• Latvia F1, Singles
    Simonsson, Fred 09:00 Picco, Francesco
  • Turkey F31, Singles
    Folie, Alexandre 1 5 6 4 1 1 Mousley, Bradley 2 7 3 6 2 2
  • Turkey F31, Singles
    Suluoglu, Sefa 1 7 3 1 1 Djurdjevic, Bogdan 1 5 6 4 1
  • China F12, Singles
    Bai, Yan 10:00 Goto, Shotaro
  • Italy F21, Singles
    Rondoni, Pietro 0 4 6 0 Sonego, Lorenzo 1 6 6 1
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Reix, Sherazad 2 6 6 2 2 Radanovic, Dejana 0 1 4 0 0
  • Finland F1, Singles
    Ruud, Casper 1 6 6 0 1 Griekspoor, Scott 1 4 7 0 1
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Palhoto, Maria 0 3 3 0 0 Cazeaux, Amandine 2 6 6 2 2
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Kvatsabaia, Sofia 1 3 6 0 1 Krejcikova, Barbora 1 6 4 0 1
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Grymalska, Anastasia 0 5 3 0 Martincova, Tereza 1 7 4 1
  • Slovakia F4, Singles
    Ursu, Vadym 0 3 3 0 0 Kosec, Ivan 2 6 6 2 2
  • Slovakia F4, Singles
    Ternar, Tomislav 1 6 3 0 1 Vajda, Peter 1 3 6 0 1
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Stephenson, Francesca 2 1 Bassols Ribera, Marina 6 5
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Fernandez-Rabener, Arabela 1 5 6 3 1 Bacquie, Alice 1 7 0 1 1
  • Germany F10, Singles
    Bernardi, Pedro 0 2 5 0 Charlos, Tomas 1 6 4 1
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Kaufinger, Ina 0 6 4 0 Vaneva, Zinovia 1 7 3 1
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Ioana Loredana 1 7 2 1 Bejenaru, Karola Patricia 0 6 5 0
  • Slovakia F4, Singles
    Chaudry, James 0 5 2 0 0 Blasko, Martin 2 7 6 2 2
  • Slovakia F4, Singles
    Semjan, Marek 1 7 3 1 Popko, Dmitry 0 6 3 0
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Tona, Miriana 2 6 6 2 2 Kolb, Marina 0 2 3 0 0
  • Finland F1, Singles
    Niklas-Salminen, Patrik 0 4 5 0 Griekspoor, Tallon 1 6 4 1
  • Latvia F1, Singles
    Sels, Jelle 1 2 7 0 1 Ubiergo, Jordan 1 6 5 0 1
  • Latvia F1, Singles
    Volfson, David 1 6 2 1 Inzerillo, Jerome 0 0 2 0
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Hubble A / Peng H 0 3 2 0 0 Ramirez C / Reyes-Varela M-A 2 6 6 2 2
  • Cortina, Italy, Doubles
    Arends S / Behar A 0 3 2 0 0 LEE H-H / Motti A 2 6 6 2 2
  • Cortina, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 1 6 3 1 Gaio, Federico 0 4 4 0
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Rodina, Evgeniya 1 6 5 1 Sarkisova, Karine 0 4 3 0
  • Liberec, Czech Republic
    Cervantes Huegun, Inigo 1 7 5 1 Bourgue, Mathias 0 5 3 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Ciobanu, Daniela 0 2 5 0 Spremo, Milana 1 6 3 1
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Zidansek, Tamara 1 6 5 1 Fusinato, Francesca 0 3 2 0
  • Spain F24, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 2 6 6 2 2 Mazon-Hernandez, Rafael 0 2 1 0 0
  • Spain F24, Singles
    Tchoutakian, Maxime 1 6 4 1 Falcao, Goncalo 0 2 2 0
  • Spain F24, Singles
    Collado-Castells, Marc 0 1 4 0 0 Vega Hernandez, David 2 6 6 2 2
  • Germany F10, Singles
    Rauch, Felix 0 4 0 0 Constantinovici, Robert 1 6 2 1
  • Belgium F9, Singles
    Tabatruong, Maxime 0 4 3 0 Cailleau, Jolan 1 6 5 1
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 0 2 2 0 De Loore, Joris 1 6 2 1
  • Belgium F9, Singles
    Vliegen, Joran 1 6 2 0 1 Meulemans, Stijn 1 2 6 0 1
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Peckl, Kerstin 0 1 1 0 Curovic, Tamara 1 6 1 1
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Bianca 0 3 1 0 DI Giuseppe, Martina 1 6 4 1
  • Spain F24, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 0 6 0 Giraldi Requena, Marcos 0 6 0
  • Tunisia F17, Singles
    Durguti, Besir 0 5 0 Echargui, Moez 0 4 0
  • Kitzbuhel, Austria
    Mathieu, Paul-Henri 1 6 1 1 Klizan, Martin 0 3 1 0
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 0 3 0 0 Lazov, Alexander 1 6 0 1
  • Kitzbuhel, Austria
    Haase, Robin 1 6 0 1 Delbonis, Federico 0 4 0 0
  • China F12, Doubles
    Chiu Y H / Wang A 0 4 2 0 Hsieh C-P / Yang T-H 1 6 3 1
  • Russia F5, Singles
    Reshetnikov, Vitali 0 1 3 0 Kivattsev, Kirill 1 6 2 1
  • Tunisia F17, Singles
    Thivant, Yannick 0 3 0 Urzua-Rivera, Ricardo 0 3 0
  • Turkey F31, Singles
    Djamalov, Anton 0 2 0 Glancy, Daniel 0 5 0
  • Italy F21, Singles
    Sant'Anna, Bruno 0 2 0 Caruso, Salvatore 0 5 0
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Piskun, Oleksandra 0 3 0 Radosavljevic, Teodora 0 5 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 0 4 0 Arcidiacono, Federica 0 1 0
  • Italy F21, Singles
    Altamirano, Collin 0 2 0 Masur, Daniel 0 1 0
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 0 2 0 Donskoy, Evgeny 0 3 0
