• Thailand F6, Singles
    Balaji, N. Sriram 1 4 6 4 1 Navasirisomboon, Jirat 1 6 2 3 1
  • Thailand F6, Doubles
    Chalard S / Sirijariyaporn W 2 1 6 10 2 2 Chen T / Kondo H 1 6 4 4 1 1
  • Thailand F6, Doubles
    Burapharitta P / Okamura I 0 5 0 Kaewsuto C / Kawin P 0 3 0
  • Thailand F6, Doubles
    Mitchell B / Thompson J 08:30 Anand K / Rawat S
  • Thailand F6, Doubles
    Bodhidatta P / Liu S-F 08:45 Chatpatcharoen P / Sornbutnark W
  • Latvia F1, Singles
    Zarichanskiy, Daniil 09:00 Sakinis, Dovydas
  • Latvia F1, Singles
    Gruber, Fabian 09:00 Losbergs, Mikus
  • Latvia F1, Singles
    Lootsma, Niels 09:00 Butler, Samm
  • Latvia F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 09:00 Smola, Maciej
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Kachanovskiy, Vitaly 09:00 Mnushkin, Dmitry
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Polonskiy, Ilya 09:00 Zelenkin, Pavel
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Salas, Emmanuelle 09:00 Mare, Tania Andrada
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Tutunaru, Luminita 09:00 Cechova, Karolina
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Pairone, Giulia 09:00 Milovanovic, Dzina
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Ghioca, Mihaela 09:00 Ciufrila, Raluca
  • Finland F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 09:00 Korshunov, Stanislav
  • Finland F1, Doubles
    Crepatte B / Grandon Diaz C 09:00 Kulta O / Tuukkanen A
  • Thailand F6, Doubles
    Grills J / Hobart D 09:30 Isarow P / Kadchapanan N
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Tinelli, Matteo 09:30 Neykov, Toni
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Siciliano, Riccardo 09:30 Gorgun, Omer Berk
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Frost, Isaac 09:30 Harcila, Cristian
  • Cortina, Italy
    Lorenzi, Paolo 10:00 Garin, Christian
  • Cortina, Italy
    Ramirez Hidalgo, Ruben 10:00 Horansky, Filip
  • Cortina, Italy
    Bellotti, Riccardo 10:00 Sousa, Pedro
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Distelmans, Steffi 10:00 Bara, Irina Maria
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Daniell M / Demoliner M 10:00 Gimeno-Traver D / Schwartzman D
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Inglot D / Lindstedt R 10:00 Almagro N / Berlocq C
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Carreno Busta P / SA A 10:00 Cermak F / Shamasdin A
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Babelis, Tadas 10:00 Street, Marshall
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 10:00 Haase R / Kontinen H
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Allaf, Kareem 10:00 Dabbabi, Youssef
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Kilani, Majed 10:00 Puodziunas, Scott
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fyrstenberg M / Gonzalez S 10:00 Fognini F / Giraudo A
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Verster, Nelise 10:00 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Turki, Meriem 10:00 Roemer, Charlotte
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Bechri, Chiraz 10:00 BEN Abdallah, Yasmine
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Koolhof W / Middelkoop M 10:00 Bozoljac I / Cipolla F
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Londero J / Molteni A 10:00 Kuncik J / Salaba L
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Majsajdr L / Zahradka M 10:00 Coppejans K / Gigounon G
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Hubble A / Peng H 10:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Cluskey J / Fucsovics M 10:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Albot R / Pavlasek A 10:00 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Kitzbuhel, Austria
    Haider-Maurer, Andreas 10:00 Souza, Joao Olavo
  • Kitzbuhel, Austria
    Youzhny, Mikhail 10:00 Lajovic, Dusan
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 10:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Kitzbuhel, Austria
    Vesely, Jiri 10:00 Almagro, Nicholas
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Knowle J / Oswald P 10:00 Melzer J / Petzschner P
  • Cortina, Italy, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 10:00 Bahamonde F / Basso A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Dischinger E / Ghem A 10:00 Cagnina J / Fransen S
  • Cortina, Italy, Doubles
    Neis F / Sousa P 10:00 Naso G / Volante M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Arends S / Behar A 10:00 LEE H / Motti A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Gaio F / Giannessi A 10:00 Lipovsek Puches T / Romboli F
