• Guadalajara, Mexico
    Londero, Juan Ignacio 2 7 6 2 2 Harrison, Ryan 0 6 3 0 0
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    Hsieh, Su-Wei 2 6 6 2 2 Webley-Smith, Emily 0 2 3 0 0
  • China F4, Singles
    Bai, Yan 1 7 4 1 1 Zemlja, Grega 1 5 6 2 1
  • China F4, Singles
    Roelofse, Ruan 0 5 6 0 Kim, Young Seok 1 7 6 1
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    LU, Jing Jing 1 6 4 1 1 Kumkhum, Luksika 1 3 6 0 1
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    Lertcheewakarn, Noppawan 0 1 0 Wongteanchai, Varatchaya 0 2 0
  • China F4, Singles
    Wang, Chuhan 0 3 0 WU, Hao 0 1 0
  • Thailand F1, Singles
    Matsui, Toshihide 0 1 0 Isarow, Pruchya 0 2 0
  • Thailand F1, Singles
    Song, Min-Kyu 0 2 0 Wattanakul, Singekrawee 0 1 0
  • Thailand F1, Singles
    Chen, TI 0 4 0 Jayaprakash, Mohit Mayur 0 1 0
  • Shenzhen, Singles W-C25-CHN-05...
    Zhang, Yuxuan 05:45 Sharipova, Sabina
  • China F4, Doubles
    KIM C-E / Westerhof B 05:50 QI X / Qiu Z
  • Shenzhen, Doubles W-C25-CHN-05...
    HAN N-L / Jang S J 05:50 Hong H-H / Lee S-R
  • Kazakhstan F3, Singles
    Nedelko, Ivan 06:00 Duldaev, Daniyar
  • Kazakhstan F3, Singles
    Fayziev, Sanjar 06:00 Gakhov, Ivan
  • Kazakhstan F3, Singles
    Mamyr, Bolat 06:00 Tyurnev, Evgeny
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Urzhumova, Valeriya 06:00 Folts, Arina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Vasilyeva, Liubov 06:00 Lidkovskaya, Irina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Khabibulina, Albina 06:00 Kerimbayeva, Kamila
  • Shenzhen, Doubles W-C25-CHN-05...
    Benoit M / Simmonds C 06:05 Lertcheewakarn N / LU J-J
  • Thailand F1, Singles
    Rungkat, Christopher 06:55 Takeshima, Shunrou
  • Thailand F1, Singles
    Takeuchi, Kento 06:55 Burapharitta, Phassawit
  • Thailand F1, Singles
    Sornbutnark, Warit 06:55 Dome, Andre
  • Shenzhen, Doubles W-C25-CHN-05...
    Wang Y / Zhang K-L 07:15 Kumkhum L / Zhang L
  • Shenzhen, Doubles W-C25-CHN-05...
    LIU C / Tian R 07:20 LEE Y-H / Wongteanchai V
  • China F4, Doubles
    Roelofse R / Vervoort M 07:30 Ning Y / Zheng W
  • China F4, Doubles
    GAO X / LI Z 07:30 BAI Y / WU D
  • China F4, Doubles
    Wang R / Wang R 07:30 Huang L-C / Ouyang B
  • Kazakhstan F3, Singles
    Zaitcev, Anton 07:30 Kolisnyk, Olexiy
  • Kazakhstan F3, Singles
    Shyla, Yaraslau 07:30 Vasilevski, Andrei
  • Kazakhstan F3, Singles
    Ayap, Sagadat 07:30 Badanov, Dmytro
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Levashova, Evgeniya 07:30 Merenkova, Polina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Ekshibarova, Vlada 07:30 Sharifova, Ksenija
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Palkina, Ksenia 07:30 Lodikova, Daria
  • Thailand F1, Singles
    Oku, Hiromasa 08:25 Lim, Yong-Kyu
  • Thailand F1, Singles
    Tashi, Vullnet 08:25 Santillan, Akira
  • Thailand F1, Doubles
    Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 08:30 Jayaprakash M M / Patrombon J
  • Bucharest, Romania
    Youzhny, Mikhail 09:00 Monfils, Gael
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Klaasen R / Rosol L 09:00 Monroe N / Sitak A
  • Kazakhstan F3, Singles
    Ismailov, Temur 09:00 Tsivadze, George
  • Kazakhstan F3, Singles
    Yevseyev, Denis 09:00 Ivanov, Vladimir
  • Kazakhstan F3, Doubles
    Duldaev D / Fayziev S 09:00 Gakhov I / Tyurnev E
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Rudakova, Anastasia 09:00 Taluenko, Arina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-03...
