• Iran F3, Singles
    Raspudic, Franjo 08:00 Sobolta, Igor
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Taluenko, Arina 08:25 Khabibulina, Albina
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Williams, Venus 1 6 2 3 1 Radwanska, Agnieszka 1 3 6 1 1
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Zaninovic, Luka 1 6 6 3 1 Morozov, Arseniy 1 7 3 1 1
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Ioannides, Constantinos 2 6 6 2 2 Nazir, Ahmed 0 4 2 0 0
  • Turkey F4, Singles Qualifying
    Miedler, Lucas 09:00 Cai, Zhao
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Stresnakova, Katarina 1 6 5 2 1 Kitagawa, Rio 1 3 7 3 1
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Kawasaki, Yoshimi 1 6 6 1 Zheleva, Viktoriya 0 1 6 0
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Takayama, Chihiro 1 6 2 1 1 1 LI, Yihong 2 1 6 6 2 2
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Kulikova, Yulia 0 3 5 0 0 Stolmar, Rebeka 2 6 7 2 2
  • Iran F3, Singles
    Tatomir, Luca Georg 09:30 Kushakov, Alexandr
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Kapric, Denis 09:30 Majchrowicz, Adam
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Becker, Robin 09:30 Kahlke, Jannis
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Offermans, Yannick 09:30 Ejupovic, Elmar
  • Kazakhstan F2, Singles
    Khassanov, Roman 0 2 3 0 0 Zaitcev, Anton 2 6 6 2 2
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Kolesnikova K / Ryashko D 1 4 6 9 1 1 Kalimullina A / Sabalenka A 2 6 3 11 2 2
  • Hong Kong, Hong Kong, Qualifyi...
    Gong, Mao Xin 2 6 6 2 2 Rawat, Sidharth 0 2 2 0 0
  • Kazakhstan F2, Singles
    Khabibulin, Timur 0 4 5 0 0 Tyurnev, Evgeny 2 6 7 2 2
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Akzharkenov K / Djamalov A 1 0 6 6 1 1 Maizels K / Maizels M 2 6 4 10 2 2
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Kostova E / Schuurs D 0 3 5 0 Kerkhove L / Vrljic A 1 6 6 1
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Markovic, Goran 1 6 5 1 Ahmed, Mohamed 0 2 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Dangwal, Vaniya 0 5 0 Hasegawa, Mami 1 7 1
  • Iran F3, Singles
    Stelian, Radu Andrei 0 5 0 Alekseenko, Gleb 0 4 0
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Yatsyk, Yahor 1 6 3 1 EL Sayed, Ashraf 0 2 3 0
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Yamamoto, Midori 0 1 2 0 0 Michiels, Morgane 2 6 6 2 2
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Palkina K / Wacanno E 1 6 5 1 MUN V / Sakalouskaya V 0 0 6 0
  • Iran F3, Doubles
    Tashi V / Ziersch P 0 1 4 0 0 Apostol A S / Jecan M-A 2 6 6 2 2
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 1 6 1 1 Prati, Federica 0 3 2 0
  • France F3, Singles Qualifying
    Favrot, Alexandre 1 6 1 Danes, Alexandru 0 4 0
  • France F3, Singles Qualifying
    Grenier, Hugo 1 6 2 1 Simbozel, Florian 0 1 0 0
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Dmitrieva, Sofia 1 6 1 Gomar Isart, Anais 0 1 0
  • France F3, Singles Qualifying
    Tabatruong, Maxime 0 4 0 Massa, Alexandre 0 2 0
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Ainitdinova G / Golubovskaya P 0 2 0 0 Khabibulina A / Merenkova P 1 6 1 1
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Bekimov K / Ikramov S 0 2 0 Badanov D / Ratniuk M 0 5 0
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Filin, Pavel 0 3 0 Makhlouf, Sherif 0 1 0
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Elgin M / Matsukevitch D 0 3 0 Kedryuk A / Yevseyev D 0 1 0
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Kremer, Dana 0 0 Belovukovic, Monique 0 0
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Tricarico, Arianna 0 0 Milosevic, Ines 0 0
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Abiyev K / Mamyr B 11:20 Shyla Y / Vasilevski A
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Chikalkina A / Shaydullina S 11:20 Kalkenova K / Kalkenova S
  • Antalya, Singles Qualifying W-...
    Chen, Siyu 11:25 Scholten, Nina-Isabella
  • Egypt F3, Singles Qualifying
    Mounir, Ahmed 11:30 Soliman, Omar
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Van Der Sypt, Elena 11:30 Suhail, Ushna
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Sachko, Vitaliy 11:30 Willems, Johann
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Igamberdyev T / Petrov P 11:35 Duldaev D / Resnyanskiy D
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Djokovic, Novak 11:40 Muller, Gilles
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Knoll X / Krejcikova B 11:40 Garcia-Perez G / Zakarlyuk M
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Bekker K / Shleptsova A 11:45 Cheli C / Shlomo K
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Bara I M / Buzean D 12:00 Rosca I L / Tig P M
  • France F3, Singles Qualifying
    Belot, Constantin 12:00 Lugassy, Gary
  • France F3, Singles Qualifying
    Grinberg, Thomas 12:00 Le Boulch, Thomas
  • France F3, Singles Qualifying
    Chettar, Medy 12:10 Laurent, Yanais
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Makhorkina A / Pogrebnyak V 12:15 Grinchishina A / Klyueva E
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Tyurnev E / Zaitcev A 12:25 Jomby T / Lescure M