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ghedin R / Grigoriu P 0 2 0 Bury A / Siljestrom A 0 1 0
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Peterson, Rebecca 0 1 0 Maleckova, Jesika 0 1 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Tomova, Viktoriya 0 1 0 Schaeder, Laura 0 4 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kolar, Nastja 0 1 0 Pella, Catalina 0 3 0
  • Finland F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 0 3 0 Navarro, Simon 0 1 0
  • Turkey F31, Singles
    Elia, Alon 0 1 0 Yuksel, Anil 0 2 0
  • Latvia F1, Doubles
    Rosenzweig N / Stabins K 0 1 0 Martos Gornes S / Mas Mascolo A 0 2 0
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 0 0 0 Virgili, Adelchi 0 0 0
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Topsel, Muge 0 2 0 Demirci, Muazzez 0 1 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 0 2 0 Papamichail, Despina 0 1 0
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haas, Barbara 0 2 0 Bogdan, Ana 0 0 0
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Eklund, Mia 0 1 0 Naydenova, Aleksandrina 0 1 0
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 0 2 0 Buzarnescu, Mihaela 0 0 0
  • Latvia F1, Singles
    Libietis, Mikelis 0 2 0 Sakinis, Dovydas 0 0 0
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Alvarez-Teran M-F / Zeballos Melgar N 0 0 0 Shroff K / Williams C 0 2 0
  • Slovakia F4, Singles
    Fabian, Patrik 12:15 Dolezel, Filip
  • Tunisia F17, Singles
    Kilani, Majed 0 0 0 Muller, Alexandre 0 2 0
  • Slovakia F4, Singles
    Licciardi, Pietro 0 0 0 Kellovsky, Dominik 0 0 0
  • Tunisia F17, Singles
    Babelis, Tadas 0 0 0 Jotovski, Tomislav 0 1 0
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 12:30 Obert, Adrian
  • Tunisia F17, Singles
    Joncour, Ronan 12:30 BEN Hassen, Ameur
  • Latvia F1, Doubles
    Mugevicius L / Sabanin Y 12:35 Gruber F / Neuhauser M
  • Latvia F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 12:35 Slobodchikov R / Zubov I
  • Finland F1, Singles
    Kontinen, Micke 12:35 Kosonen, Mika
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Rutarova, Eva 12:40 Borecka, Martina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Vankova, Katerina 12:40 Pantuckova, Gabriela
  • Russia F5, Singles
    Miller, Alexei 12:40 Surchenko, Dmitry
  • Turkey F31, Singles
    Frost, Isaac 12:40 Madanchi, Amirvala
  • Liberec, Czech Republic
    Cipolla, Flavio 12:40 Kamke, Tobias
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Genkova M / Mihaylova G 12:40 Nancarrow A / Sizikova Y
  • Slovakia F4, Singles
    Derkas, Zdenek 12:40 Caro, Martin
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De La Torre-Sanchez, Rocio 12:40 Martinez Martinez, Maria
  • Finland F1, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 12:40 Heliovaara, Harri
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Brescia, Georgia 12:40 Mraz, Hana
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 12:40 Dubail, Julien
  • Italy F21, Singles
    Banes, Maverick 12:40 Fallert, Florian
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 12:50 Remondina, Anna-Giulia
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Cluskey J / Fucsovics M 13:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Segovia, Spain, Doubles
    Kravchuk K / Sharan D 13:00 Moriya H / Nedunchezhiyan J
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 13:00 Coppejans, Kimmer
  • Cortina, Italy
    Lorenzi, Paolo 13:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • China F12, Doubles
    BAI Y / Gong M-X 13:00 Katayama S / Sato B
  • China F12, Doubles
    Kibi Y / Onozawa A 13:00 Chen L / Sun F
  • China F12, Doubles
    Gong X / Huang L-C 13:00 HE Y / Hung J-C
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 13:00 Kohlschreiber, Philipp
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Curovic T / Kaufinger I 13:00 Peckl K / Tona M
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ivanova V / Popivoda M 13:00 Arshinkova P / Stamatova J
  • Belgium F9, Singles
    Otte, Oscar 13:00 Heyman, Christopher
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Frolova, Anastasia 13:05 Bychkova, Ekaterina
  • Turkey F31, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 13:15 Turker, Mert Naci
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Niedmers, Nora 13:15 Tomic, Sara
  • Segovia, Spain
    Gerasimov, Egor 13:20 Guez, David
  • Segovia, Spain, Doubles
    Betov S / Elgin M 13:20 Arenas-Gualda I / Crepaldi E
  • Italy F21, Singles
    Prader, Patrick 13:20 Bortolotti, Marco
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cechova, Karolina 13:25 Fetecau, Irina