    Novikova, Polina 09:00 Tarasova, Alena
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-03...
    Dmitrieva K / Zubkova A 09:00 Lyukshinova E / Urzhumova V
  • Bucharest, Romania
    Simon, Gilles 09:00 Tipsarevic, Janko
  • Bucharest, Romania
    Mektic, Nikola 09:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Greece F5, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 09:00 Shane, Justin
  • Greece F5, Singles
    Zgombic, Fran Zvonimir 09:00 Kapiris, Stamatis
  • Greece F5, Singles
    Chrysochos, Petros 09:00 Simunek, David
  • Greece F5, Singles
    Radinski, Aljaz 09:00 Kekercheni, Filipp
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Moser, Lisa Maria 09:00 Zovincova, Vendula
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Bondar, Anna 09:00 Stamatova, Julia
  • Italy F6, Singles
    Toledo Bague, Pol 09:30 Jastraunig, Lukas
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Paszek, Tamira 09:30 Kolar, Nastja
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 09:30 Dentoni, Corinna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Kovalets, Sofiya 09:30 Schaefer, Anne
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sakkari, Maria 09:30 Korzeniak, Anna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Knoll, Xenia 09:30 Rogowska, Olivia
  • Thailand F1, Doubles
    NAM J S / Song M-K 09:55 Matsui T / Rungkat C
  • Thailand F1, Doubles
    Sornbutnark W / Wachiramanowong K 09:55 Isarow P / Kadchapanan N
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Ozgen, Pemra 10:00 Sezer, Melis
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Fett, Jana 10:00 Sirotkina, Marta
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Kichenok, Nadiia 10:00 Soylu, Ipek
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Sasnovich, Aliaksandra 10:00 Kontaveit, Anett
  • Thailand F1, Doubles
    Chen T / Myneni S 10:00 Burapharitta P / Kaewsuto C
  • Turkey F16, Singles
    Vliegen, Joran 10:00 Kehyayan, Jean Daniel
  • Turkey F16, Singles
    Matic, Nico 10:00 Nys, Hugo
  • Turkey F16, Singles
    Deviatiarov, Marat 10:00 Browne, Scott
  • Turkey F16, Singles
    Orno, Philip 10:00 Bojadjieva, Serdar
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Haas, Barbara 10:00 Izuogu, Chinenye
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Savoretti, Alice 10:00 Kawa, Katarzyna
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Zakarlyuk, Marianna 10:00 Pivovarova, Anastasia
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Mihalikova, Tereza 10:00 Herdzelas, Dea
  • Bucharest, Romania
    Bolelli, Simone 10:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Egypt F15, Singles
    Safwat, Mohamed 10:00 Blumenberg, Alex
  • Egypt F15, Singles
    Zednik, Jan 10:00 Andrzejczuk, Adrian
  • Egypt F15, Singles
    Smirnov, Artem 10:00 Milovic, Zeljko
  • Egypt F15, Singles
    Ruepke, Lukas 10:00 Novak, Dennis
  • Vercelli, Italy
    Cecchinato, Marco 10:00 Napolitano, Stefano
  • Vercelli, Italy
    Caruso, Salvatore 10:00 Quinzi, Gianluigi
  • Vercelli, Italy
    De Greef, Arthur 10:00 Lamasine, Tristan
  • Kazakhstan F3, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 10:30 Badanov D / Nedelko I
  • Kazakhstan F3, Doubles
    Kushakov A / Zaitcev A 10:30 Karimov D / Khassanov R
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-03...
    Khabibulina A / Merenkova P 10:30 Lidkovskaya I / Pospelova A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-03...
    Khabarova E / Yusupova G 10:30 Palkina K / Pekhova P
  • Kazakhstan F3, Doubles
    Ismailov T / Khabibulin T 10:30 Galkin A / Lebedev I
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-03...