  • Iran F3, Doubles
    Musialek A / Shahgholi A 12:30 Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H
  • Iran F3, Doubles
    Bortolotti M / Kocyla A 12:30 De Valk R S / Linge T
  • Iran F3, Doubles
    Blanco Guadalupe J / Mardones B 12:30 Jotovski T / Raspudic F
  • Iran F3, Doubles
    Khaledan S / Nadaf H R 12:30 Boluda-Purkiss C / Semmler M
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Arends, Sander 12:30 Onken, Julian
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Brtnicky, Filip 12:30 Otte, Oscar
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Dubarenco M / Ivashka I 12:35 Khabibulin T / Khassanov R
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Helbet J / Paigina M 12:50 Gorbachkova N / Novikova P
  • Germany F4, Singles Qualifying
    Stanek, Robin 13:00 Brinkman, Nils
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Fayziev S / Shofayziyev S 13:05 Elistratov E / Muzaev R
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Salimova S / Vaynberg S 13:15 Novoselova P / Urzhumova V
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Golubic V / Ozgen P 13:30 Doroshina O / Perrin C
  • France F3, Singles Qualifying
    Botzer, Bar Tzuf 13:30 Ruivo, Jordan
  • France F3, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 13:30 Guillin J / Petel M
  • France F3, Singles Qualifying
    Jacq, Gregoire 13:40 Bauvy, Romain
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Ramialison I / Sibille C 14:00 Melnikova M / Vasylyeva A
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Marozava L / Shkudun A 15:00 Frech M / Sotnikova A
  • France F3, Doubles
    Artunedo Martinavarr A / Barry S 15:00 Bouquet L / Setodji T
  • France F3, Doubles
    Mitjana L / Mitjana T 15:00 Le Boulch T / Massa A
  • France F3, Doubles
    Authom M / Mertens Y 15:10 Belot C / Chettar M
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Dolonc V / Klemenschits S 15:30 Arcangioli M / Paquet C
  • Bucaramanga, Colombia
    Kim, Kevin 16:00 Samper-Montana, Jordi
  • Bucaramanga, Colombia
    Ghem, Andre 16:00 Bagnis, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Elias, Gastao 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Bucaramanga, Colombia
    Montanes, Albert 16:00 Londero, Juan Ignacio
  • Bucaramanga, Colombia
    Lorenzi, Paolo 16:00 Lama, Gonzalo
  • Bucaramanga, Colombia
    Kubler, Jason 16:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Bucaramanga, Colombia
    Pella, Guido 16:00 Arguello, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Carballes Baena, Roberto 16:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Bucaramanga, Colombia
    Falla, Alejandro 16:00 De Paula, Fabiano
  • Bucaramanga, Colombia
    Jarry, Nicolas 16:00 Donskoy, Evgeny
  • Bucaramanga, Colombia
    Gimeno-Traver, Daniel 16:00 Mina, Gianni
  • Bucaramanga, Colombia
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 16:00 Estrella Burgos, Victor
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Sawayanagi, Riko 16:00 Scholl, Chiara
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Embree, Lauren 16:00 Melichar, Nicole
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Perez, Adriana 16:00 Saez Larra, Olga
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Sakkari, Maria 16:00 Chang, Sophie
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bellis, Catherine Cartan 17:30 Kramperova, Katerina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Ladurner, Jasmin 17:30 Goncalves, Paula Cristina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bondar, Anna 17:30 Gallovits-Hall, Edina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bogdan, Elena 17:30 Lukas, Tena
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Barbieri G / Ostapenko J 18:00 Broady N / Hesse A
  • Bucaramanga, Colombia, Qualify...
    Hernandez, Jose 18:30 Monteiro, Thiago Moura
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 19:00 Sramkova, Rebecca
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    De Vroome, Indy 19:00 Korashvili, Oleksandra
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Rampre, Petra 19:00 Soylu, Ipek
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Shishkina, Maria 19:00 Pera, Bernarda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Chang, Eden Megan 20:30 Uzcategui, Aymet
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Jani, Reka-Luca 20:30 Caregaro, Martina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Vaidisova, Nicole 20:30 Shamayko, Marina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Webley-Smith, Emily 20:30 Mueller, Alexandra
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Vikhlyantseva, Natalia 20:30 Pivovarova, Anastasia
  • Bucaramanga, Colombia, Qualify...
    Clezar, Guilherme 20:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Robinson, Jada 21:00 Boccard, Alize
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Kobelt, Madeleine 21:00 Daniel, Jaeda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Corning, Veronica M 22:00 Gay, Haley
  • Maui, USA, Qualifying
    Wang, Chuhan 22:20 Shabaz, Michael
  • Maui, USA, Qualifying
    Garanganga, Takanyi 22:20 O'Brien, Dean

