• Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Chiang, Yuki Kristina 0 0 4 0 0 Choi, Ji-Hee 2 6 6 2 2
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    XU, Shilin 0 4 5 0 Lertcheewakarn, Noppawan 1 6 4 1
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Koshino, Yurina 0 4 2 0 0 Lee, So-Ra 2 6 6 2 2
  • Hong Kong, Singles W-C15-HKG-0...
    Gumulya, Beatrice 2 6 6 2 2 Dart, Harriet 0 3 2 0 0
  • Astana, Kazakhstan
    Lee, Duck Hee 06:00 Kravchuk, Konstantin
  • Astana, Kazakhstan
    Mertens, Yannick 06:00 Khabibulin, Timur
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Chen T / Skugor F 06:00 Chung Y / Karimov D
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    GAI A / Sheng Y 06:10 Higuchi Y / Watanabe H
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Kalashnikova O / Kovinic D 07:00 Yang Z / Zhu L
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Lykina K / Monova P 07:00 Diatchenko V / Savchuk O
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Honcova, Michaela 07:00 Bolkvadze, Mariam
  • Astana, Kazakhstan
    Molchanov, Denys 07:20 Moriya, Hiroki
  • Astana, Kazakhstan
    Kukushkin, Mikhail 07:20 Kalovelonis, Markos
  • Hong Kong, Doubles W-C15-HKG-0...
    Choi J-H / Lee S-R 07:30 Gumulya B / Lertcheewakarn N
  • Baku, Azerbaijan
    Savchuk, Olga 08:00 Tig, Patricia Maria
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Pirazhenka S / Yashina E 08:30 Kunina E / Zabirova A
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 09:00 Partaud, Marine
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono, Federica 09:00 Radosavljevic, Teodora
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Szlavikovics, Szabina 09:00 Rosca, Andreea Amalia
  • Belgium F8, Singles
    Roy, Matthieu 09:00 Lestienne, Constant
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Mishina, Daria 09:00 Denisenko, Valeriya
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Snita, Karolina 09:00 Barzo, Lilla
  • Astana, Singles W-C25-KAZ-05A
    Eraydin, Basak 09:00 Pervak, Ksenia
  • Baku, Azerbaijan
    Rodina, Evgeniya 09:15 Korashvili, Oleksandra
  • Hamburg, Germany
    Fognini, Fabio 10:00 Bedene, Aljaz
  • Biella, Italy
    Naso, Gianluca 10:00 Ouahab, Lamine
  • Gstaad, Switzerland
    Giraldo, Santiago 10:00 Lopez, Feliciano
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Bolelli S / Fognini F 10:00 Garcia-Lopez G / Verdasco F
  • Turkey F30, Singles
    Igoshin, Alexander 10:00 Haylaz, Muhammet
  • Turkey F30, Singles
    Elia, Alon 10:00 Glancy, Daniel
  • Biella, Italy
    Martin, Andrej 10:00 Novak, Dennis
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Wacanno, Eva 10:00 Sizikova, Yana
  • Biella, Italy
    Podlipnik-Castillo, Hans 10:00 Kicker, Nicolas
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Eidukonyte, Joana 10:00 Tolibova, Sadafmoh
  • Astana, Kazakhstan, Doubles
    Fayziev S / Kalovelonis M 10:00 Kravchuk K / Molchanov D
  • Slovakia F3, Singles
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Drzewiecki, Karol
  • Slovakia F3, Singles
    Safranek, Vaclav 10:00 Blasko, Martin
  • Slovakia F3, Singles
    Sachko, Vitaliy 10:00 Semjan, Marek
  • Slovakia F3, Singles
    Arvidsson, Isak 10:00 Braun, Niclas
  • Biella, Italy
    Giannessi, Alessandro 10:00 Fabbiano, Thomas
  • Tunisia F16, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 10:30 Dougaz, Aziz
  • Tunisia F16, Singles
    Mansouri, Skander 10:30 PLA Malfeito, Jaume
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Spremo, Milana 10:30 Romeo, Caroline
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Marfutina, Maria 10:30 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Luini, Sofia 10:30 Giger, Samira
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Baric, Nives 10:30 Simic, Jelena
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-16A
    Moroi, Cristina 10:30 Wienerova, Lenka
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Kruzhkova, Daria 10:30 Vostrikova, Aleksandra
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Noel, Mallaurie 10:30 Scholsen, Helene
  • Gstaad, Switzerland