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fyrstenberg M / Gonzalez S 13:30 Souza J / Vesely J
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kovalets, Sofiya 13:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schultheiss, Carmen 13:30 Daniels, Carolin
  • Germany F10, Singles
    Sikora, Adrian 13:30 Celebic, Ljubomir
  • Germany F10, Singles
    Alekseenko, Vadim 13:30 Smethurst, Daniel
  • Germany F10, Singles
    Ehrat, Sandro 13:30 Simon, Tobias
  • Latvia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Sielmann K Libietis M / Reese H
  • Italy F21, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 13:35 Giorgini, Daniele
  • Cortina, Italy, Doubles
    Dischinger E / Ghem A 13:40 Cagnina J / Fransen S
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Ianchuk, Olga 13:40 Klasen, Anna
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Horvat I / Salimova S 13:40 Esen H / Esen L
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Bonaventure, Ysaline 13:40 Kawa, Katarzyna
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Sakkari, Maria 13:40 Shinikova, Isabella
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martinez Regalado, Eva 13:40 Parres Azcoitia, Olga
  • Turkey F31, Singles
    Vives, Jordi 13:45 Escoffier, Antoine
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Donaldson A / Jovanovic M 13:45 Chalaganidze T / Yusupova G
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 14:00 Veic, Antonio
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Gerlach, Katharina 14:00 Jablonovska, Jana
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Neuwirth, Yvonne 14:00 Bukta, Agnes
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Proese, Natalie 14:00 Peers, Sally
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Sarrazin, Laetitia 14:00 Jurikova, Lenka
  • Slovakia F4, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 14:00 Kossler, Bernd
  • Slovakia F4, Singles
    Trubrig, Christian 14:00 Staubert, Pavel
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Gamiz A / Lister C 14:00 Raina A / Weijers B
  • Finland F1, Singles
    Pollanen, Aaro 14:05 Torpegaard, Mikael
  • Finland F1, Doubles
    Pollanen H / Torpegaard M 14:05 Crepatte B / Grandon Diaz C
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Alexandrova, Ekaterina 14:10 Kolarova, Veronika
  • Turkey F31, Singles
    Yalcinkale, Barkin 14:10 Dodens, Pierre Louis
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Kolb M / Kolb N 14:10 Bueno M-G / Guimaraes Bueno F
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Hlavackova, Andrea 14:10 Muchova, Karolina
  • Slovakia F4, Singles
    Toman, Tomas 14:10 Kalenichenko, Danylo
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De Bernardi, Clothilde 14:10 Atucha Gomez, Ainhoa
  • Finland F1, Doubles
    Kosonen M / Tuomi V 14:10 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Chiesa, Deborah 14:10 Bronzetti, Lucia
  • Italy F21, Doubles
    Borgo F / Lopez-Perez E 14:10 Kekez D / Vidak A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Londero J I / Molteni A 14:20 Kuncik J / Salaba L
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Albot R / Pavlasek A 14:20 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Kitzbuhel, Austria
    Fognini, Fabio 14:20 Novak, Dennis
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 14:30 Haase R / Kontinen H
  • Russia F5, Doubles
    Perfilov A / Reshetnikov V 14:35 Manafov V / Vervoort M
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 14:40 Kudryavtsev, Alexander
  • Segovia, Spain, Doubles
    Bachinger M / Gojowczyk P 14:40 Skupski K / Skupski N
  • Turkey F31, Doubles
    Radinski A / Zajsek M 14:45 Agabigun S / Haylaz M
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Badem C / Cevik I 14:45 Hering K / Njoze M
  • Kitzbuhel, Austria
    Montanes, Albert 14:50 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Cortina, Italy, Doubles
    Neis F / Sousa P 15:00 Naso G / Volante M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Gaio F / Giannessi A 15:00 Lipovsek Puches T / Romboli F
  • Belgium F9, Doubles
    Gille S / Vliegen J 15:00 Azzola F / Graisse A
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Giovine C / Grymalska A 15:00 Vrbenska A / Zovincova V
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Moore, Tara 15:00 Oprandi, Romina
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Rauta V O 15:00 Duca G / Gavrila O
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Pitisci F / Stoilkovska M 15:00 Farfan D / Pairone G