  • Segovia, Spain
    Silva, Frederico Ferreira 10:00 Brown, Dustin
  • Segovia, Spain
    Basic, Mirza 10:00 WU, DI
  • Segovia, Spain
    Smith, Connor 10:00 Cunha, Henrique
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 10:00 Donskoy, Evgeny
  • Segovia, Spain
    Granollers, Marcel 10:00 Zampieri, Caio
  • Segovia, Spain
    Guez, David 10:00 Bachinger, Matthias
  • Segovia, Spain
    Crepaldi, Erik 10:00 Kravchuk, Konstantin
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 10:00 Halys, Quentin
  • Segovia, Spain
    Millot, Vincent 10:00 Molchanov, Denys
  • China F12, Singles
    Bai, Yan 10:00 Trongcharoenchaikul, Wishaya
  • China F12, Singles
    Katayama, Sho 10:00 Sun, Fajing
  • China F12, Singles Qualifying
    Lin, Winston 10:00 Tan, Li-Wie
  • China F12, Singles Qualifying
    Hsieh, Cheng-Peng 10:00 Hadavi, Shawn H
  • China F12, Singles Qualifying
    Duan, Jia QI 10:00 Xia, Haitong
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 10:00 Pavlasek, Adam
  • Liberec, Czech Republic
    Bourgue, Mathias 10:00 Krstin, Pedja
  • Liberec, Czech Republic
    Albot, Radu 10:00 Checa-Calvo, Jose
  • Liberec, Czech Republic
    Kamke, Tobias 10:00 Nedovyesov, Oleksandr
  • Liberec, Czech Republic
    Fucsovics, Marton 10:00 Martin, Andrej
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 10:00 Laaksonen, Henri
  • Liberec, Czech Republic
    Cervantes Huegun, Inigo 10:00 Ignatik, Uladzimir
  • Liberec, Czech Republic
    Satral, Jan 10:00 Molteni, Andres
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 10:00 Mertl, Jan
  • Liberec, Czech Republic
    Safranek, Vaclav 10:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Segovia, Spain
    Mektic, Nikola 10:00 Ouahab, Lamine
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 10:00 Boltz, Sebastien
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 10:00 Gojowczyk, Peter
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 10:00 Cagnina, Julien
  • Cortina, Italy
    Gonzalez, Maximo 10:00 Safwat, Mohamed
  • Cortina, Italy
    Mager, Gianluca 10:00 Kuznetsov, Andrey
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 10:00 Marcora, Roberto
  • Cortina, Italy
    Riba, Pere 10:00 Brands, Daniel
  • Cortina, Italy
    Romboli, Fernando 10:00 Karatsev, Aslan
  • Cortina, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 10:00 Viola, Matteo
  • Cortina, Italy
    Naso, Gianluca 10:00 Krajinovic, Filip
  • Thailand F6, Doubles
    Jayaprakash M M / Kaza V S 10:10 Matsui T / Rungkat C
  • Thailand F6, Doubles
    Balaji N S / Vardhan V 10:15 Congcar C / Tanasugarn C
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Dentoni, Corinna 10:30 Kolarova, Veronika
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Klasen, Anna 10:30 Prochazkova, Tereza
  • Latvia F1, Singles
    Tverijonas, Aleksas 10:30 Hirschmueller, Christian
  • Latvia F1, Singles
    Chadaj, Adam 10:30 Picco, Francesco
  • Latvia F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 10:30 Garuts M / Kulibaba V
  • Latvia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Sielmann K 10:30 Matic N / Volfson D
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Rudakova, Anastasia 10:30 Tolibova, Sadafmoh
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Frolova, Anastasia 10:30 Fomina, Alona
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Rizea, Clara Patricia 10:30 Stoica, Denise-Antonela
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Filip, Alexandra 10:30 Bejenaru, Karola Patricia
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Nagymihaly, Luca 10:30 Novac, Izabela Gabriela
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Stinga, Teodora 10:30 Gavrila, Oana
  • Finland F1, Singles
    Navarro, Simon 10:30 Tuomi, Verneri
  • Finland F1, Singles
    Griekspoor, Tallon 10:30 Kaukovalta, Patrick
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Grymalska, Anastasia 10:30 Craciun, Georgia Andreea
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Stephenson, Francesca 10:30 Drew, Jazzamay
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Van Cauter, Anais 10:30 Boualem, Josephine
  • Spain F24, Singles
    Petrone, Alessandro 11:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F24, Singles
    Garcia Saez, Alejandro 11:00 Addison, Aaron
  • Spain F24, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 11:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F24, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 11:00 Neubau, Marco
  • Spain F24, Singles
    Bauvy, Romain 11:00 Collado-Castells, Marc
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Delic, Mate 11:00 Salaba, Libor