    Carreno-Busta, Pablo 10:30 Haase, Robin
  • Portugal F11, Singles
    Cooprider, Chris 10:30 Hernando Ruano, Jorge
  • Portugal F11, Singles
    Pereira, Goncalo 10:30 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Portugal F11, Singles
    Alvarez Llamas, Axel 10:30 Short, Matthew
  • Baku, Azerbaijan
    Flipkens, Kirsten 10:30 Diatchenko, Vitalia
  • France F16, Singles
    Guez, David 10:30 Jacq, Gregoire
  • France F16, Singles
    Arneodo, Romain 10:30 Le Boulch, Thomas
  • Astana, Doubles W-C25-KAZ-05A
    Dzalamidze N / Tarasova A 10:30 Honcova M / Majeric T
  • Nanchang, China
    Wang, Yafan 11:00 Sema, Erika
  • Belgium F8, Singles
    Laurent, Yanais 11:00 Griekspoor, Tallon
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Cetkovska, Petra 11:00 Oprandi, Romina
  • Nanchang, China
    Zhang, Ling 11:00 Duan, Ying-Ying
  • Baku, Azerbaijan, Doubles
    Gasparyan M / Panova A 11:00 Eguchi M / Tig P M
  • Serbia F7, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 11:00 Silva, Caio
  • Serbia F7, Singles
    Petrovic, Danilo 11:00 Radinski, Aljaz
  • Serbia F7, Singles
    Sabanov, Matej 11:00 Jankovic, Miki
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Flood, Emma 11:00 Maggen, India
  • Nanchang, China
    Zhang, Kai Lin 11:00 Chang, Kai-Chen
  • Biella, Italy
    Brkic, Tomislav 11:20 De Bakker, Thiemo
  • Biella, Italy
    Caruso, Salvatore 11:20 Bellotti, Riccardo
  • Turkey F30, Singles
    Mousley, Bradley 11:30 Turker, Mert Naci
  • Turkey F30, Singles
    Altuna, Tuna 11:30 Yuksel, Anil
  • Estonia F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 11:30 Picco, Francesco
  • Estonia F1, Singles
    Raisma, Kenneth 11:30 Elistratov, Evgeny
  • Hamburg, Germany
    Janowicz, Jerzy 11:30 Cuevas, Pablo
  • Slovakia F3, Singles
    Colella, Alessandro 11:30 Fabian, Patrik
  • Slovakia F3, Singles
    Jaloviec, Marek 11:30 Poljak, David
  • Slovakia F3, Singles
    Borsos, Gabor 11:30 Horansky, Filip
  • Baku, Azerbaijan
    Kontaveit, Anett 11:45 Knapp, Karin
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Prosperi, Valeria 12:00 Njoze, Mirabelle
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Aksu, Ayla 12:00 Esen, Hulya
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Alvarez Teran, Maria Fernanda 12:00 Stamatova, Julia
  • Tunisia F16, Singles
    Petit, Gabriel 12:00 Wang, Tak Khunn
  • Tunisia F16, Singles
    Thivant, Yannick 12:00 Merzetti, Sasha
  • Tunisia F16, Singles
    Diep, Florent 12:00 Urzua-Rivera, Ricardo
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Hogenkamp, Richel 12:00 Cirstea, Sorana
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Makhorkina, Anna 12:00 Belova, Natalia
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Homutova, Anastasija 12:00 Niedmers, Nora
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Suomalainen, Piia 12:00 Lyukshinova, Elisabeth
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pribylova, Anastasia 12:00 Kvatsabaia, Sofia
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Konig, Pia 12:00 Daniilidou, Eleni
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Shinikova, Isabella 12:00 Bouzkova, Marie
  • Austria F6, Singles
    Trinker, Bastian 12:00 Ghedin, Nicola
  • Gstaad, Switzerland
    Delbonis, Federico 12:00 Thiem, Dominic
  • Austria F6, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 12:00 Kocevar-Desman, Tom
  • Portugal F11, Singles
    Barbosa, Romain 12:00 Corbett, Jai
  • Portugal F11, Singles
    Bolla, Andrea 12:00 Berrettini, Matteo
  • Portugal F11, Singles
    Gomez-Herrera, Carlos 12:00 Cembellin Prieto, Antonio
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Fett, Jana 12:00 Perrin, Conny
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Komardina, Anastasiya 12:00 Caregaro, Martina
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Marti Riembau, Ariadna 12:00 Sexmilo Pascual, Marta
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Martinez Martinez, Maria 12:00 Proese, Natalie
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Van Cauter, Anais 12:00 Boualem, Josephine