    Folts A / Lodikova D 10:30 Ekshibarova V / Rudakova A
  • Greece F5, Singles
    Mikos, Konstantinos 10:30 Surreaux, Arthur
  • Greece F5, Singles
    Goldsteiner, Peter 10:30 Robert, Quentin
  • Greece F5, Singles
    Lago, Tommaso 10:30 Konecny, Michal
  • Greece F5, Singles
    Antonopoulos, Christos 10:30 Petrovic, Danilo
  • Spain F10, Singles
    Cipolla, Flavio 10:30 Oliveira, Goncalo
  • Spain F10, Singles
    Mukund, Sasi Kumar 10:30 Rodriguez Manzano, Borja
  • Spain F10, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 10:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F10, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 10:30 Giner, Marc
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Romeo, Caroline 10:30 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Palmigiano, Francesca 10:30 Argyelan, Csilla
  • France F8, Singles
    Jomby, Tom 11:00 Eysseric, Jonathan
  • France F8, Singles
    Vatutin, Alexey 11:00 Janvier, Maxime
  • Barcelona, Spain
    Andujar, Pablo 11:00 Mayer, Leonardo
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Golubev A / Istomin D 11:00 Huey T C / Lipsky S
  • Barcelona, Spain
    Cilic, Marin 11:00 Estrella Burgos, Victor
  • Barcelona, Spain
    Sousa, Joao (POR) 11:00 Giraldo, Santiago
  • Bucharest, Romania
    Lajovic, Dusan 11:00 Rosol, Lukas
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Huber, Luisa Marie 11:00 Zidansek, Tamara
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Jurikova, Lenka 11:00 Boskovic, Lea
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Mrcela, Klara 11:00 Lukas, Tena
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Flood, Emma 11:00 Drazic, Mariana
  • Tunisia F15, Singles
    Mladenov, Vasko 11:00 Groll, Teri
  • Tunisia F15, Singles
    Escoffier, Antoine 11:00 Ghorbel, Anis
  • Tunisia F15, Singles
    Aswat, Imran 11:00 Simbozel, Florian
  • Tunisia F15, Singles
    Leduc, Antoine 11:00 Marfia, Matteo
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Stamenkovic, Dunja 11:00 Rigozzi, Chantelle
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Saitova, Anastasiya 11:00 Maheta, Eetee
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Albie, Audrey 11:00 Djordjevic, Teodora
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Oost, Nina 11:00 Alegre Ferre, Alexandra
  • Italy F6, Singles
    Bortolotti, Marco 11:00 Torroni, Giulio
  • Italy F6, Singles
    Nejedly, Pavel 11:00 Inzerillo, Jerome
  • Italy F6, Singles
    Chazal, Maxime 11:00 Gil, Frederico
  • Italy F6, Singles
    Perret, Loic 11:00 Galovic, Viktor
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Trevisan, Martina 11:00 Gonzalez, Montserrat
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rus, Arantxa 11:00 Szymczuch, Oliwia
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Aksu, Ayla 11:30 Hlavackova, Andrea
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Zander, Nina 11:30 Coin, Julie
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Govortsova, Olga 11:30 Vrljic, Ana
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Kostova, Elitsa 11:30 Mestach, AN Sophie
  • Turkey F16, Singles
    Lang, Robin 11:30 Didenko, Bogdan
  • Turkey F16, Singles
    Chang, Jonathan 11:30 Grinderslev, Anders
  • Turkey F16, Singles
    Kryvoy, Yuriy 11:30 Jankovic, Miki
  • Turkey F16, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 11:30 Schoorel, Thomas
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Kotelesova, Barbara 11:30 Samir, Sandra
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Zakarlyuk, Taisiya 11:30 Carreras, Amanda
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Morgina, Anna 11:30 Mikheeva, Alina
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Chantraine, Catherine 11:30 Jani, Reka-Luca
  • Egypt F15, Singles
    Sillanpaa, Henrik 11:30 Sergiienko, Sergiy
  • Egypt F15, Singles
    Lizen, Aswin 11:30 Gadjiev, Alan
  • Egypt F15, Singles
    Schutt, Leon 11:30 Razmaitov, Timur
