• Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Jang, SU Jeong 1 7 3 1 Plipuech, Peangtarn 0 5 2 0
  • Korea F5, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 0 3 6 0 NAM J S / Noh S-W 1 6 5 1
  • Israel F10, Singles
    Johnson, Eric 0 3 0 Elia, Alon 0 0 0
  • Israel F10, Singles
    Song, Evan 0 0 0 Kobelt, Peter 0 0 0
  • Israel F10, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 0 2 0 Kanar J / Rousset E 0 0 0
  • Tsukuba, Doubles W-C25-JPN-02A
    LEE Y-H / Ninomiya M 09:30 Lertpitaksinchai N / Plipuech P
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Bogdan, Ana 09:30 Dascalu, Nicoleta
  • Serbia F10, Singles
    Bortolotti, Marco 10:00 Petrovic, Danilo
  • Romania F14, Singles
    Dima, Dragos 10:00 Boluda-Purkiss, Carlos
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Bouzkova, Marie 10:00 Muchova, Karolina
  • Austria F9, Singles
    Popko, Dmitry 10:00 Miedler, Lucas
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Audenaert, Eline 10:00 Swaans, Charlotte
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Luttikhuis, Nikki 10:00 Moradian, Soraya
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Andronache, Adriana Maria 10:00 Lampla, Louise
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Guyot, Valentin 10:00 Achondo, Gonzalo
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Taylor, Adam 10:00 Heine, Thomas
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    De Goeijen, Bobbie 10:00 Calzi, Raphael
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Galkin, Anton 10:30 Perunov, Igor
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Reshetnikov, Vitali 10:30 Komarov, Kirill
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Surchenko, Dmitry 10:30 Sakhabutdinov, Renat
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Smalyanyy, Filipp 10:30 Chepelev, Alexandr
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Kozyukov, Vitaly 10:30 Korolev, Vladimir
  • Tunisia F20, Singles
    Kuzmanov, Dimitar 10:30 Dougaz, Aziz
  • Tunisia F20, Singles
    Perez Sanz, David 10:30 Kilani, Majed
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kazionova, Ekaterina 10:30 AL Nabhani, Fatma
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Marfutina, Maria 11:00 Dinu, Cristina
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Grammatikopoulou, Valentini 11:00 Pirazhenka, Sviatlana
  • Romania F14, Singles
    Leonardi, Filippo 11:30 Vilella Martinez, Mario
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Cuk, Pia 11:30 Grabher, Julia
  • Austria F9, Singles
    Trinker, Bastian 11:30 Brunner, Pascal
  • Koper, Singles W-C10-SLO-02A
    Radanovic, Dejana 11:30 Estable, Julieta
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Moradian, Sheila 11:30 Hendrickx, Lola
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Mareen, Axana 11:30 Casteleyn, Emily
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Crombez, Elien 11:30 Garcia Gausi, Marta
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Saive, Thibault 11:30 Pashayan, Daniel
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Mathieu, Julien 11:30 Munafo, Pedro
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Barros Troncoso, Marcelo Ignacio 11:30 Taylor, Jason
  • India F11, Singles
    Bisht, Ronit Singh 12:00 Nagal, Sumit
  • Poland F3, Singles
    Michon, Axel 12:00 Kolar, Zdenek
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Borecka, Martina 12:00 Alexandrova, Ekaterina
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Kaiser, Maximilian 12:00 Polonskiy, Ilya
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Saveliev, Andrey 12:00 Kravtsov, Maxim
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Kalinin, Ivan 12:00 Davydov, Ivan
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Mnushkin, Dmitry 12:00 Galyamov, Mikhail
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Khomentovskiy, Matvey 12:00 Kachanovskiy, Vitaly
  • Woking, Singles W-C25-GBR-01A
    Golubic, Viktorija 12:00 Dunne, Katy
  • Woking, Doubles W-C25-GBR-01A
    Giovine C / Papamichail D 12:00 Jegiolka J / Marcinkevica D
  • Netherlands F6, Singles
    Maden, Yannick 12:30 Lestienne, Constant
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Pitak, Aleksandra 13:00 Kimmelmann, Julia
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Smirnova, Victoria 13:00 Chitdara, Phonexay
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Pitak, Katarzyna 13:00 Janssen, Chanel
  • Germany F13, Singles
    Sieber, Marc 13:00 Masur, Daniel
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Van Der Linden, Lennert 13:00 Seyler, Nathaniel
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Fillee, Adrien 13:00 Mkrtchyan, Ashot
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Dhoe, Benjamin 13:00 Neveux, Arnaud
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Brescia, Georgia 13:00 Wacanno, Eva
  • Poland F3, Singles
    Michalicka, Marek 13:30 Kapas, Andriej
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Polyakov, Vladimir 13:30 Inno, Hendrik
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Shchaya-Zubrov, Pavel 13:30 Razmaitov, Timur
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Pokotilov, Boris 13:30 Lusti, Oskar
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Smirnov, Nikita 13:30 Karusevich, Vladimir
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Boborykin, Alexander 13:30 Skripkin, Timofey
  • Manerbio, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 13:30 Volandri, Filippo
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Lehnert, Katharina 14:00 Teichmann, Jil Belen
  • Gabon F1, Singles
    Vorster, Tucker 14:00 Escoffier, Antoine
  • Switzerland F4, Singles
    Coria, Federico 14:00 Diez, Steven
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Oyen, Sofie 14:00 Ewijk, Chayenne
  • Belgium F12, Singles
    Lama, Gonzalo 14:00 Hoang, Antoine
  • Germany F13, Singles
    Urrutia Fuentes, Laslo 14:30 Jahn, Jeremy
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Pesch, Sharon 14:30 Dishkova, Hristina
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Engelmann, Jil Nora 14:30 Pierard, Maud
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Smirnova, Anastasia 14:30 Cuypers, Dorien
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Pechkin, Andrey 14:30 Jaensch-Mueller, Phil
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Plaza, Marcelo 14:30 Peralta-Tello, Eduardo
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Pauwels, Maxime 14:30 Harris, Billy
  • Manerbio, Italy
    Giustino, Lorenzo 14:50 Kuznetsov, Andrey
  • Poland F3, Doubles
    Eriksson M / Windahl D 15:00 Majchrowicz A / Zielinski J
  • Russia F7, Singles Qualifying
    Resnyanskiy, Dmitry 15:00 Voronin, Dimitriy
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Brouleau, Lou 15:00 Gaydarzhi, Ksenia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Stamatova, Julia 15:00 Sezer, Melis
  • Turkey F34, Singles
    Ilkel, Cem 15:00 Niesten, Miliaan
  • Turkey F34, Singles
    Ocleppo, Julian 15:00 Konecny, Michal
  • Gabon F1, Singles
    Scholtz, Nicolaas 15:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • New Haven, USA, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 16:00 Goerges J / Hradecka L
  • Cakovec, Singles W-C10-CRO-09A
    Coopersmith, Nicole 16:00 Pantuckova, Gabriela
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Coppola, Claudia 16:00 Starostoyants, Stanislava
  • Engis, Singles Qualifying W-C1...
    Kremer, Dana 16:00 Salzburg, Jule
  • Tunisia F20, Doubles
    Kuzmanov D / Perez Sanz D 16:00 Dyke J / Torre E A
  • Netherlands F6, Singles
    Vatutin, Alexey 16:00 Barry, Sam
  • Belgium F12, Singles
    Netuschil, Marvin 16:00 Geens, Clement
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Ramiaramanana, Lofo 16:00 Pipere, Joris
  • Belgium F13, Singles Qualifyin...
    Van Beirendonck, Gilles 16:00 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Egypt F28, Singles
    Jankovits, Yannick 16:30 Bonzi, Benjamin
  • Egypt F28, Singles
    Erguden, Baris 16:30 Salaba, Libor
  • Manerbio, Italy, Doubles
    Cipolla F / Munoz-De La Nava D 17:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 17:00 Pradova, Martina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 17:00 Zavatska, Katarina
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Fomina A / Wessel A 17:00 Grajdek K-A / Shlomo K
  • Turkey F34, Doubles
    Altuna T / Ilkel C 17:00 Alekseenko V / Niesten M
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Reix, Sherazad 18:00 Schaefer, Anne
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Buayam K / Muntean V 18:30 Wang D N / YU Y
  • Egypt F28, Doubles
    Jankovits Y / Nastasi U 18:30 Salaba L / Sekulic M
  • New Haven, USA, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 18:30 Goerges J / Hradecka L
  • Winston-Salem, USA
    Herbert, Pierre Hugues 19:00 Anderson, Kevin
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Zidansek, Tamara 19:30 Grymalska, Anastasia
  • Argentina F10, Singles
    Vernier, Michel 19:30 Heras, Patricio
  • Winston-Salem, USA, Doubles
    Butorac E / Lipsky S 20:20 Inglot D / Lindstedt R
  • Italy F24, Singles
    Halys, Quentin 21:00 Eremin, Edoardo
  • New Haven, USA
    Safarova, Lucie 21:00 Kvitova, Petra