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Cipolla, Flavio 11:00 Dima, Dragos
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Rajaonah, Mathieu 11:00 Sentay, Alp
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Barkai, Yannai 11:00 Dodens, Pierre Louis
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Djamalov, Anton 11:00 Allouche, Itai
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Tsitsipas, Stefanos 11:00 Virgili, Adelchi
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Trevisan, Matteo 11:20 Luz, Orlando
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Georges, Myrtille 11:30 Arvidsson, Sofia
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Ciotti, Valentino 11:30 Ferchichi, Marouan
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Nieto, Alberto 11:30 Mercean, Rares Florin
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Alvarez-Guzman, Mauricio 11:30 Ikhlef, Aymen
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Maqdas, Abdullah 11:30 Laaribi, Aws
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Grieco, Giovanni 11:30 BEN Hassen, Ameur
  • Kitzbuhel, Austria
    Carreno-Busta, Pablo 11:30 Delbonis, Federico
  • China F12, Singles
    Huang, Liang-Chi 11:30 HE, Yecong
  • China F12, Singles
    Wang, Aoxiong 11:30 Hung, Jui-Chen
  • China F12, Singles
    Kibi, Yuuya 11:30 Ouyang, Bowen
  • China F12, Singles
    Ning, Yuqing 11:30 QI, XI
  • China F12, Doubles
    Chiu Y H / Wang A 11:30 Onoda K / Shiga M
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Muchova, Karolina 11:30 Stuchla, Karolina
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Giovine, Claudia 12:00 Juhaszova, Vivien
  • Latvia F1, Doubles
    Mugevicius L / Sabanin Y 12:00 Losbergs M / Slobodkins A
  • Latvia F1, Doubles
    Liutarevich I / Zarichanskiy D 12:00 Slobodchikov R / Zubov I
  • Latvia F1, Doubles
    Podzus J / Smola M 12:00 Libietis M / Reese H
  • Latvia F1, Doubles
    Lootsma N / Sels J 12:00 Martos Gornes S / Mas Mascolo A
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Leykina, Polina 12:00 Ekshibarova, Vlada
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Palkina, Ksenia 12:00 Stashenkova, Ksenia
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono, Federica 12:00 Stoilkovska, Magdalena
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Prati, Federica 12:00 Crespo Azconzabal, Ailen
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Vdovenco, Anastasia 12:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Finland F1, Doubles
    Appelgren D / Solberg C 12:00 Claesson J / Stenberg J
  • Finland F1, Doubles
    Ahti V / Ahti V-P 12:00 Niklas-Salminen P / Vasa E
  • Finland F1, Doubles
    Bhullar R-R / Hawken S 12:00 Hedman A / Virtanen P
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Savoretti, Alice 12:00 Klaffner, Melanie
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Malikova, Tereza 12:00 Vajdova, Natalia
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Ramirez, Cesar 12:00 Schmid, Michal
  • Segovia, Spain
    Gerasimov, Egor 12:00 Moriya, Hiroki
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De Bernardi, Clothilde 12:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Marti Riembau, Ariadna 12:00 Bacquie, Alice
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Londero, Juan Ignacio 12:20 Davydenko, Philip
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Apostolico, Niccolo 12:30 Harajchi, Aria
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Vives, Jordi 12:30 Elbaz, Shahar
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Souza J / Vesely J 12:50 Erler A / Kohlschreiber P
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 13:00 Lemoine, Quirine
  • Belgium F9, Singles
    De Valk, Roy Sarut 13:00 Plaza, Marcelo
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Mertl J / Nedovyesov O 13:00 Safranek V / Suc D
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Jablonovska, Jana 13:00 Toljan, Janina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Kaminkova, Katerina 13:00 Bukta, Agnes
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Machalova, Sabina 13:00 Peers, Sally
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Sarrazin, Laetitia 13:00 Horackova, Gabriela
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 13:00 Ramos Vinolas, Albert
  • Italy F21, Singles
    Masur, Daniel 13:00 Kekez, Duje
  • Italy F21, Singles
    Sant'Anna, Bruno 13:00 Lamberti, Edoardo
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Velotti, Agustin 13:00 Paz, Juan Pablo
  • Segovia, Spain