  • Egypt F15, Singles
    Polyakov, Vladimir 11:30 Sabry, Sherif
  • Vercelli, Italy
    Coppejans, Kimmer 12:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Stuttgart, Germany
    Radwanska, Agnieszka 12:00 Errani, Sara
  • Vercelli, Italy
    Edmund, Kyle 12:00 Marcora, Roberto
  • Vercelli, Italy
    Ramirez Hidalgo, Ruben 12:00 Martin, Andrej
  • Spain F10, Singles
    Werner, Jean-Marc 12:00 Villacorta-Alonso, Ricardo
  • Spain F10, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 12:00 Boluda-Purkiss, Carlos
  • Spain F10, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 12:00 Davanzo K / Recouderc L
  • Spain F10, Doubles
    Alcaraz Ivorra A / Valeriano A 12:00 Lojda D / Salaba L
  • Greece F5, Singles
    Kocevar-Desman, Tom 12:00 Riondy, Mikael
  • Greece F5, Singles
    Ward Hibbert, Joshua 12:00 Jakupovic, Alexandros
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Parrizas-Diaz, Nuria 12:00 Canero Perez, Maria Del Rosario
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Garcia Perez, Georgina 12:00 Niedmers, Nora
  • Barcelona, Spain
    Kyrgios, Nick 12:20 Ymer, Elias
  • Bucharest, Romania
    Garcia-Lopez, Guillermo 12:20 Baghdatis, Marcos
  • Barcelona, Spain
    Monaco, Juan 12:20 Klizan, Martin
  • Bucharest, Romania
    Jaziri, Malek 12:20 Vesely, Jiri
  • France F8, Singles
    Diep, Florent 12:30 Laurent, Yanais
  • France F8, Singles
    Doumbia, Sadio 12:30 Halys, Quentin
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Granic, Petra 12:30 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Sipek, Natalija 12:30 Proese, Natalie
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Oante, Iuliana 12:30 Kaminkova, Katerina
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Zagorac, Eva 12:30 Mekovec, Iva
  • Tunisia F15, Singles
    Grenier, Hugo 12:30 Dyke, Jordan
  • Tunisia F15, Singles
    Ursu, Vadym 12:30 Joncour, Ronan
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Der Meij, Charlotte 12:30 Van Cauter, Anais
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Claffey, Jennifer 12:30 Kerfs, Deborah
  • Italy F6, Singles
    Durasovic, Viktor 12:30 Fago, Matteo
  • Italy F6, Singles
    DI Nicola, Gianluca 12:30 Griekspoor, Scott
  • Italy F6, Singles
    Della Tommasina, Davide 12:30 Gaio, Federico
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Sanesi G / Teichmann J 12:30 Klasen A / Klasen C
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Dinu C / Knezevic J 12:30 Bara I M / Buzarnescu M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Balducci A / Buzean D 12:30 LIM A / Thorpe L
  • Turkey F16, Singles
    Shabib, Mohamed 13:00 Shevkedov, Ferdun
  • Turkey F16, Singles
    Iliescu, Berk 13:00 Perfilov, Alexander
  • Turkey F16, Singles
    Boe-Wiegaard, William 13:00 Volfson, David
  • Turkey F16, Singles
    Geerts, Michael 13:00 Jankovits, Yannick
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Hesse, Amandine 13:00 Abou Zekry, Ola
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Hegy, Yusra 13:00 Hegab, Dina
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Perrin, Conny 13:00 Chipan, Nency
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Riley, Alexandra 13:00 Yashina, Ekaterina
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Gonzales R / Walsh D 13:20 Betov S / Elgin M
  • Vercelli, Italy
    Basic, Mirza 13:20 Daniel, Taro
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Meffert D / Sijsling I 13:20 Mager G / Quinzi G
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Vasylyeva, Anastasiya 13:30 Bychkova, Ekaterina
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Broady, Naomi 13:30 Shapatava, Sofia
  • Egypt F15, Singles
    Drzewiecki, Karol 13:30 Hossam, Karim
  • Egypt F15, Singles
    Blecha, Jan 13:30 Bejtulahi, Denis
  • Egypt F15, Singles
    Tutu, Marshall 13:30 Portales, Nino
  • Egypt F15, Singles
    Petersen, Bjoern 13:30 De Leon Elias, David
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-17...