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Canero Perez, Maria Del Rosario 12:00 Carrillo Marin, Alba
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Luque Moreno, Maria Jose 12:00 Ottomano, Sara
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Karatantcheva, Sesil 12:30 Borecka, Martina
  • Serbia F7, Singles
    Sorgi, Joao Pedro 12:30 Grenier, Hugo
  • Serbia F7, Singles
    Kushakov, Alexandr 12:30 Bellier, Antoine
  • Serbia F7, Singles
    Walendowsky, Joao 12:30 Katic, Dejan
  • Biella, Italy, Doubles
    Dellien H / Hernandez J 12:40 Carpen A-D / Marcan D
  • Biella, Italy, Doubles
    Ramirez C / Reyes-Varela M-A 12:40 Bozoljac I / Napolitano S
  • Nanchang, China, Doubles
    GAO X / You X 13:00 HAN X / Zhang K-L
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 13:00 Laaksonen H / Margaroli L
  • Belgium F8, Singles
    Harris, Billy 13:00 Jankovits, Yannick
  • Nanchang, China
    Jankovic, Jelena 13:00 Liu, Chang
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Klizan M / Rosol L 13:00 Peya A / Soares B
  • Turkey F30, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 13:00 Arreche N A / Madanchi A
  • Italy F20, Singles
    WU, DI 13:00 Banes, Maverick
  • Nanchang, China, Doubles
    Chan C-W / Wang Y 13:00 HAN N-L / Jang S J
  • Estonia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 13:00 Ivanov, Vladimir
  • Estonia F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 13:00 Polyakov, Vladimir
  • Parnu, Singles W-C10-EST-01A
    Sarrazin, Laetitia 13:00 Gulbe, Laura
  • Gstaad, Switzerland
    Istomin, Denis 13:20 Sousa, Joao (POR)
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-28...
    Tomic, Sara 13:30 Sezer, Melis
  • Savitaipale, Singles W-C10-FIN...
    Herdzelas, Dea 13:30 Humaloja, Lila
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Mishina D / Vasilyeva L 13:30 Bukhanko A / Prozorova E
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Peers, Sally 13:30 Reix, Sherazad
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Pella, Catalina 13:30 Maleckova, Jesika
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Bonaventure Y / Husarova J 13:30 Bertens K / Hogenkamp R
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Daniels, Carolin 13:30 Dunne, Katy
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Serban, Raluca Georgiana 13:30 Trevisan, Martina
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Lekaj A / Njiric S 13:30 Giovine C / Papamichail D
  • Hamburg, Germany
    Seppi, Andreas 14:00 Mayer, Florian
  • Austria F6, Singles
    Nagy, Peter 14:00 Ofner, Sebastian
  • Germany F9, Singles
    Netuschil, Marvin 14:00 Geens, Clement
  • Slovakia F3, Singles
    Kalenichenko, Danylo 14:00 Ternar, Tomislav
  • Slovakia F3, Doubles
    Drzewiecki K / Lomacki P 14:00 Kellovsky D / Staubert P
  • Nanchang, China, Doubles
    Ayukawa M / Okamura K 14:15 Chang K-C / Zheng S
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Granollers M / Lopez M 14:20 Delbonis F / Lorenzi P
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Cabal J S / Farah R 14:20 Cuevas P / Marrero D
  • Germany F9, Singles
    Schonenberg, Tom 14:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Austria F6, Doubles
    Hampel L / Pichler D 14:30 Brunstrom J / Solberg C
  • Turkey F30, Doubles
    Celikbilek A / Yuksel A 14:30 Altuna T / Mousley B
  • Italy F20, Singles
    Lama, Gonzalo 14:30 Trungelliti, Marco
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Horackova G / Sizikova Y 14:30 Eidukonyte J / Parish H
  • Estonia F1, Doubles
    Elistratov E / Kozyukov V 14:30 Mugevicius L / Vasilenko A
  • Parnu, Doubles W-C10-EST-01A
    Flood E / Wacanno E 14:30 Grzywocz S / Zarytska A
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Pairone G 15:00 Szatmari A / Szlavikovics S
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Gavrila O / Rosca A A 15:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Belgium F8, Singles
    Vatutin, Alexey 15:00 Merckx, Jonas
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Humaloja L / Nylund N 15:00 Lyukshinova E / Makhorkina A
  • Savitaipale, Doubles W-C10-FIN...
