 Mikheeva, Alina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Wallace, Isabelle 10:00 Tholey, Lea
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lukic, Jelena 10:00 Tatachar Venugopal, Dhruthi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Clerici, Giada 10:00 Abou Zekry, Ola
  • Romania F1, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 10:00 Popko, Dmitry
  • Romania F1, Singles
    Vilardo, Francesco 10:00 Dmitriev, Kirill
  • Israel F5, Singles
    Paris, Joshua 10:00 Weintraub, Amir
  • Israel F5, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 10:00 Rossier, Simeon
  • Egypt F17, Singles
    Allouch, Khalid 10:00 Evans, Daniel
  • Egypt F17, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 10:00 Papik, Tomas
  • Egypt F17, Singles
    Drzewiecki, Karol 10:00 Maamoun, Karim-Mohamed
  • Egypt F17, Singles
    Erguden, Baris 10:00 Blumenberg, Alex
  • Aix en Provence, France
    Eysseric, Jonathan 10:00 Haase, Robin
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Strakhova, Valeriya 10:00 Lombardo, Beatrice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Piran, Alessia 10:00 Sarrazin, Laetitia
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pervushina, Olesya 10:00 Masini, Maria
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bucsa, Cristina 10:00 Turati, Bianca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bolsova Zadoinov, Aliona 10:00 Huber, Luisa Marie
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Spigarelli, Martina 10:00 Guerrero Alvarez, Eva
  • Sweden F2, Singles
    Sillanpaa, Henrik 10:15 Mridha, Jonathan
  • Sweden F2, Singles
    Gabb, Richard 10:15 Linzer, Michael
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Rinaldo Persson, Kajsa 10:15 Ornberg, Maja
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Herdzelas, Dea 10:15 Daniels, Carolin
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Fridman, Olga 10:15 Lizarazo, Yuliana
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Schaeder, Laura 10:15 Stokke, Melanie
  • Turkey F18, Singles
    Chervyakov, Fedor 10:30 Geens, Clement
  • Turkey F18, Singles
    Alekseenko, Vadim 10:30 Yalcinkale, Barkin
  • Turkey F18, Singles
    Salman, Omar 10:30 Miedler, Lucas
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Schmidt, Carolin 10:30 Kitagawa, Rio
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Chien, Pei-Ju 10:30 Brogan, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Yamasoto, Aki 10:30 Dascalu, Nicoleta
  • Israel F5, Doubles
    Barry S / Karlovskiy E 10:30 Saveljev E / Zemel Y
  • Ashkelon, Doubles W-C10-ISR-01...
    Bolkvadze M / Totka N 10:30 Dmitrieva S / Piskun O
  • Ashkelon, Doubles W-C10-ISR-01...
    Bogoslavets A / Masuri E 10:30 Lankri O / Nikolaev V
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Donskoy E / Ebden M 10:30 Bhambri Y / Menendez-Maceiras A
  • Madrid, Spain
    Wozniacki, Caroline 11:00 Sharapova, Maria
  • Madrid, Spain, Doubles
    Mladenovic K / Pliskova K 11:00 Makarova E / Vesnina E
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Stamatova, Julia 11:00 Smith, Kristina N
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Fafaliou, Stamatia 11:00 Grajdek, Kim-Alice
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Tanielian, Clara 11:00 Grammatikopoulou, Valentini
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Vankova, Katerina 11:00 Krunic, Aleksandra
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Kovinic, Danka 11:00 Kalinina, Anhelina
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Smitkova, Tereza 11:00 Beygelzimer, Yuliya
  • Croatia F8, Singles
    Barrere, Gregoire 11:00 Krawietz, Kevin
  • Croatia F8, Singles
    Inzerillo, Jerome 11:00 Zekic, Miljan
  • Croatia F8, Singles
    Safranek, Vaclav 11:00 Lojda, Dusan