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Capurro Taborda, Martina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tomita, Giovanna 15:00 De Carli, Maria Agustina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Estable, Julieta 15:00 Carle, Maria Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Seguel, Daniela 15:00 Ferrero, Melina
  • Belgium F9, Doubles
    Harris B / Hoyt E 15:00 Hoang A / Tabatruong M
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Fett J / Pera B 15:10 Lykina K / Marozava L
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    VON Deichmann, Kathinka 15:10 Burger, Cindy
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Serrano Garcia, Natalia 15:10 Boualem, Josephine
  • Turkey F31, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 15:15 Sentay A / Yuksel A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Koolhof W / Middelkoop M 15:20 Bozoljac I / Cipolla F
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Grabher, Julia 15:30 Suvrijn, Jade
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Bertens, Kiki 15:30 Bara, Irina Maria
  • Finland F1, Doubles
    Niklas-Salminen P / Vasa E 15:35 Hedman A / Virtanen P
  • Turkey F31, Doubles
    Madanchi A / Suluoglu S 15:40 Altuna T / Mousley B
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Klaffner M / Klemenschits S 15:40 Prochazkova T / Slovakova A
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 15:40 Juhaszova V / Mendesova P
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Deigman, Laura 15:40 Carrillo Marin, Alba
  • Italy F21, Doubles
    Banes M / Sant'Anna B 15:40 Ciurletti A G / Dalla Valle E
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Gimeno-Traver D / Schwartzman D 15:50 Begemann A / Kubot L
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Segovia, Spain, Doubles
    Mektic N / Sancic A 16:00 Blanco Paris F A / Hernando Ruano J
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Mergea F 16:00 Dimitrov G / Fish M
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Skamlova, Chantal 16:00 Kurz, Karoline
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Pella C / Perez Rojas G 16:00 Buzean D / Dinu C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Grammatikopoulou V / Primorac I 16:00 Cavalle-Reimers Y / Saez Larra O
  • Tunisia F17, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 16:00 Laaribi, Aws
  • Tunisia F17, Singles
    Zoghlami, Osama 16:00 Garzelli, Francesco
  • Tunisia F17, Singles
    Ghorbel, Anis 16:00 Ergeneman, Gokberk
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Finck, Sarah 16:00 Wienerova, Lenka
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Bonic B / Lazareva M 16:00 Baric N / Chernetsova D
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 16:00 Guttormsen K / Mercier M
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Stefanini, Lucrezia 16:00 Sanesi, Gaia
  • Washington, USA
    Putintseva, Yulia 16:00 Mchale, Christina
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Broady, Naomi
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carruthers, Steffi 16:00 Kratzer, Ashley
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Manasse, Maegan 16:00 Eikeri, Ulrikke
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    King, Mia 16:00 Herring, Lauren
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Zhu, Amy 16:00 HO, Jessica
  • Kitzbuhel, Austria
    Lajovic, Dusan 16:10 Seppi, Andreas
  • Germany F10, Doubles
    Borroni A / Celebic L 16:30 Hoek C-R / Kern J L
  • Germany F10, Doubles
    Ehrat S / Hauser J 16:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Egypt F25, Singles
    Vilardo, Francesco 16:30 Canter, Alexis
  • Egypt F25, Singles
    Catarina, Lucas 16:30 Petersen, Bjoern
  • Egypt F25, Singles
    Mohamed Hatem, Mostafa 16:30 Hossam, Karim
  • Egypt F25, Singles
    Lago, Tommaso 16:30 Tepavac, Marko
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V 16:30 Bejenaru K P / Ghioca M
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 16:30 Ivascu I M / Minca I
  • Germany F10, Doubles
    Negritu C / Pauffley N 16:30 Netuschil M / Scholz P
  • Germany F10, Doubles
    Abohabaga S / Hassan B 16:30 Marsoun L / Sikora A
  • Germany F10, Doubles
    Kahlke J / Seyboth Wild T 16:30 Herbring N / Stoica A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shimizu, Seira 16:30 Lazareva, Alina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bekker, Kseniia 16:30 Pinto, Giorgia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kislyak, Kristina 16:30 Rigozzi, Chantelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:30 Suhail, Ushna
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Rescaldani, Francesca 16:30 Kurata, Nathaly