    Parviainen K / Suomalainen P 15:00 Niedmers N / Scholsen H
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Schaeder, Laura 15:00 Ene, Cristina
  • Italy F20, Doubles
    Leite W / Sant'Anna B 15:00 Licciardi P / Rondoni P
  • Serbia F7, Singles
    Ilic, Luka 15:00 Biro, Andre
  • Serbia F7, Singles
    Zgombic, Fran Zvonimir 15:00 Rakic, Strahinja
  • Hamburg, Germany
    Nadal, Rafael 15:20 Vesely, Jiri
  • Florianopolis, Brazil
    CE, Gabriela 15:30 Beck, Annika
  • USA F23, Singles
    Escobar, Gonzalo 15:30 Gabb, Richard
  • USA F23, Singles
    Lopez Villasenor, Gerardo 15:30 King, Evan
  • USA F23, Singles
    Mclachlan, Ben 15:30 Santiago, Mico
  • USA F23, Singles
    Agar, Ryan 15:30 Meister, Nicolas
  • Hamburg, Germany, Doubles
    Murray J / Peers J 15:40 Moser F / Struff J-L
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Bednarek T / Junaid R 15:40 Bury A / Istomin D
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Munozova A / Stamatova J 16:00 Patiuk V / Sterenbach S
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-28...
    Luttikhuis N / Williams C 16:00 Esen H / Esen L
  • Tunisia F16, Singles
    Torre, Eduardo Agustin 16:00 Echargui, Moez
  • Tunisia F16, Singles
    Fong, Blade 16:00 Khaddari, Hicham
  • Tunisia F16, Singles
    Kilani, Majed 16:00 Jotovski, Tomislav
  • Tunisia F16, Doubles
    Apellaniz Napal J / Buehler S 16:00 Alvarez-Guzman M / Dyke J
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Wessel A / Wienerova L 16:00 Kyrpot O / Marfutina M
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-16A
    Baric N / Moroi C 16:00 Luini S / Simic J
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Elbaba, Julia 16:00 Brady, Jennifer
  • Sobota/Rokietnica, Singles W-C...
    Vaidisova, Nicole 16:00 Vogt, Stephanie
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Arcangioli, Manon 16:00 Plipuech, Peangtarn
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Sanchez, Maria 16:00 Crawford, Samantha
  • Estonia F1, Doubles
    MAS Mascolo A / Picco F 16:00 Lebedev I / Sabanin Y
  • Portugal F11, Singles
    Baldi, Filippo 16:00 Hess-Olesen, Soren
  • Estonia F1, Doubles
    Ivanov V / Kerner M 16:00 Libietis M / Reese H
  • Portugal F11, Doubles
    Falcao G / Pereira G 16:00 Saraiva B / Skajaa N
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 16:00 Vega, Maria Constanza
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Kurata, Nathaly 16:00 Seguel, Daniela
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 16:00 Piai, Eduarda
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Rossi, Nathalia 16:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Germany F9, Doubles
    PEL D / Van Scheppingen D 16:00 Pauffley N / Rice D
  • Germany F9, Singles
    Nekic, Tim 16:00 Heyman, Christopher
  • Estonia F1, Doubles
    Granollers-Pujol G / Vervoort M 16:00 Mesquida Berg O / Renard L
  • Roma, Singles W-C25-ITA-12A
    Sabino, Lisa 16:00 Fusinato, Francesca
  • Roma, Doubles W-C25-ITA-12A
    Moore T / Perrin C 16:00 Komardina A / Sotnikova A
  • Lexington, USA, Doubles
    Ball C / Klein B 16:00 Broady L / Ward J
  • Florianopolis, Brazil
    Torro-Flor, Maria-Teresa 16:00 Sevastova, Anastasija
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Totka, Naomi 16:00 Eikeri, Ulrikke
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Boren, Brynn 16:00 DI Lorenzo, Francesca
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Coppoc, Morgan 16:00 Altick, Frances
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Nefedova, Anastasia Evgenyevna 16:00 Carruthers, Steffi
  • Serbia F7, Doubles