    Rumenov Payakov, Georgi 13:20 Chung, Yunseong
  • Belgium F9, Singles
    Otte, Oscar 13:30 De Weerdt, Olaf
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cheli, Camille 13:30 Spigarelli, Martina
  • Finland F1, Doubles
    Kosonen M / Tuomi V 13:30 Ilkka K / Rouvala M
  • Finland F1, Doubles
    Holtari O / Von Troil F 13:30 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Cortina, Italy, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 13:30 Cerretani J / Paval C
  • Finland F1, Doubles
    Goldsteiner P / Vasilenko A 13:30 Hyrkkonen P / Lanne R
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Bassols Ribera, Marina 13:30 Casteleyn, Emily
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Serrano Garcia, Natalia 13:30 Suarez Alonso, Maria
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Bukovec A / Bukovec K 14:00 Huber L M / Kairi A
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Coppola C / Lukacs V 14:00 Marchetti G / Masini M
  • Kitzbuhel, Austria
    De Schepper, Kenny 14:10 Mathieu, Paul-Henri
  • Kitzbuhel, Austria
    Novak, Dennis 14:20 Bedene, Aljaz
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Gerlach, Katharina 14:30 Pribylova, Anna
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Skamlova, Chantal 14:30 Tehrani, Tina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Jurikova, Lenka 14:30 Kremer, Dana
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Lodzki S / Stresnakova K 14:30 Kaineder R / Kollarova B
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Buzarnescu, Mihaela 14:30 Lister, Cornelia
  • Italy F21, Singles
    Dalla Valle, Enrico 14:30 Ciurletti, Andres Gabriel
  • Italy F21, Singles
    Leite, Wilson 14:30 Stefanini, Jacopo
  • Segovia, Spain
    Dubarenco, Maxim 14:40 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy, Doubles
    Lorenzi P / Viola M 14:50 Turchetti N / Vavassori A
  • Belgium F9, Doubles
    Azzola F / Graisse A 15:00 Jennes G / Mentenich T
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ivascu I M / Minca I 15:00 Rizea C P / Tupan A G
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Cechova K / Horakova N 15:00 Mihaila A B / Rauta V O
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Farfan D / Pairone G 15:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Liberec, Czech Republic
    Saez, Juan Carlos 15:00 Coppejans, Kimmer
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Sexmilo Pascual, Marta 15:00 Martinez Regalado, Eva
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 15:00 Fayol C / Van Cauter A
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 15:30 Dutra Silva, Rogerio
  • Belgium F9, Singles
    Plotniy, Andrei 15:30 Geens, Clement
  • Belgium F9, Singles
    Hoyt, Evan 15:30 Geerts, Michael
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Arafa, Aida 16:00 Bouzgarrou, Mouna
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 16:00 Muller, Gilles
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Luini, Sofia 16:00 Davesne, Kassandra
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 16:00 Johnson, Steve
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Baric, Nives 16:00 Chernetsova, Darya
  • Washington, USA
    Dolgopolov, Oleksandr 16:00 Smyczek, Tim
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Palhoto, Maria 16:00 Elmi, Yosr
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Giger, Samira 16:00 Finck, Sarah
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 16:00 Bellucci, Thomaz
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 16:00 Handous A / Turki M
  • Washington, USA
    Kudla, Denis 16:00 Rola, Blaz
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukhanko A / Prozorova E 16:00 Kaminkova K / Machalova S
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Antonitsch M / Kurz K 16:00 Mokrova V / Zipfel R
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 16:00 Houbova A / Vojcinakova I
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Lim A 16:00 RAE J / Smith A
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 16:00 Marand S / Townsend T
  • Cortina, Italy, Doubles
    Moser F / Satschko A 16:00 Quinzi G / Virgili A
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Boeykens, Elyne 16:00 Negreanu, Daiana
  • Washington, USA, Doubles
    Coin J / Melichar N 16:00 Arruabarrena L / Klepac A
  • Washington, USA, Doubles
    Mestach A-S / Van Uytvanck A 16:00 Falconi I / Niculescu M
  • Italy F21, Doubles
    Merone R / Spinnato D 16:00 Altamirano C / Rodriguez-Pace R
  • Italy F21, Doubles
    Luisi A / Massara A 16:00 Giacalone O / Rondoni P
  • Washington, USA, Doubles