    Ozgen P / Soylu I 13:30 BUA T / Seguel D
  • Barcelona, Spain
    Montanes, Albert 13:30 Ferrer, David
  • Istanbul, Doubles W-C50-TUR-17...
    Gasparyan M / Kudermetova V 13:30 Marozava L / Sasnovich A
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Suomalainen, Piia 13:30 Gaspar, Claudia
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Hering, Katharina 13:30 Heisen, Vivian
  • Ponta Delgada, Doubles W-C10-P...
    Garcia Fernandez A / Kuznetsova K 13:30 Palhoto M / Paredes Roemer L C
  • Barcelona, Spain
    Kuznetsov, Andrey 13:40 Kohlschreiber, Philipp
  • Bucharest, Romania
    Karlovic, Ivo 13:40 Coric, Borna
  • Barcelona, Spain
    Lopez, Feliciano 13:40 Ilhan, Marsel
  • Stuttgart, Germany
    Lisicki, Sabine 14:00 Diyas, Zarina
  • France F8, Singles
    Wang, Tak Khunn 14:00 Cayre, Paul
  • France F8, Singles
    Vanneste, Jeroen 14:00 Guez, David
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-01A
    Proese N / Rinaldo Persson K 14:00 Granic P / Susak A
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-01A
    Galfi D / Hristea C-E 14:00 CUK P / Zidansek T
  • Greece F5, Doubles
    Petrovic D / Vucic I 14:00 Kapogiannis C / Zgombic F Z
  • Greece F5, Doubles
    Brtnicky F / Zeleny L 14:00 Kapiris S / Zannias A
  • Greece F5, Doubles
    Bourchier H / Trongcharoenchaikul W 14:00 Ehara H / Watanuki K
  • Greece F5, Doubles
    Gevel D / Kekercheni F 14:00 Chrysochos P / Hadjistyllis S
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Curovic T / Sabalenka A 14:00 Bondar A / Moser L-M
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Morderger T / Morderger Y 14:00 LEE P-C / Stamatova J
  • Tunisia F15, Singles
    Guedes Teixeira, Ruy 14:00 Kanar, Jonathan
  • Tunisia F15, Singles
    Van Der Lans, Fabian 14:00 Barry, Sam
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Byrne, Julie 14:00 Fuentes, Camila
  • Italy F6, Doubles
    Galovic V / Massara A 14:00 Altmaier D / Vigani J
  • Italy F6, Doubles
    Inzerillo J / Milivojevic I 14:00 Colella A / Moncagatto F
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    LI Y / Njoze M 14:00 Dentoni C / Giovine C
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Kushkhova, Aminat 14:30 Cavaday, Naomi
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Lazareva, Margarita 14:30 Laisne, Kinnie
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Arnaboldi A / Podlipnik-Castillo H 14:40 Napolitano S / Sonego L
  • Vercelli, Italy, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 14:40 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Barcelona, Spain
    Almagro, Nicholas 14:50 Nadal, Rafael
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Mattek-Sands B / Safarova L 15:00 RAE J / Smith A
  • Barcelona, Spain
    Gulbis, Ernests 15:00 Paire, Benoit
  • Barcelona, Spain
    Fognini, Fabio 15:00 Rublev, Andrey
  • Ponta Delgada, Doubles W-C10-P...