    Romboli F / Silva C 16:00 Fatic N / Jankovic M
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Andrianjafitrimo, Tessah 16:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Deigman, Laura 16:00 Perera Ros, Meritxell
  • Slovakia F3, Doubles
    Horansky F / Zelenay I 16:00 Blasko M / Fabian P
  • Slovakia F3, Doubles
    Cammarata A / Colella A 16:00 Jaloviec M / Safranek V
  • Slovakia F3, Doubles
    Bulant R / Srkala T 16:00 Arvidsson I / Borsos G
  • Hamburg, Germany
    Bolelli, Simone 16:30 Munar Clar, Jaume Antoni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Strakhova, Valeriya 16:30 Zotova, Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sliusar, Kateryna 16:30 Jebawy, Jasmin
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Samir, Sandra 16:30 Miyazaki, Yuriko Lily
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pinto, Giorgia 16:30 Lazareva, Margarita
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Teichmann J / Von Deichmann K 16:30 Pella C / Perez Rojas G
  • Austria F6, Doubles
    Jastraunig L / Weissborn T-S 16:30 Borgo F / Ghedin N
  • Serbia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:30 Milushev P / Trendafilov P
  • Egypt F24, Singles
    Tepavac, Marko 16:30 AL Taweel, Issam
  • Egypt F24, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 16:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Egypt F24, Singles
    Lago, Tommaso 16:30 Bonadio, Riccardo
  • Egypt F24, Singles
    Richard, Antoine 16:30 Ioannides, Constantinos
  • Florianopolis, Brazil
    Pereira, Teliana 16:45 Siegemund, Laura
  • Lexington, USA
    Couacaud, Enzo 17:00 Millman, John
  • Gstaad, Switzerland
    Goffin, David 17:00 Zeballos, Horacio
  • Belgium F8, Doubles
    Arends S / Behar A 17:00 Johnson H / Johnson Y
  • Spain F23, Doubles
    Blasco Hervas A / Sanchez Herrero D 17:00 Diez S / Mardones B
  • Spain F23, Doubles
    Elangovan N / Kaliyanda Poonacha N 17:00 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Spain F23, Singles
    Alcaraz Ivorra, Albert 17:00 Lopez Perez Fuster, Jorge
  • Spain F23, Singles
    Diez, Steven 17:00 Martinez Portero, Pedro
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Zimmermann, Kimberley 17:00 Gabric, Anna
  • Austria F6, Singles
    Chazal, Maxime 17:00 Reissig, Nicolas
  • Colombia F6, Singles
    Pereira, Jose 17:00 Galarza, Juan Ignacio
  • Colombia F6, Singles
    Souto, David 17:00 Struvay, Eduardo
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Luknarova Z / Primorac I 17:00 Maleckova J / Shinikova I
  • Lexington, USA
    Clezar, Guilherme 17:00 Dancevic, Frank
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Stefkova, Barbora 17:00 Andreescu, Bianca Vanessa
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Mueller, Alexandra 17:00 Aoyama, Shuko
  • Gstaad, Switzerland, Doubles
    Duran G / Zeballos H 17:00 Knowle J / Oswald P
  • USA F23, Singles
    Pavic, Ante 17:00 Kohen, Alan
  • France F16, Singles
    Nys, Hugo 17:00 Inzerillo, Jerome
  • France F16, Singles
    Soler, Joan 17:00 Sidorenko, Alexandre
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Melnikova M / Pous-Tio L 17:15 Irigoyen M / Kania P
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Pegula, Jessica 17:30 Hibino, Nao
  • Tunisia F16, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 17:30 Allaf K / Merzetti S
  • Tunisia F16, Doubles
    Diep F / Wang T K 17:30 Babelis T / Garcia-Roman M
  • Tunisia F16, Doubles
    Ghorbel A / Mansouri S 17:30 Girat Magin V / Thivant Y
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Embree L / Loeb J 17:30 Brady J / Muhammad A
  • Sobota/Rokietnica, Doubles W-C...