    Klaasen R / Ram R 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Cuevas P / Marrero D 16:00 Peya A / Soares B
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Hewitt L 16:00 Matkowski M / Zimonjic N
  • Washington, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 16:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 16:00 Stanek, Robin
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Martinez Pastur, Corina 16:00 Capurro Taborda, Martina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Garbino, Jimena Paula 16:00 Tomita, Giovanna
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    De Carli, Maria Agustina 16:00 Rossi, Nathalia
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tumosa, Camila 16:00 Carle, Maria Lourdes
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Van Uytvanck, Alison
  • Washington, USA
    Bencic, Belinda 16:00 Smitkova, Tereza
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Rybarikova, Magdalena
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Vandeweghe, Coco
  • Washington, USA
    Stephens, Sloane 16:00 Linette, Magda
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 16:00 Stosur, Samantha
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Zidansek, Tamara 16:00 Fossa Huergo, Nicole
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 16:20 Bednarek T / Peralta J
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bejenaru K P / Ghioca M 16:30 Benackova K / Tutunaru L
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Hofbauer, Lisa 16:30 Vlkovska, Veronika
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Raina A / Weijers B 16:30 Lemoine Q / Pous-Tio L
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 16:30 Georges M / Ghesquiere C
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Alhussein Abdel Aziz, Lamis 16:30 Umanskaya, Arina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Reimchen, Anastasia 16:30 Talcott, Shelby
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Skidanova, Angelina 16:30 Burillo Escorihuela, Irene
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 16:30 Sliusar, Kateryna
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Bacquie A / Saucedo V 16:30 Drew J / Eklund M N
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Askew S B / Deigman L 16:30 Mechaala Gordillo N / Mechaala Gordillo S
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 16:50 Haase, Robin
  • Cortina, Italy
    Marti, Javier 17:00 Gaio, Federico
  • Segovia, Spain, Doubles
    Basic M / WU D 17:00 Bachinger M / Gojowczyk P
  • Belgium F9, Doubles
    Bensoussan S / Lestienne C 17:00 Forchap D C / Lanckohr B
  • Belgium F9, Singles
    Saive, Thibault 17:00 Dubail, Julien
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Ramirez Utermann, Carlos 17:00 Bernal, Joseph
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Olivares, Jose 17:00 Marino, Juan Sebastian
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 17:00 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Oliveira, Allan Gomes
  • USA F24, Singles Qualifying
    Goldin, Grayson M. 17:00 Schneider, Ronnie
  • USA F24, Singles Qualifying
    Kohen, Alan 17:00 Chappell, Nick
  • USA F24, Singles Qualifying
    Lopez Villasenor, Gerardo 17:00 Catanzariti, A J
  • USA F24, Singles Qualifying
    Grant, Michael 17:00 Monaghan, Quentin
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    EL Fahimi A / Lippe A 17:30 Guttormsen K / Mercier M
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Atik R / Fendri S 17:30 Bechri C / Verster N
  • Belgium F9, Singles
    Cuypers, Seppe 17:30 De Loore, Joris
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Jegiolka, Justyna 17:30 Benoit, Marie
  • Italy F21, Doubles
    Kekez D / Vidak A 17:30 DI Maro L / Weis A
  • Italy F21, Doubles
    Marterer M / Masur D 17:30 Bonuccelli F / Lamberti E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 17:30 Naya G / Zamprogno A
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 17:30 Chlpac A / Glorioso D
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Macri R / Vaz Teixeira M B 17:30 Kurata N / Piai E
  • Spain F24, Singles
    Martin, Toby 18:00 Miro, Antonio
  • Spain F24, Singles
    Amantegui, Javier 18:00 Cacao, Tiago
  • Spain F24, Doubles
    Bauvy R / Tchoutakian M 18:00 Aranda Peidro B / De Leon Elias D
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Segovia, Spain
    Chiudinelli, Marco 18:00 Blanco Paris, Francisco Adolfo
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tonoyan, Anna 18:00 Manchanda, Shivani
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Lioi E / Todaro E 18:00 Brescia G / Fusinato F