    Bento B R / Mesquita I 15:00 Canero Perez M D R / Carrillo Marin A
  • Santos, Brazil
    Sakamoto, Pedro 15:00 Kicker, Nicolas
  • Santos, Brazil
    Zormann DA Silva, Marcelo 15:00 Luz, Orlando
  • Santos, Brazil
    Musialek, Alexis 15:00 Rola, Blaz
  • Stuttgart, Germany
    Beygelzimer, Yuliya 15:15 Kerber, Angelique
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Mayer L / Monaco J 15:30 Montanes A / Ramos-Vinolas A
  • France F8, Singles
    Sakharov, Gleb 15:30 Kekez, Duje
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-01A
    Ivanova M / Kuznetsova A 15:30 Sipek N / Zagorac E
  • Tunisia F15, Doubles
    Igoshin A / Mladenov V 15:30 Horansky F / Ursu V
  • Tunisia F15, Doubles
    Monaco A / Van Den Steene I 15:30 Harper-Griffith L / Leduc A
  • Tunisia F15, Doubles
    Ghorbel A / Ouvrard V 15:30 Aswat I / Strachan B
  • Tunisia F15, Doubles
    Fassbender B / Groll T 15:30 Marfia M / Mokrousov M
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Kyrpot O / Saitova A 15:30 Bechri C / Verster N
  • France F8, Doubles
    Bader S / Weissborn T-S 15:30 Diep F / Doumbia S
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Bolelli S / Darcis S 16:00 Fyrstenberg M / Garcia-Lopez G
  • Santos, Brazil
    Gonzalez, Maximo 16:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Vercelli, Italy
    Veic, Antonio 16:00 Viola, Matteo
  • Santos, Brazil
    Hernandez-Fernandez, Jose 16:00 Molteni, Andres
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Kaufinger, Ina 16:00 De Bernardi, Clothilde
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Boualem, Josephine 16:00 Brouleau, Lou
  • Savannah, USA
    Elias, Gastao 16:00 Singh, Sanam
  • Savannah, USA
    Mcgee, James 16:00 Nishioka, Yoshihito
  • Barcelona, Spain
    Granollers, Marcel 16:10 Tsonga, Jo-Wilfried
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Lottner A / Witthoeft C 16:15 Garcia C / Srebotnik K
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Nestor D / Paes L 16:20 Marrero D / Robredo T
  • Guadalajara, Mexico, Doubles
    Harrison R / Kudla D 17:00 Barrientos N / Struvay E
  • Savannah, USA, Doubles
    Novikov D / Peralta J 17:00 Martin F / Raja P
  • Savannah, USA
    Tiafoe, Francis 17:00 Dancevic, Frank
  • Guadalajara, Mexico
    Menendez-Maceiras, Adrian 17:00 Garza, Daniel
  • Guadalajara, Mexico
    King, Kevin 17:00 King, Darian
  • Guadalajara, Mexico, Doubles
    Krajicek A / Ram R 17:00 Arevalo M / Boutillier R
  • Guadalajara, Mexico
    Boutillier, Remi 17:00 Jung, Jason
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Baghdatis M / Youzhny M 17:20 Bopanna R / Mergea F
  • Santos, Brazil
    Ghem, Andre 17:20 Hocevar, Ricardo
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Totka, Naomi 17:30 Coppola, Claudia
  • Dakar, Singles W-C15-SEN-01A
    Lehnert, Katharina 17:30 Codino, Fiona
  • Savannah, USA
    Fratangelo, Bjorn 18:00 Paul, Tommy
  • Savannah, USA
    Arguello, Facundo 18:20 Donaldson, Jared
  • Stuttgart, Germany
    Goerges, Julia 18:30 Bencic, Belinda
  • Santos, Brazil
    Michon, Axel 18:30 Pella, Guido
  • France F8, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 18:30 Hemery, Calvin
  • France F8, Doubles
    Bonzi B / Reboul F 18:30 Charroin O / Rochette L
  • Dakar, Doubles W-C15-SEN-01A
    Perrin C / Yashina E 19:00 Boualem J / Chipan N
  • Dakar, Doubles W-C15-SEN-01A
    Razafimahatratra Z / Riley A 19:00 Kushkhova A / Lazareva M
  • Santos, Brazil
    Gigounon, Germain 19:00 Pereira, Jose
  • Savannah, USA, Doubles
    Collarini A / Olivo R 19:20 Kuznetsov A / Sandgren T
  • Savannah, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 19:40 Cerretani J / Dancevic F
  • Stuttgart, Germany
    Muguruza, Garbine 19:45 Halep, Simona
  • Santos, Brazil, Doubles
    Hernandez-Fernandez J / Lindell C 19:50 Buchanan C / Rola B
  • Guadalajara, Mexico
    Przysiezny, Michal 20:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Guadalajara, Mexico
    Smith, John-Patrick 20:00 Barrientos, Nicolas
  • Savannah, USA, Doubles
    Duran G / Zeballos H 20:40 Jenkins J / Kozlov S
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Hingis M / Mirza S 21:00 Martic P / Vogt S I
  • Santos, Brazil, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 21:00 Michon A / Mina G
  • Guadalajara, Mexico, Doubles
    Klein B / Propoggia D 21:20 Demoliner M / Reyes-Varela M A
  • Savannah, USA, Doubles
    Paul T / Ward A 22:00 Arguello F / Bagnis F
  • Santos, Brazil, Doubles
    Galdos S / Romboli F 23:00 Dutra Silva R / Ghem A
  • Savannah, USA
    Broady, Liam 23:30 Krueger, Mitchell

Sevojno u transu

Sport

Autor:

Sevojno, član Prve fudbalske lige Srbije, ostvarilo je istorijski uspeh plasmanom u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope

Sevojno, član Prve fudbalske lige Srbije, ostvarilo je istorijski uspeh plasmanom u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, jer su u dva meča bili bolji od Kaunasa. Ipak, težak zadatak očekuje ih u narednoj fazi takmičenja pošto će za protivnika imati francuski Lil. Predsednik skupštine Sevojna Zoran Drakulić kazao je da je ovo izvanredan uspeh.