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Shakovets, Christina 11:00 Remondina, Anna-Giulia
  • Spain F12, Singles
    Reuter, Yannik 11:00 PLA Malfeito, Jaume
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Cuk, Pia 11:00 Lukas, Tena
  • Spain F12, Singles
    Lopez San Martin, Alvaro 11:00 Oliveira, Goncalo
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Luknarova, Zuzana 11:00 Gjorcheska, Lina
  • Spain F12, Singles
    Checa-Calvo, Jose 11:00 Martos Gornes, Sergio
  • Spain F12, Singles
    Castellon Guasch, Sergio 11:00 Arenas-Gualda, Ivan
  • Nigeria F2, Singles
    Quigley, Eric 11:00 Baughman, Deiton
  • Nigeria F2, Singles
    Pecotic, Matija 11:00 Vorster, Tucker
  • Nigeria F2, Singles
    Crowley, Keith-Patrick 11:00 Nedunchezhiyan, Jeevan
  • Aix en Provence, France
    Millman, John 11:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Konta, Johanna 11:00 Gavrilova, Daria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Parrizas-Diaz, Nuria 11:30 Geukens, Britt
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Radovcic, Lulu 11:30 Khabarova, Elizaveta
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Plipuech, Plobrung 11:30 Gilchrist, Nadja
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bryzgalova, Yulia 11:30 Konotoptseva, Danielle
  • Romania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 11:30 Dima, Dragos
  • Romania F1, Singles
    Wagner, Bastian 11:30 Lazov, Alexander
  • Egypt F17, Singles
    Tepavac, Marko 11:30 Hossam, Karim
  • Egypt F17, Singles
    Simon, Tobias 11:30 Andrzejczuk, Adrian
  • Egypt F17, Singles
    Bessire, Francesco 11:30 Sabry, Sherif
  • Egypt F17, Singles
    Ejupovic, Elmar 11:30 Ilkel, Cem
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Mertens, Elise 11:30 Kostova, Elitsa
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Glatch, Alexa 11:30 Sakkari, Maria
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Irigoyen, Maria 11:30 Botto, Bianca
  • Israel F5, Doubles
    Cukierman D / Leshem E 11:30 BAR D / Martin T
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    LI, Yuenu 11:30 Simic, Jelena
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Arcidiacono, Federica 11:30 Sugnaux, Tess
  • Sweden F2, Singles
    Podzus, Martins 11:45 Pauffley, Neil
  • Sweden F2, Doubles
    Appelgren D / Ymer M 11:45 Forberg Skogeng A / Solberg C
  • Turkey F18, Singles
    Bellotti, Riccardo 12:00 Marsalek, James
  • Turkey F18, Doubles
    Malyshev M / Yatsyk Y 12:00 Celikbilek A / Yuksel A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Buzarnescu, Mihaela 12:00 Aponasenko, Vasilisa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Ghitescu, Andreea 12:00 Popivoda, Mila
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Kuzmova, Viktoria 12:00 Fernandes, Mafalda
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Husaric A / Sotnikova A 12:00 Bukhanko A / Saidova S
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Daniel M / Moser F 12:00 Monroe N / Sitak A
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Siedliska, Natalia 12:00 Lehnert, Katharina
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Fourouclas, Natasha 12:00 Zlochova, Zuzana
  • Portugal F4, Doubles
    Barbosa M / Semedo M 12:00 Contzen J / Lameiras E
  • Busan, South Korea, Doubles
    NAM J S / Song M-K 12:00 Smith J-P / Thompson J
  • Italy F8, Singles
    Colella, Alessandro 12:00 Martinez, Mateo Nicolas
  • Italy F8, Singles
    Heras, Patricio 12:00 Stefanini, Jacopo
  • Italy F8, Singles
    Hemery, Calvin 12:00 Giacalone, Omar
  • Italy F8, Singles
    Trevisan, Matteo 12:00 Naso, Gianluca
  • Madrid, Spain
    Williams, Serena 12:15 Suarez Navarro, Carla
  • Madrid, Spain, Doubles
    Hsieh S-W / Pennetta F 12:15 Dellacqua C / Shvedova Y
  • Aix en Provence, France