    Lister C / Ostapenko J 17:30 BUA T / Garcia-Perez G
  • Germany F9, Doubles
    Mantilla F / Sakamoto P 17:30 Netuschil M / Scholz P
  • Portugal F11, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 17:30 Addison A / Cooprider C
  • Portugal F11, Doubles
    Completo A / Salgado A 17:30 Baldi F / Berrettini M
  • Italy F20, Singles
    Giustino, Lorenzo 17:30 Tsitsipas, Stefanos
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Kratzer, Ashley 17:30 Smith, Kristina N
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Weinhold, Ashley 17:30 Miroshnichenko, Veronica
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Herring, Lauren 17:30 Failla, Jessica
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Noi, Yukako 17:30 Graham, Alexa
  • USA F23, Singles
    Goldhoff, George 17:30 Bourchier, Harry
  • USA F23, Singles
    Estevez, Maximiliano 17:30 Corwin, Felix
  • USA F23, Singles
    Chappell, Nick 17:30 Thompson, Clay
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Parres Azcoitia O / Paredes Roemer L C 17:30 Canero Perez M D R / Del Cueto Castillo P
  • Valladolid, Doubles W-C10-ESP-...
    Martinez Martinez M / Ottomano S 17:30 Boualem J / Marti Riembau A
  • Canada F6, Singles
    Giron, Marcos 18:00 Tearney, Finn
  • Canada F6, Singles
    Dome, Andre 18:00 Shapovalov, Denis
  • Canada F6, Singles
    Vukic, Aleksandar 18:00 Gosea, Farris Fathi
  • Florianopolis, Brazil
    Mattek-Sands, Bethanie 18:00 Martincova, Tereza
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Korzhova, Ekaterina 18:00 Nepliy, Elina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Burillo Escorihuela, Irene 18:00 Clerici, Giada
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sipek, Natalija 18:00 Muntean, Victoria
  • Egypt F24, Singles
    Filenkov, Alexei 18:00 Ward, Alexander
  • Egypt F24, Singles
    Schott, Hugo 18:00 Bega, Alessandro
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kuznetsova, Varvara 18:00 Bekker, Kseniia
  • Germany F9, Singles
    Okala, Jules 18:00 VON Massow, George
  • Valladolid, Singles W-C10-ESP-...
    Roman Dominguez, Ana 18:00 Herrero Garcia Honorato, Claudia
  • Egypt F24, Singles
    Kadry, Karim 18:00 Brtnicky, Filip
  • Egypt F24, Singles
    Hossam, Karim 18:00 Petersen, Bjoern
  • Lexington, USA
    Klein, Brydan 18:20 Bhambri, Yuki
  • Belgium F8, Doubles
    Ramiaramanana L / Shropshire S 18:30 Gille S / Vliegen J
  • Spain F23, Singles
    Barranco Cosano, Javier 18:30 Martin, Toby
  • Spain F23, Singles
    Giner, Marc 18:30 Mangaloglu, Halit Berke
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 18:30 Sanchez-Quintanar C / Schaeder L
  • Colombia F6, Singles
    Heras, Patricio 18:30 Dutra DA Silva, Daniel
  • Colombia F6, Doubles
    Mena F / Montero J 18:30 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Hobgarski K / Rueffer L 18:30 Dunne K / Ulvefeldt M
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Rodriguez, Victoria 18:30 Sanders, Storm
  • France F16, Doubles
    Jacq G / Sansonetti V 18:30 Janvier M / Reboul F
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Chang, Sophie 19:00 Frenkel, Nicole
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Simmonds, Chanel 19:00 Coin, Julie
  • Italy F20, Doubles
    Banes M / Lama G 19:00 Basso A / Ceppellini A
  • Portugal F11, Singles
    Hoang, Antoine 19:00 Cacao, Tiago
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Collie N / Kopinski M 19:00 Czarniak Rego S / Maltby F
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Dvorak S / Kiro L 19:00 Boren B / Zhu A
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Ouellet-Pizer C M / Smith G 19:00 Eikeri U / Ivanova D
  • Austin, Doubles W-C10-USA-07A
    Dewar T Z. / Koroleva Y 19:00 Golovin J / Wacnik J
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 19:00 Agar R / Bader S
  • USA F23, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 19:00 Lopez Villasenor G / Uchida K
  • USA F23, Doubles
    Cotrone D / Goldin G M 19:00 Escobar G / Krainik P
  • France F16, Singles
    Tchoutakian, Maxime 19:00 Lokoli, Laurent
  • Florianopolis, Brazil, Doubles