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 16:30 Ramalle, Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Zamprogno, Agostina 16:30 Piai, Eduarda
  • Belgium F9, Doubles
    Heyman C / Meulemans S 16:30 De Loore J / Geerts M
  • Belgium F9, Singles
    Barbosa, Romain 16:30 Plaza, Marcelo
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Fernandez Rabener A / Stephenson F 16:40 Drew J / Eklund M N
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 16:50 Haider-Maurer, Andreas
  • Cortina, Italy, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 17:00 Matos R / Zormann M
  • Cortina, Italy
    Brands, Daniel 17:00 Karatsev, Aslan
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 17:00 Gerlach K / Tehrani T
  • Slovakia F4, Doubles
    Colella A / Licciardi P 17:00 Glvac A / Kosec I
  • Slovakia F4, Doubles
    Capkovic K / Nagy O 17:00 Beran M / Beran M
  • Slovakia F4, Doubles
    Bobrov B / Dmitriev K 17:00 Blasko M / Vajda P
  • Slovakia F4, Doubles
    Kolar Z / Poljak D 17:00 Dolezel F / Michnev P
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Kramperova K / Neuwirth Y 17:00 Peers S / Sarrazin L
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 17:00 Geuer N / Sotnikova A
  • USA F24, Singles
    Kopinski, Tim 17:00 Whittington, Andrew
  • USA F24, Singles
    Chappell, Nick 17:00 Jomby, Tom
  • USA F24, Singles
    Uchida, Kaichi 17:00 King, Evan
  • USA F24, Singles
    Schneider, Ronnie 17:00 Barrere, Gregoire
  • Colombia F7, Singles
    Montero, Jorge 17:00 Mena, Facundo
  • Colombia F7, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 17:00 Mora, Daniel
  • Colombia F7, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Colombia F7, Singles
    Escobar, Felipe 17:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 17:10 Martinez Martinez M / Sexmilo Pascual M
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Vlkovska, Veronika 17:30 Szupper, Marlies
  • Germany F10, Doubles
    Rice D / Smethurst D 17:30 Rauch F / Valeriano A
  • Tunisia F17, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Dyke J 17:30 Echargui M / Mansouri S
  • Tunisia F17, Doubles
    Joncour R / Rakotomalala M 17:30 Ghareeb M / Maqdes A
  • Tunisia F17, Doubles
    Babelis T / Garcia-Roman M 17:30 Chanakira T / Nieto A
  • Tunisia F17, Doubles
    Muller A / Thivant Y 17:30 Gennaro D / Torre E A
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Barrere E / Davesne K 17:30 Palhoto M / Paredes Roemer L C
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Bechri C / Verster N 17:30 Luini S / Simic J
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Scala, Camilla 17:30 Balducci, Alice
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Brescia G / Fusinato F 17:30 Turati A / Turati B
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 17:30 Plotniy, Andrei
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Alves, Maria Fernanda 17:30 Morozova, Alexandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kuhlman, Josie 17:30 Jones, Julia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Altick, Frances 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Stephens, Erin Carol 17:30 Miroshnichenko, Veronica
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Segovia, Spain
    Molchanov, Denys 18:00 Chiudinelli, Marco
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Ilowska, Caroline 18:00 Antonitsch, Mira
  • Egypt F25, Singles
    Vorster, Tucker 18:00 Sulea, Tudor Cristian
  • Egypt F25, Singles
    Schott, Hugo 18:00 Filip, Vladimir
  • Egypt F25, Singles
    Feitt, Franco 18:00 Ridout, Robbie
  • Egypt F25, Singles
    Guerses, Gustavo 18:00 Bonadio, Riccardo
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Lottner A 18:00 Rueffer L / Schultheiss C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Schaeder L / Zaja A 18:00 Haas B / Konig P
  • Germany F10, Doubles
    Bernardi P / Sakamoto P 18:00 Lenz J / Wehnelt K
  • Germany F10, Doubles
    Janzon K M / Lueneborg L 18:00 Dellien H / Lizariturry J
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ostlund, Fanny 18:00 Novotna, Natalie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zerulo, Martina 18:00 Procacci, Anna Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reimchen, Anastasia 18:00 Samir, Sandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Riley, Alexandra 18:00 Kallmunzerova, Natalie
  • Spain F24, Singles
    Morillo Diaz, Luis 18:00 Fornell-Mestres, Marc
  • Spain F24, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 18:00 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Spain F24, Singles
    Miro, Antonio 18:00 Cacao, Tiago