    Halys, Quentin 12:20 Ghem, Andre
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Kan, Victoria 12:30 Krejcikova, Barbora
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Gaydarzhi, Ksenia 12:30 Rentouli, Anastasia
  • Croatia F8, Singles
    Brkic, Tomislav 12:30 Banes, Maverick
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Zidansek, Tamara 12:30 Hobgarski, Katharina
  • Spain F12, Singles
    Giraldi Requena, Marcos 12:30 Zapata Miralles, Bernabe
  • Spain F12, Singles
    Semjan, Marek 12:30 Guell Bartrina, Eduard
  • Spain F12, Singles
    Kuhn, Nicola 12:30 Granollers-Pujol, Gerard
  • Nigeria F2, Singles
    Klec, Ivo 12:30 Song, Evan
  • Portugal F4, Singles
    Sousa, Henrique 12:30 Domingues, Joao
  • Portugal F4, Doubles
    Cunha Silva F / Falcao G 12:30 Deus M / Lourenco D
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Minella, Mandy 13:00 Kerkhove, Lesley
  • Aix en Provence, France
    Mathieu, Paul-Henri 13:00 Golubev, Andrey
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Parmentier, Pauline 13:00 Linette, Magda
  • Egypt F17, Doubles
    Maamoun K / Sabry S 13:00 Andrzejczuk A / Wojnar B
  • Egypt F17, Doubles
    Desyatnik A / Pavlov A 13:00 Erguden U B / Ilkel C
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Savoretti, Alice 13:00 Ozaki, Risa
  • Algeria F1, Singles
    Perez Sanz, David 13:00 Descotte, Matias Franco
  • Algeria F1, Singles
    Glancy, Daniel 13:00 Nastasi, Ugo
  • Algeria F1, Singles
    Doumbia, Sadio 13:00 Vilella Martinez, Mario
  • Sweden F2, Doubles
    Clayton S / Gabb R 13:00 Mridha J / Simonsson F
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Coin, Julie 13:00 Burger, Cindy
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Sramkova, Rebecca 13:00 Allertova, Denisa
  • Madrid, Spain
    Dimitrov, Grigor 13:00 Wawrinka, Stanislas
  • Madrid, Spain
    Tsonga, Jo-Wilfried 13:00 Berdych, Tomas
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Daniels C / Schaeder L 13:15 Luttikhuis N / Van Dijkman I
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Allgurin E / Njuki B 13:15 Lister C / Lizarazo Y
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Haase R / Qureshi A-U-h 13:20 Fleming C / Marray J
  • Turkey F18, Doubles
    Miedler L / Neuchrist M 13:30 Chervyakov F / Taweel I H
  • Turkey F18, Doubles
    Heller P / Volfson D 13:30 Adanali M / Haylaz M
  • Turkey F18, Doubles
    Weidinger D / Yalcinkale B 13:30 Bonzi B / Reboul F
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Lyukshinova E / Palkina K 13:30 Cepelyte A / Tehrani T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Brogan A / Yurtkuran D 13:30 Kulikova V / Pogrebnyak V
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Kajevic E / Topsel M 13:30 Dascalu N-C / Rosatello C
  • Madrid, Spain, Doubles
    Matkowski M / Zimonjic N 13:30 Dimitrov G / Melzer J
  • Egypt F17, Doubles
    Drzewiecki K / Smola M 13:30 Blumenberg A / Tutu M
  • Egypt F17, Doubles
    Allouch K / Jdi M 13:30 Frigerio L / Pulgar-Garcia J
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Brozda, Olga 13:30 Rohanova, Petra
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Malikova, Tereza 13:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Portugal F4, Doubles
    Almeida M / Faria L 13:30 Mazon-Hernandez R / Pereira G
  • Rome, Italy
    Pavlasek, Adam 13:30 Brown, Dustin
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bolsova Zadoinov A / Hon P 13:30 Lombardo B / Masini M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bucsa C / Guerrero Alvarez E 13:30 Bellucco M / Piran A
  • Romania F1, Doubles
    Carpen A-D / Tatomir L G 14:00 De Waard S / Van Peperzeel G
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Kawasaki Y / Negreanu D 14:00 Garcia-Perez G / Parres Azcoitia O