Kraljica Pariza

Šarapova: Ovo je magičan trenutak!

Tenis

Autor:

Moj put do trofeja na ovim terenim je bio dug i težak. Prvi pravi "proboj" na Rolan Garosu sam napravila pre osam godina i, evo, sada sam ovde na vrhu, izjavila je od ponedeljka prva teniserka sveta

Marija Šarapova

PARIZ - Ruska teniserka Marija Šarapova izjavila je danas da osvajanje trofeja na pariskom Rolan Garosu predstavlja "magičan" trenutak u njenoj karijeri.

"Moj put do trofeja na ovim terenim je bio dug i težak. Prvi pravi "proboj" na Rolan Garosu sam napravila pre osam godina i, evo, sada sam ovde na vrhu. Nije važno koliko gren slem trofeja osvojite. Čak i da mi je ovo jedini, a ne četvrti, gren slem trofej bila bih veoma srećna", kazala je Šarapova.

Ona je danas osvojila svoj prvi trofej na Rolan Garosu, pošto je danas u finalu savladala Italijanku Saru Erani sa 6:3, 6:2.Šarapova je ujedno postala 10. teniserka sa sva četiri gren-slem naslova. Do sada je osvojila Vimbldon 2004, Ju-Es open 2006. i Australijan Open 2008, a ukupno 26 WTA titula.

Ruska teniserka je plasmanom u finale, posle četiri godine, obezbedila povratak na prvu poziciju svetske rang liste

>> Pratite KURIR na VIBERU: http://chats.viber.com/kurir <<
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Važno je da sporazum zaživi i da srpska zajednica pokaže želju za mirnim životom na KiM Milorad Dodik, predsednik RS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!