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Naya, Guillermina 18:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 18:00 Petit S M / Rossi N
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 18:00 Garcia Vazquez F / Tumosa C
  • Kitzbuhel, Austria
    Almagro, Nicholas 18:10 Melzer, Jurgen
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 18:30 Arvidsson S / Rus A
  • USA F24, Singles
    Kirchheimer, Strong 18:30 Reid, Matt
  • USA F24, Singles
    Giron, Marcos 18:30 Grant, Michael
  • USA F24, Singles
    Monaghan, Quentin 18:30 Gabb, Richard
  • USA F24, Singles
    Pavic, Ante 18:30 Ramanathan, Ramkumar
  • Colombia F7, Singles
    Pereira, Jose 18:30 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Colombia F7, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:30 Heras, Patricio
  • Colombia F7, Singles
    Zeballos, Federico 18:30 Barrientos, Nicolas
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 19:00 Radwanska, Agnieszka
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 19:00 Bondarenko K / Maria T
  • Stanford, USA
    Wozniacki, Caroline 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Silich, Alina 19:00 Brogan, Anna
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Eikeri U / Okuda A 19:00 HO J / Olmos G
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Boren B / Zhu A 19:00 Daniell A K / Zarazua R
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Hine K / Smith K N 19:00 Corning V M / Wacnik J
  • Egypt F25, Singles
    Bega, Alessandro 19:30 Dowson, Dan
  • Egypt F25, Singles
    Hossam, Youssef 19:30 Busch, Julian
  • Egypt F25, Singles
    Petrenko, Anatoliy 19:30 Rodriguez Taverna, Santiago FA
  • Egypt F25, Singles
    Sibona, Alberto 19:30 Mantilla, Felipe
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    AL Nabhani, Fatma 19:30 Talcott, Shelby
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Siskova, Eva 19:30 Dell'Edera, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Claffey, Jennifer 19:30 Sliusar, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Walters, Alexandra 19:30 Bavisetti, Sowjanya
  • Spain F24, Singles
    Martinez Portero, Pedro 19:30 Garcia Saez, Alejandro
  • Spain F24, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 19:30 Giraldi Requena M / Guaita-Pais E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 19:30 De Carli M A / Estable J L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Baranano P / Carle M L 19:30 Kurata N / Piai E
  • Washington, USA
    Falconi, Irina 19:50 Stosur, Samantha
  • Stanford, USA
    Barthel, Mona 20:00 Petkovic, Andrea
  • USA F24, Singles
    Stein, Will E 20:00 Catanzariti, A J
  • USA F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 20:00 Pasha, Nathan
  • USA F24, Singles
    King, Kevin 20:00 Vukic, Aleksandar
  • USA F24, Singles
    Gosea, Farris Fathi 20:00 Bourchier, Harry
  • Washington, USA
    Cornet, Alize 20:15 Chirico, Louisa
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Alves M-F / Totka N 20:30 Collie N / Hives Z
  • Colombia F7, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C 21:00 Mena F / Montero J
  • Colombia F7, Doubles
    Dutra DA Silva D / Maresca S 21:00 Gomez J S / Sanchez Montemayor M
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 22:00 Marand S / Townsend T
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 22:00 Suarez Navarro, Carla
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 22:00 Niculescu, Monica
  • Washington, USA
    Tomic, Bernard 22:00 Johnson, Steve
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 22:00 Troicki, Viktor
  • USA F24, Singles
    Escobar, Gonzalo 22:00 Hiltzik, Aron
  • USA F24, Doubles
    Saville L / Whittington A 22:00 Hank T / Lopez Villasenor G
  • USA F24, Doubles
    Agar R / Bader S 22:00 Barrere G / Jomby T
  • Washington, USA
    Lopez, Feliciano 22:00 Hewitt, Lleyton
  • Colombia F7, Doubles
    Endara I / Zeballos F 22:00 Galarza J I / Heras P
  • Colombia F7, Singles
    Struvay, Eduardo 22:30 Mendoza, Alejandro
  • Colombia F7, Doubles
    Oliveira A G / Pereira J 22:30 Barrientos N / Montes J
  • Washington, USA, Doubles
    Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A 23:00 Cornet A / Linette M
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 23:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 23:15 Barthel M / Lisicki S
  • Washington, USA
    Hercog, Polona 23:15 Begu, Irina-Camelia
  • Washington, USA, Doubles
    Krajicek A / Monroe N 23:20 Cabal J S / Farah R
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 23:30 Isner, John
  • Washington, USA
    Pella, Guido 23:30 Dimitrov, Grigor