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Krunic A / Martic P 14:00 Galfi D / Kasatkina D
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Peterson, Rebecca 14:00 Kania, Paula
  • Nigeria F2, Doubles
    Crowley K-P / Vorster T 14:00 Michael M / Mugabe D
  • Nigeria F2, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Pecotic M 14:00 Baughman D / Quigley E
  • Portugal F4, Singles
    Gaspar Murta, Andre 14:00 Gil, Frederico
  • Aix en Provence, France
    Pereira, Jose 14:20 Zverev, Alexander
  • Madrid, Spain
    Kyrgios, Nick 14:20 Isner, John
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Abou Zekry O / Kharchenko A 14:30 Burillo Escorihuela I / Wallace I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Genesse Y / Khabarova E 14:30 Konotoptseva D / Korzhova E
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Clerici G / Drew J 14:30 Geukens B / Tatachar Venugopal D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gilchrist N / Riley A 14:30 Bryzgalova Y / Mikheeva A
  • Algeria F1, Singles
    Thivant, Yannick 14:30 Kanar, Jonathan
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Kerkhove L / Vrljic A 14:30 Kostova E / Leykina P
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Perrin C / Shinikova I 14:30 Burger C / Mertens E
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Maria, Tatjana 14:30 Johansson, Mathilde
  • Portugal F4, Singles
    Vega Hernandez, David 14:30 Deus, Nuno
  • Rome, Italy
    Bedene, Aljaz 14:30 Daniel, Taro
  • Rome, Italy
    Cecchinato, Marco 14:50 Ungur, Adrian
  • Madrid, Spain, Doubles
    Hingis M / Mirza S 14:50 Mattek-Sands B / Safarova L
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Pashkova E / Shakovets C 15:00 Perper A / Vdovenco A
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Luknarova Z / Zimmermann K 15:00 Gjorcheska L / Lukas T
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Ostapenko, Jelena 15:00 Wickmayer, Yanina
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Stefanou, Agni 15:00 Tomic, Sara
  • Puszczykowo, Doubles W-C10-POL...
    Alves M-F / Zlochova Z 15:00 Bonic B / Marinkovic B
  • Puszczykowo, Doubles W-C10-POL...
    Lazareva M / Lehnert K M 15:00 Siedliska N / Wachaczyk J
  • Madrid, Spain
    Kuznetsova, Svetlana 15:00 Safarova, Lucie
  • Croatia F8, Doubles
    Krawietz K / Woerner P 15:00 Barrere G / Inzerillo J
  • Croatia F8, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 15:00 Lojda D / Safranek V
  • Portugal F4, Singles
    Meis, Pascal 15:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Italy F8, Doubles
    Borgo F / Naso G 15:00 Couacaud E / Hemery C
  • Italy F8, Doubles
    Bonadio R / Rondoni P 15:00 Heras P / Martinez M N
  • Madrid, Spain
    Nadal, Rafael 15:15 Bolelli, Simone
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Irigoyen M / Kania P 15:30 Kolar N / Neuwirth Y
  • Spain F12, Singles
    Munar Clar, Jaume Antoni 15:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Madrid, Spain, Doubles
    Bryan B / Bryan M 15:40 Cabal J S / Mannarino A
  • Rome, Italy, Doubles
    Molteni A / Trungelliti M 15:50 Marcan D / Sancic A
  • Romania F1, Doubles
    Margaroli L / Weissborn T-S 16:00 Blecha J / Lazov A
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Krejcikova B / Voracova R 16:00 Mihalikova T / Schmiedlova K
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Jabeur, Ons 16:00 Kolar, Nastja
  • Spain F12, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:00 Barranco S / Dyke J
  • Spain F12, Doubles
    Merino A / Pla Malfeito J 16:00 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Luini, Sofia 16:00 Petit, Stephanie Mariel
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Estable, Julieta 16:00 Bonardi, Berta
  • Argentina F4, Singles
    Bahamonde, Francisco 16:00 Egea, Franco Emanuel