- Čestitam igračima na velikom uspehu. Pogotovo kad se zna da je Sevojno sastavljeno od mladih igrača, bez internacionalnog iskustva. Moram da budem iskren, verovao sam da možemo da eliminišemo Kaunas, jer se i u prvom meču videlo da imamo snage za tako nešto. Već sada se okrećemo Lilu, mnogo kvalitetnijem protivniku, i jedino što mogu da obećam jeste da će igrači u dva meča dati svoj maksimum - poručio je Drakulić.

Predsednik Skupštine kluba rekao je da će igrači sigurno biti nagrađeni za plasman u treće kolo ovog takmičenja.

- Čekam da se vrate s puta kako bismo njih, ali i čitav stručni štab, nagradili za ovaj uspeh. Napravili su veliku stvar, ne samo za Sevojno, već za čitavu regiju. To je još veći podstrek i verujem da nećemo stati samo na ovome.
Zoran Drakulić rekao je da je cilj Sevojna ulazak u najviši rang takmičenja u Srbiji i da postanu stabilan prvoligaš.

- Naš prioritet je da se plasiramo u Superligu i da se tu zadržimo što duže. Valjaonica bakra izvozi 90 odsto na evropsko tržište, i to nam garantuje da možemo da napravimo jak klub za naše okvire. Siguran sam da bi to bilo dobro za srpski fudbal. Polako, idemo korak po korak - završio je Drakulić.

Trener Sevojna Ljubiša Stanković čestitao je fudbalerima na istorijskom uspehu i obećao da se Francuzi neće baš naigrati protiv njegove ekipe.
- Čestitam momcima na sjajnom i istorijskom rezultatu. Ne treba zaboraviti da smo tek nedavno završili pripreme, ali smo pokazali karakter. Imaće Francuzi mnogo problema s nama. Bićemo jači za Mudrinića, ali i još neke fudbalere koje planiramo da angažujemo. Ovo je svakako velika stvar, Sevojno već dve utakmice nije izgubilo u Evropi. Uživeli smo se sada, želeli smo da dođemo do Francuske, uspeli smo u tome i sada nam ostaje da sledeće nedelje napravimo spektakl - konstatovao je Stamenković.    [ antrfile ]
NOVO IZNENAĐENJE?!

Trener Sevojna Ljubiša Stamenković ulogu favorita prepustio je Lilu, ali ne isključuje još jednu senzaciju.
- Lil je veliki favorit. Borićemo se, daćemo sve od sebe, želimo da igramo i da se takmičimo. Sevojno je pokazalo da se ne plaši favorita i mogu da kažem da ćemo učiniti sve da prođemo u naredno kolo. Znam da nije lako, u stvari je gotovo nemoguće, ali mi smo mnogo napredovali i želimo da igramo - rekao Stamenković.
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Prošao sam samo sa četiri kopče. Dobro je da me nisu pogodili nečim težim od flašice vinjaka Nebojša Ilić, Tim menadžer KK Crvena zvezda

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!