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Remondina A-G / Scala C 18:00 Samsonova L / Stefanini L
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Haider-Maurer A / Junaid R 18:10 Begemann A / Kubot L
  • Belgium F9, Doubles
    Ramiaramanana L / Veremeychuk D 18:30 Harris B / Hoyt E
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Barros, Manuel 18:30 Maresca, Santiago
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Mora, Daniel 18:30 Sepulveda Navarro, Carlos Andres
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Lacalle, Eduardo 18:30 Cordonnier, Gregorio
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 18:30 DO Porto, Enzo
  • USA F24, Singles Qualifying
    Stein, Will E 18:30 Krainik, Pavel
  • USA F24, Singles Qualifying
    Bushamuka, William 18:30 Pasha, Nathan
  • USA F24, Singles Qualifying
    Corwin, Felix 18:30 Kirchheimer, Strong
  • USA F24, Singles Qualifying
    Cotrone, Dominic 18:30 Fawcett, Tom
  • Stanford, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Stanford, USA
    Diatchenko, Vitalia 19:00 Tomljanovic, Ajla
  • Stanford, USA
    Kerber, Angelique 19:00 Gavrilova, Daria
  • Stanford, USA
    Zheng, Saisai 19:00 Konjuh, Ana
  • Stanford, USA, Doubles
    Bellis C / Cako J 19:00 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Stanford, USA, Doubles
    Krunic A / Petkovic A 19:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 19:00 Distelmans S / Wikkerink J
  • Italy F21, Doubles
    Ciurletti A G / Dalla Valle E 19:00 Kirche L / Leite W
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 19:00 Capurro Taborda M / Gatica B
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Garcia Vazquez F / Tumosa C 19:00 Surraco J / Vazquez M D R
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Rescaldani F / Tomita G 19:00 Petit S M / Rossi N
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 19:00 Barthel M / Lisicki S
  • Stanford, USA, Doubles
    Jans-Ignacik K / Lucic-Baroni M 19:00 XU Y F / Zheng S
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 19:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Spain F24, Doubles
    Mazon-Hernandez R / Vidal Azorin J F 19:30 Petrone A / Rodriguez Manzano B
  • Spain F24, Doubles
    Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S 19:30 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Spain F24, Doubles
    Giraldi Requena M / Guaita-Pais E 19:30 Morillo Diaz L / Mosquera-Perez P
  • Washington, USA
    Brengle, Madison 19:50 Begu, Irina-Camelia
  • Washington, USA
    Chirico, Louisa 19:50 Watson, Heather
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 20:00 Bellis, Catherine Cartan
  • Spain F24, Doubles
    Ardanza-Trevijano R / Carroza O 20:00 Amantegui J / Miro A
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 20:00 Maria, Tatjana
  • Colombia F7, Singles
    Gomez, Alejandro 20:00 Mena, Facundo
  • Colombia F7, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Heras, Patricio
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    De Carli M A / Estable J L 20:30 Jofre J / Reis De Campos L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Bosch M V / Garbino J P 20:30 Baranano P / Carle M L
  • Colombia F7, Doubles
    Mendoza A / Ramirez Utermann C 21:00 Gomez J S / Sanchez Montemayor M
  • Colombia F7, Singles
    Endara, Ivan 21:30 Escobar, Felipe
  • Colombia F7, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C 21:30 Ruiz Naranjo M A / Ruiz Naranjo P P
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 21:30 Date-Krumm K / Minella M
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 22:00 Gibbs, Nicole
  • Washington, USA
    Duckworth, James 22:00 Harrison, Ryan
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:00 Jarry, Nicolas
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Chung, Hyeon
  • Washington, USA
    Nara, Kurumi 22:00 Putintseva, Yulia
  • Washington, USA
    Niculescu, Monica 22:00 Arruabarrena-Vecino, Lara
  • Stanford, USA, Doubles
    Muhammad A / Tomjanovic A 22:45 Irigoyen M / Kania P
  • Colombia F7, Doubles
    Souto D / Torres O 23:00 Oliveira A G / Pereira J
  • Washington, USA, Doubles
    Dimitrov G / Fish M 23:00 Pospisil V / Sock J
  • Stanford, USA
    Witthoeft, Carina 23:15 Petkovic, Andrea
  • Washington, USA
    Matosevic, Marinko 23:20 Bemelmans, Ruben
  • Washington, USA
    King, Darian 23:20 Soeda, GO
  • Washington, USA
    Nishioka, Yoshihito 23:30 Zverev, Alexander
  • Colombia F7, Singles
    Montes, Juan 23:30 Salamanca Caicedo, Carlos
  • Washington, USA, Doubles
    Bencic B / Mladenovic K 23:30 Begu I-C / Vandeweghe C