    Minella M / Torro Flor T 19:15 Beck A / Siegemund L
  • Canada F6, Singles
    Mccourt, Zachary 19:30 Polansky, Peter
  • Canada F6, Singles
    Schnur, Brayden 19:30 Sarmiento, Raymond
  • Canada F6, Singles
    Kylar, Kevin 19:30 Reid, Matt
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lazareva M / Strakhova V 19:30 Gardella F J / Pinto G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Sipek N 19:30 Miyazaki Y L / Walters A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Burillo Escorihuela I / Wallace I 19:30 Ostlund F / Rohde-Moe C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bekker K / Nepliy E 19:30 Sliusar K / Tatachar Venugopal D
  • Portugal F11, Doubles
    Alvarez Llamas A / Hess-Olesen S 19:30 Barbosa R / Bonzi B
  • Egypt F24, Doubles
    Hossam K / Hossam Y 19:30 Dowson D / Ward A
  • Egypt F24, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Tepavac M 19:30 Chetty J / Mugabe D
  • Egypt F24, Doubles
    Farinola D / Lynch K 19:30 Kolisnyk O / Petrenko A
  • Egypt F24, Doubles
    Richard A / Taweel I H 19:30 Bonadio R / Sulea T C
  • Lexington, USA, Doubles
    Kutrovsky D / Myneni S 19:40 Bangoura S / Dancevic F
  • Lexington, USA, Doubles
    Krueger M / Nielsen F 19:40 O'Brien D / Roelofse R
  • Atlanta, USA
    Sock, Jack 20:00 Kudla, Denis
  • Colombia F6, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 20:00 Quintero, Michael
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 20:00 Ferrero M / Herazo Gonzalez M F
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Gatica B / Petit S M 20:00 Kurata N / Piai E
  • USA F23, Doubles
    Kohen A / Lamble J 20:00 Meister N / Pavic A
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    RAE J / Smith A 20:30 Hibino N / Webley-Smith E
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Foretz, Stephanie 20:30 Hesse, Amandine
  • France F16, Singles
    Eremin, Edoardo 20:30 Groll, Teri
  • Atlanta, USA
    Sela, Dudi 21:00 Becker, Benjamin
  • Canada F6, Singles
    Tamir, Daniel 21:00 Nevolo, Dennis
  • Canada F6, Doubles
    Nicholas H / Schnur M J 21:00 Bulis M / Cukierman D
  • Italy F20, Singles
    Mager, Gianluca 21:30 Giorgini, Daniele
  • Colombia F6, Doubles
    Barrientos N / Struvay E 21:30 Galarza J I / Heras P
  • Atlanta, USA
    Berankis, Ricardas 22:00 Johnson, Steve
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Chang S / Simmonds C 22:00 Chumney M / Lewis K
  • Lexington, Doubles W-C50-USA-0...
    Adachi M / Hozumi E 22:00 Lertpitaksinchai N / Plipuech P
  • Gatineau, Doubles W-C25-CAN-01...
    Moore J / Zhao C 22:00 Jeukeng-Nkamgouo A-L / Leon S
  • Atlanta, USA, Doubles
    Baghdatis M / Jaziri M 22:20 Fleming C / Muller G
  • Canada F6, Doubles
    Haddad V / Stafford J 22:30 Dome A / Tearney F
  • Canada F6, Doubles
    Reyes N / Silverman C 22:30 Giron M / Gosea F F
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Sebov, Katherine 23:30 Zacarias, Marcela

Hamburg kažnjava

Rajković suspendovan i prebačen među amatere

Fudbal

Autor:

Srpski fudbaler je pokušao da udari Korejca, ali se on izmakao, pa je nastradao Arslan, koji je bez svesti i sa razbijenom arkadom pao na zemlju.

Kratak fitilj: Slobodan Rajković

Kratak fitilj: Slobodan Rajković

HAMBURG - Srpski reprezentativac i fudbaler Hamburga Slobodan Rajković suspendovan je do daljnjeg zbog tuče na treningu i biće prebačen u amatersku ekipu.

Rajković je u petak na treningu povredio saigrača Tolgaja Arslana, pošto se sukobio sa reprezentativcem Koreje Heung Min Sonom.

Srpski fudbaler je pokušao da udari Korejca, ali se on izmakao, pa je nastradao Arslan, koji je bez svesti i sa razbijenom arkadom pao na zemlju.

Trener Hamburga Torsten Frink udaljio je iz prvog tima Rajkovića, koji najverovatnije neće putovati na turneju po Južnoj Koreji.

Sona očekuje novčana kazna, jer je pokušao da se razračuna sa srpskim fudbalerom.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Jeste, dogodila se greška u grafici, ali ona ne utiče na ispravnost izvlačenja brojeva Aleksandar Vulović, direktor Državne lutrije Srbije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!