  • Argentina F4, Singles
    Casanova, Hernan 16:00 Lipovsek Puches, Tomas
  • USA F15, Singles
    Spencer, Wil 16:00 Shabaz, Michael
  • USA F15, Singles
    Estevez, Maximiliano 16:00 Reid, Matt
  • USA F15, Singles
    Peralta, Julio 16:00 Uspensky, Dennis
  • USA F15, Singles
    Silverman, Cameron 16:00 King, Darian
  • Portugal F4, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 16:00 Canas Garcia, Juan Pablo
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Putintseva, Yulia 16:00 Van Uytvanck, Alison
  • Madrid, Spain, Doubles
    Arruabarrena L / Begu I-C 16:05 Muguruza G / Suarez Navarro C
  • Rome, Italy
    Edmund, Kyle 16:10 Starace, Potito
  • Madrid, Spain
    Kvitova, Petra 16:15 Begu, Irina-Camelia
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Cepelova J / Skamlova C 16:30 Beygelzimer Y / Gasparyan M
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Grajdek K-A / Stamatova J 16:30 Grammatikopoulou V / Van Der Hoek R
  • Portugal F4, Singles
    Neis, Fabricio 16:30 Zbroja, Piotr
  • Portugal F4, Singles
    Nikles, Johan 16:30 Sant'Anna, Bruno
  • Madrid, Spain
    Ferrer, David 16:35 Verdasco, Fernando
  • Algeria F1, Doubles
    Castro M / Descotte M F 17:00 Completo A / Sualehe D
  • Algeria F1, Doubles
    Mangaloglu H B / Perez Sanz D 17:00 Doumbia S / Glancy D
  • Madrid, Spain, Doubles
    Nestor D / Paes L 17:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Abaza J / Glatch A 17:30 Coin J / Foretz S
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Melichar N / Muhammad A 17:30 RAE J / Smith A
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Brito, Fernanda 17:30 Lucero, Carla
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Gatica, Barbara 17:30 Perez Rojas, Guadalupe
  • Argentina F4, Singles
    Kestelboim, Mariano 17:30 Agamenone, Franco
  • Argentina F4, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 17:30 Paz, Juan Pablo
  • USA F15, Singles
    Kuznetsov, Alex 17:30 Bangoura, Sekou
  • USA F15, Singles
    Saba, Frederick 17:30 Sandgren, Tennys
  • USA F15, Singles
    Kozlov, Stefan 17:30 Haviland, Ryan
  • USA F15, Singles
    Garza, Daniel 17:30 Rocha, Juan
  • Rome, Italy, Doubles
    Brown D / Cermak F 17:30 Koolhof W / Middelkoop M
  • Madrid, Spain
    Granollers, Marcel 17:30 Murray, Andy
  • Portugal F4, Singles
    Barbosa, Romain 18:00 Wang, Tak Khunn
  • Madrid, Spain, Doubles
    Cuevas P / Marrero D 18:20 Granollers M / Lopez M
  • Portugal F4, Doubles
    Domingues J / Vega Hernandez D 18:30 Osorio G W / Wojciechowski Osorio H
  • Cali, Colombia
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 19:00 Mina, Gianni
  • Argentina F4, Doubles
    Agamenone F / Torre E A 19:00 PAZ J P / Perez Mota M
  • Villa Maria, Doubles W-C10-ARG...
    Crespo Azconzabal A / Estable J L 19:00 Gobbi Monllau A / Vega M C
  • Argentina F4, Doubles
    Bazzoni G / Egea F E 19:00 Kohen A / Urzua-Rivera R
  • Villa Maria, Doubles W-C10-ARG...
    Petit S M / Rescaldani F 19:00 Kurata N / Piai E
  • USA F15, Doubles
    Estevez M / Mena F 19:00 King D / Peralta J
  • Cali, Colombia
    Romboli, Fernando 19:30 Desein, Niels
  • Madrid, Spain
    Bautista-Agut, Roberto 20:00 Nishikori, Kei
  • Portugal F4, Doubles
    Neis F / Sant'Anna B 20:00 Canas Garcia J / Dominguez Alonso P
  • Portugal F4, Doubles
    Ferreiro Nunes J-R / Ojeda Lara R 20:00 GIL F / Silva F F
  • Cali, Colombia
    Andreozzi, Guido 20:50 Lama, Gonzalo
  • USA F15, Doubles
    Ball C / Sandgren T 21:00 Aubone J-Y / Mclachlan B
  • Madrid, Spain
    Raonic, Milos 21:20 Mayer, Leonardo
  • Mexico F2, Doubles
    Echazu M / Panta J B 21:30 Matthews O F / Nicholas J H
  • Cali, Colombia
    Kicker, Nicolas 22:10 Barrientos, Nicolas
  • Cali, Colombia, Doubles
    Arevalo M / Lapentti G 22:30 Buchanan C / Rola B