Nečuveno

SKANDAL: DJ Krmak na ustašku melodiju peva odu fudbalerima BiH?!

Fudbal

Autor:

Nova pesma DJ Krmka podseća melodijom i stihovima na ustašku pesmu Čavoglava

DJ Krmak

SARAJEVO - Goran Žižak poznatiji kao DJ Krmak ispevao je pesmu o fudbalskoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine, koja se nalazi na korak od plasmana na Svetsko prvenstvo u Brazilu naredne godine.

Naziv pesme je "Uz nas je Božja sila, ide Bosna do Brazila".

"Šta to grmi, gde to sjeva, ko to pesmu peva... Po je Pape i Zmajevi, kreću iz Sarajeva... Ide Beha do Brazila nema govora... Peva cela Baščaršija i cela dijaspora...", peva Krmak na početku pesme praćemn udaranjem u tepsiju na melodiju koja podseća na ustašku pesmu "Čavoglava".

http://www.youtube.com/watch?v=e5Ft2kF3MeI

http://www.youtube.com/watch?v=cUbCp2WgkYw

Hrvatski mediji navode da nova pesma DJ Krmka ima i melodiju i raspored stihova kao njihova "Čavoglava".

"Čujte srpski dobrovoljci, bando, četnici, stići će vas naša ruka i u Srbiji", navodi se, između ostalog, u pesmi "Čavoglava".

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovakvi slučajevi mogu da naprave veliku štetu našoj diplomatiji Branko Radun, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!