Dan odluke

Rukometaši i odbojkaši za plasman u četvrtfinale

Ostali sportovi

Autor:

Nakon uspeha protiv Južne Koreje, izabranicima Veselina Vukovića potrebna je još jedna pobeda za siguran prolaz u nokaut fazu takmičenja

Rukometasi pobedili Koreju OI 2012

Rukometaši Srbije

Desetog dana takmičenja na Olimpijskim igrama u Londonu, u ponedeljak, Srbija će imati predstavnike u šest sportova - streljaštvu, rukometu, kajaku, odbojci, atletici i vaterpolu.

Po običaju, prvi na borilišta izlazi reprezentativac u streljaštvu Nemanja Mirosavljev, koji se od 10 sati takmiči u kvalifikacijama u disciplini malokalibarska puška trostav.

Pola sata kasnije srpski rukometaši igraju odlučujuću utakmicu za plasman u četvrtfinale olimpijskog turnira, a rival je Mađarska.

U isto vreme srpski kajakaš Marko Tomićević učestvuje u kvalifikacionoj trci na 1.000 metara, dok od 11.39 ženski četverac u sastavu Antonija Nađ, Antonija Horvat-Panda, Marta Tibor, Renata Kubik, počinje takmičenje u kvalifikacijama na 500 metara.

Odbojkašima Srbije potrebna je pobeda protiv selekcije Rusije za plasman među osam najboljih ekipa na turniru, ali bi i porazom od 3:2 mogli da se nadaju četvrtfinalu, zavisno od rezultata utakmice između Brazila i Nemačke.

Utakmica petog kola B grupe na programu je od 12.30.

Atletičarka Marina Munćan od 12.45 trči u kvalifikacijama na 1.500 metara.

Poslednji od srpskih sportista nastupaju vaterpolisti, koji od 15.10 sati igraju protiv Rumunije utakmicu petog kola B grupe. Reprezentacija Srbije ranije je obezbedila plasman u četvrtfinale olimpijskog turnira.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Potpuno je neočekivano da čovek koji igra balet poseduje u kući arsenal oružja Božidar Spasić, bivši funkcioner DB

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!