• Primera Division, Campeonato V...
    AS Puma Generalena 23:00 CS Herediano Promene rezultata
  • Miami, USA, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 22:15 Isner J / Querrey S
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Van Der Duim, Antal 22:20 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Klec, Ivo 22:20 Andujar, Pablo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 22:20 Mina, Gianni
  • San Luis Potosi, Mexico
    Podlipnik-Castillo, Hans 22:20 Struvay, Eduardo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Endara, Ivan 22:20 Gomez, Juan Sebastian
  • Miami, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 23:00 Anderson K / Chardy J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Elias, Gastao 23:40 Trungelliti, Marco
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 23:40 Middelkoop, Matwe
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Jasika, Omar 23:40 Chung, Hyeon
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Daniell M / Sharan D 23:40 Behar A / Olivo R

Dan odluke

Rukometaši i odbojkaši za plasman u četvrtfinale

Ostali sportovi

Autor:

Nakon uspeha protiv Južne Koreje, izabranicima Veselina Vukovića potrebna je još jedna pobeda za siguran prolaz u nokaut fazu takmičenja

Rukometasi pobedili Koreju OI 2012

Rukometaši Srbije

Desetog dana takmičenja na Olimpijskim igrama u Londonu, u ponedeljak, Srbija će imati predstavnike u šest sportova - streljaštvu, rukometu, kajaku, odbojci, atletici i vaterpolu.

Po običaju, prvi na borilišta izlazi reprezentativac u streljaštvu Nemanja Mirosavljev, koji se od 10 sati takmiči u kvalifikacijama u disciplini malokalibarska puška trostav.

Pola sata kasnije srpski rukometaši igraju odlučujuću utakmicu za plasman u četvrtfinale olimpijskog turnira, a rival je Mađarska.

U isto vreme srpski kajakaš Marko Tomićević učestvuje u kvalifikacionoj trci na 1.000 metara, dok od 11.39 ženski četverac u sastavu Antonija Nađ, Antonija Horvat-Panda, Marta Tibor, Renata Kubik, počinje takmičenje u kvalifikacijama na 500 metara.

Odbojkašima Srbije potrebna je pobeda protiv selekcije Rusije za plasman među osam najboljih ekipa na turniru, ali bi i porazom od 3:2 mogli da se nadaju četvrtfinalu, zavisno od rezultata utakmice između Brazila i Nemačke.

Utakmica petog kola B grupe na programu je od 12.30.

Atletičarka Marina Munćan od 12.45 trči u kvalifikacijama na 1.500 metara.

Poslednji od srpskih sportista nastupaju vaterpolisti, koji od 15.10 sati igraju protiv Rumunije utakmicu petog kola B grupe. Reprezentacija Srbije ranije je obezbedila plasman u četvrtfinale olimpijskog turnira.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nema mogućnosti da se ospori odluka žalbenog veća da se Šešelj vrati u Hag Milan Antonijević Jukom

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!