• Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Zhu, Lin 1 6 1 Gasanova, Anastasia 0 4 0
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    YU, Yuanyi 1 6 0 1 Liang, Chen 0 4 1 0
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Sun, XU Liu 1 6 1 1 Kijima, Mizuno 0 2 0 0
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Watanabe, Hirono 0 2 0 Higuchi, Yuka 0 4 0
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Kim, NA RI 04:40 Chong, Eudice Wong
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Ozeki, Michika 04:40 Okamura, Kyoka
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Zhang, Yukun 04:40 KA, Andrea
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Wang, Yan 04:40 YE, Qiu YU
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Vasylyeva, Anastasiya 06:00 Baluu, Sharrmadaa
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Ene, Cristina 06:00 Burger, Cindy
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Kapshay, Veronika 06:00 Yadav, Mihika
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Higuchi Y / Watanabe H 06:10 HAN S-H / Liang C
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Hong S-Y / Kang S-K 06:10 SUN X L / Wang D N
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Leon S / Saigo Y 06:10 NG M Y M / Spackman C Y C
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Ninomiya, Makoto 06:10 Yang, Zhaoxuan
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Stojanovic, Nina 07:30 Dzalamidze, Natela
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Bhosale, Rutuja 07:30 Raina, Ankita
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Shapatava, Sofia 07:30 Njiric, Silvia
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Kawa, Katarzyna 09:00 Thombare, Prarthana G
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Sotnikova, Alyona 09:00 Lazareva, Margarita
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Rana S / Teltumbde R 09:00 Buayam K / Okuno A
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Sharipova, Sabina 09:00 Palkina, Ksenia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Sabalenka, Aryna 09:00 Sul, You-Na
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Heisen, Vivian 09:00 Eraydin, Basak
  • Turkey F46, Singles
    Ejupovic, Elmar 09:00 Igoshin, Alexander
  • Turkey F46, Singles
    Badanov, Dmytro 09:00 Yurtacan, Efe
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Agrawal A / Shinde V 10:30 Papamichail D / Sunkara R
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Urzhumova, Valeriya 10:30 Demirci, Muazzez
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Kostic, Natalija 10:30 Ianchuk, Olga
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Prenkovic, Linda 10:30 Ogut, Inci
  • Turkey F46, Singles
    Jankovic, Miki 10:30 Sobolta, Igor
  • Turkey F46, Singles
    Celikbilek, Altug 10:30 Ilkel, Cem
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Kalashnikova O / Vasylyeva A 10:30 Burger C / Kapshay V
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Dzalamidze N / Pirazhenka S 10:30 Bogoliy D / Leykina P
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    De Cesare, Helen 12:00 Lekaj, Adrijana
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Geukens, Britt 12:00 Shkudun, Anna
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Boru, Yasemin Ada 12:00 Evtimova, Dia
  • Turkey F46, Singles
    Bauvy, Romain 12:00 Haenle, Pirmin
  • Turkey F46, Singles
    Akkoyun, Haluk 12:00 Setkic, Aldin
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-46...
    Palkina K / Prenkovic L 13:30 Chernetsova D / Sabalenka A
  • Turkey F46, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 13:30 Renard, Lucas
  • Turkey F46, Singles
    Altuna, Tuna 13:30 Erguden, Baris
  • Chile F12, Singles
    Stuardo, Francisco 14:30 Fisicaro, Luciano Agustin
  • Chile F12, Singles
    Becerra Jeria, Serge 14:30 Aguilar, Jorge
  • Chile F12, Singles
    Plaza, Marcelo 14:30 Garin, Christian
  • Turkey F46, Doubles
    Bauvy R / Reboul F 15:00 Alekseenko G / Alekseenko V
  • Turkey F46, Doubles
    Igoshin A / Perfilov A 15:00 Durmus D / Haylaz M
  • Chile F12, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 16:00 Behar, Ariel
  • Chile F12, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 16:00 Vernier, Michel
  • Chile F12, Singles
    Linzer, Michael 16:00 Sanchez, Rodrigo
  • Turkey F46, Doubles
    Altuna T / Lopez-Perez E 16:30 Badanov D / Petrenko A
  • Turkey F46, Doubles
    Erguden U B / Setkic A 16:30 Yalcinkale B / Yuksel A
  • Chile F12, Singles
    Saez, Juan Carlos 17:30 Malla, Bastian
  • Chile F12, Singles
    Alvarez-Guzman, Mauricio 17:30 Parada, Felipe
  • Chile F12, Singles
    Nunez, Guillermo 17:30 Lama, Gonzalo
  • Chile F12, Doubles
    Garin C / Martinez M N 19:00 Irarrazabal G / Naser J
  • Chile F12, Doubles
    Peralta J / Podlipnik-Castillo H 19:00 Ameal J I / Sanchez R
  • Chile F12, Doubles
    Aguilar J / Parada F 20:30 Rivera-Aranguiz G / Saez J C

Polufinale Evrokupa

REPRIZA SPEKTAKLA: Prodaja karata za meč Zvezde i Uniksa počinje u nedelju

Košarka

Autor:

Karte za nivo 400, odnosno gornji prsten kao i za severnu tribinu (nivo 200, stajaća mesta) koštaju 400 dinara, dok ulaznice za mesta u uglovima na nivou 200 koštaju 500 dinara

Crvena zvezda - Budiveljnik

Crvena zvezda - Budiveljnik

BEOGRAD - Ulaznice za polufinalnu utakmicu Evrokupa između košarkaša Crvene zvezde i ruskog Uniksa biće puštene u prodaju u nedelju, 30. marta.

Kako je danas saopšteno na sajtu Zvezde, ulaznice će u nedelju moći da se kupe u Beogradskoj areni, Domu omladine, Bilet centru i stadionu fudbalskog kluba Crvena zvezda, od 10 do 20 sati.

Prva polufinalna utakmica Evrokupa između Crvene zvezde i Uniksa igra se u sredu, 2. aprila, od 19.30 u Beogradskoj areni. Od ponedeljka, 31. marta, karte će se prodavati na svim prodajnim mestima Eventim.

Karte za nivo 400, odnosno gornji prsten kao i za severnu tribinu (nivo 200, stajaća mesta) koštaju 400 dinara, dok ulaznice za mesta u uglovima na nivou 200 koštaju 500 dinara. Cena ulaznice za parter je 600 dinara, karte za nivo 200 na južnoj strani Arene koštaju 1.000 i 1.200 dinara, a za mesta uz teren potrebno je izdvojiti 5.000 dinara. Karta za mesto u skaj boksovima košta 7.000 dinara. Takođe, zainteresovani će moći da rezervišu parking mesto po ceni od 400 dinara.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Želim da naglasim - mi ne tražimo da Srbija prizna Kosovo Hajnc Vilhelm, ambasador Nemačke

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!