Dan odluke

Rukometaši i odbojkaši za plasman u četvrtfinale

Ostali sportovi

Autor:

Nakon uspeha protiv Južne Koreje, izabranicima Veselina Vukovića potrebna je još jedna pobeda za siguran prolaz u nokaut fazu takmičenja

Rukometasi pobedili Koreju OI 2012

Rukometaši Srbije

Desetog dana takmičenja na Olimpijskim igrama u Londonu, u ponedeljak, Srbija će imati predstavnike u šest sportova - streljaštvu, rukometu, kajaku, odbojci, atletici i vaterpolu.

Po običaju, prvi na borilišta izlazi reprezentativac u streljaštvu Nemanja Mirosavljev, koji se od 10 sati takmiči u kvalifikacijama u disciplini malokalibarska puška trostav.

Pola sata kasnije srpski rukometaši igraju odlučujuću utakmicu za plasman u četvrtfinale olimpijskog turnira, a rival je Mađarska.

U isto vreme srpski kajakaš Marko Tomićević učestvuje u kvalifikacionoj trci na 1.000 metara, dok od 11.39 ženski četverac u sastavu Antonija Nađ, Antonija Horvat-Panda, Marta Tibor, Renata Kubik, počinje takmičenje u kvalifikacijama na 500 metara.

Odbojkašima Srbije potrebna je pobeda protiv selekcije Rusije za plasman među osam najboljih ekipa na turniru, ali bi i porazom od 3:2 mogli da se nadaju četvrtfinalu, zavisno od rezultata utakmice između Brazila i Nemačke.

Utakmica petog kola B grupe na programu je od 12.30.

Atletičarka Marina Munćan od 12.45 trči u kvalifikacijama na 1.500 metara.

Poslednji od srpskih sportista nastupaju vaterpolisti, koji od 15.10 sati igraju protiv Rumunije utakmicu petog kola B grupe. Reprezentacija Srbije ranije je obezbedila plasman u četvrtfinale olimpijskog turnira.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Postala je prava pomama za nasiljem, naročito porodičnim, ali je ovde u priči najbizarnija ljubavnica Zlatko Nikolić, kriminolog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!