• Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    YU, Yuanyi 1 6 4 4 1 1 Liang, Chen 2 4 6 6 2 2
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Kim, NA RI 1 6 5 1 Chong, Eudice Wong 0 2 1 0
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Zhang, Yukun 0 5 0 KA, Andrea 0 4 0
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Ozeki, Michika 0 3 0 Okamura, Kyoka 0 3 0
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Ene, Cristina 06:00 Burger, Cindy
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Vasylyeva, Anastasiya 06:10 Baluu, Sharrmadaa
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Kapshay, Veronika 06:10 Yadav, Mihika
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Wang, Yan 06:10 YE, Qiu YU
  • Hong Kong, Singles W-C10-HKG-0...
    Ninomiya, Makoto 06:20 Yang, Zhaoxuan
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Hong S-Y / Kang S-K 06:40 SUN X L / Wang D N
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Leon S / Saigo Y 07:05 NG M Y M / Spackman C Y C
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Shapatava, Sofia 07:30 Njiric, Silvia
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Stojanovic, Nina 07:40 Dzalamidze, Natela
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Bhosale, Rutuja 07:40 Raina, Ankita
  • Hong Kong, Doubles W-C10-HKG-0...
    Higuchi Y / Watanabe H 07:40 HAN S-H / Liang C
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Rana S / Teltumbde R 09:00 Buayam K / Okuno A
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Sharipova, Sabina 09:00 Palkina, Ksenia
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Sabalenka, Aryna 09:00 Sul, You-Na
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Heisen, Vivian 09:00 Eraydin, Basak
  • Turkey F46, Singles
    Ejupovic, Elmar 09:00 Igoshin, Alexander
  • Turkey F46, Singles
    Badanov, Dmytro 09:00 Yurtacan, Efe
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Kawa, Katarzyna 09:10 Thombare, Prarthana G
  • Pune, Singles W-C25-IND-04A
    Sotnikova, Alyona 09:10 Lazareva, Margarita
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Urzhumova, Valeriya 10:30 Demirci, Muazzez
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Kostic, Natalija 10:30 Ianchuk, Olga
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Prenkovic, Linda 10:30 Ogut, Inci
  • Turkey F46, Singles
    Jankovic, Miki 10:30 Sobolta, Igor
  • Turkey F46, Singles
    Celikbilek, Altug 10:30 Ilkel, Cem
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Kalashnikova O / Vasylyeva A 10:30 Burger C / Kapshay V
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Agrawal A / Shinde V 10:40 Papamichail D / Sunkara R
  • Pune, Doubles W-C25-IND-04A
    Dzalamidze N / Pirazhenka S 10:40 Bogoliy D / Leykina P
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    De Cesare, Helen 12:00 Lekaj, Adrijana
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Geukens, Britt 12:00 Shkudun, Anna
  • Istanbul, Singles W-C10-TUR-46...
    Boru, Yasemin Ada 12:00 Evtimova, Dia
  • Turkey F46, Singles
    Bauvy, Romain 12:00 Haenle, Pirmin
  • Turkey F46, Singles
    Akkoyun, Haluk 12:00 Setkic, Aldin
  • Istanbul, Doubles W-C10-TUR-46...
    Palkina K / Prenkovic L 13:30 Chernetsova D / Sabalenka A
  • Turkey F46, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 13:30 Renard, Lucas
  • Turkey F46, Singles
    Altuna, Tuna 13:30 Erguden, Baris
  • Chile F12, Singles
    Stuardo, Francisco 14:30 Fisicaro, Luciano Agustin
  • Chile F12, Singles
    Becerra Jeria, Serge 14:30 Aguilar, Jorge
  • Chile F12, Singles
    Plaza, Marcelo 14:30 Garin, Christian
  • Turkey F46, Doubles
    Bauvy R / Reboul F 15:00 Alekseenko G / Alekseenko V
  • Turkey F46, Doubles
    Igoshin A / Perfilov A 15:00 Durmus D / Haylaz M
  • Chile F12, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 16:00 Behar, Ariel
  • Chile F12, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 16:00 Vernier, Michel
  • Chile F12, Singles
    Linzer, Michael 16:00 Sanchez, Rodrigo
  • Turkey F46, Doubles
    Altuna T / Lopez-Perez E 16:30 Badanov D / Petrenko A
  • Turkey F46, Doubles
    Erguden U B / Setkic A 16:30 Yalcinkale B / Yuksel A
  • Chile F12, Singles
    Saez, Juan Carlos 17:30 Malla, Bastian
  • Chile F12, Singles
    Alvarez-Guzman, Mauricio 17:30 Parada, Felipe
  • Chile F12, Singles
    Nunez, Guillermo 17:30 Lama, Gonzalo
  • Chile F12, Doubles
    Garin C / Martinez M N 19:00 Irarrazabal G / Naser J
  • Chile F12, Doubles
    Peralta J / Podlipnik-Castillo H 19:00 Ameal J I / Sanchez R
  • Chile F12, Doubles
    Aguilar J / Parada F 20:30 Rivera-Aranguiz G / Saez J C

Divljaci

Ronaldinja gađali kamenjem u finalu Lige šampiona

Fudbal

Autor:

Brazilski as u jednom trenutku meča nije mogao da izvede korner jer je sa tribina poletelo nekoliko kamenica

Ronaldinjo, Foto: Printskrin

Dokaz: Ronaldinjo

ASUNSION - Fudbaleri paragvajske Olimpije iz Asunsiona napravili su veliki korak ka osvajanju južnoameričke Lige šampiona.

Paragvajci su na svom terenu savladali brazilski Atletiko Mineiro sa 2:0 golovima Alehandra Silve i Vilsona Pitonija.

Međutim, meč su obeležili domaći navijači koji su u nekoliko navrata kamenjem gađali Ronaldinja. Brazilski as je bio na meti divljaka na tribinama svaki put kada bi izvodio kornere ili se približio ivici igrališta.

Revanš meč finala Kupa Libertadores je naredne srede u Belo Horizonteu.

http://www.youtube.com/watch?v=UHDc4HSTWx4
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Srbija je pogodna za predsedavanje OEBS - angažovana je na evropskom putu, uz jake veze s Moskvom Lamberto Canijer, generalni sekretar OEBS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!