Koštao ga petak 13.

Rajković ne sme da priča!

Fudbal

Autor:

Čelnici Hamburgera bi u ponedeljak trebalo da odluče o kazni za Srbina, koji do tada ne sme da daje izjave

Slobodan Rajković,

Boban Nemcima obećao omertu do ponedeljka

Ponedeljak, dan de!
Srpski reprezentativac Slobodan Rajković suspendovan je zbog toga što je udario igrača iz Hamburgera Tolgaja Arslana, a u ponedeljak će rukovodstvo kluba odlučiti o njegovoj sudbini. Nemački mediji pišu da je Srbina „koštao petak 13.“ pošto se tuča sa Korejcem Heung Min Sunom desila baš na taj datum.

Snažni štoper će trenirati sa mladim timom HSV, dok će ostatak tima otputovati na pripreme u Južnu Koreju. Među putnicima će biti i Heung Min Sun, s kojim se Rajković zapravo sukobio i koga je pokušao da udari, ali je nehotice povredio Turčina, dok je pokušavao da ih rastavi. Južnokorejca su nemački mediji u prvi mah predstavili kao žrtvu, ali sada polako na videlo isplivavaju informacije da to nije tako, već da je on provocirao srpskog reprezentativca.

S tim je u vezi i jučerašnje pisanje nemačkih medija, koji prenose informacije izvora iz kluba da i Južnokorejca čeka kazna zbog takvog ponašanja, i to ne samo novčana, kao što se mislilo u prvom trenutku. Sam Rajković juče nije bio dostupan za komentar incidenta, a razlog je to što su mu u klubu zabranili da komunicira s novinarima sve do ponedeljka, kada bi čelnici Hamburgera trebalo da donesu konačnu odluku o kazni za dvojicu ratobornih igrača.

Mae-geri provokatora iz Južne Koreje zoom Mae-geri provokatora iz Južne Koreje

Arslanu četiri kopče

Turčin Tolgaj Arslan pokušao je da spreči tuču Slobodana Rajkovića i Heung Min Suna, ali je u svemu izvukao najdeblji kraj, budući da je zaradio četiri kopče.

On je odmah posle incidenta odvezen u bolnicu, gde su mu lekari ušili ranu iznad levog oka, ali on će ipak putovati s ekipom na turneju po Aziji.







Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Učenje sajentološkog kulta nije ni blizu hrišćanskog Nikola Knežević, teolog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!