• Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Bhatia R / Paul S S 0 2 3 0 Maheta E / Teltumbde R 1 6 4 1
  • Indonesia F1, Singles
    Bodhidatta, Punn 0 0 Sofaer, David 0 0
  • Turkey F13, Singles
    Yurtacan, Efe 1 6 1 5 1 1 Yuksel, Anil 2 4 6 7 2 2
  • Greece F2, Singles
    Economidis, Konstantinos 1 5 6 2 1 Stanek, Robin 1 7 4 5 1
  • Raanana, Israel
    Donskoy, Evgeny 2 3 6 6 2 2 Kudryavtsev, Alexander 1 6 4 2 1 1
  • Raanana, Israel
    Nedovyesov, Oleksandr 1 6 6 1 1 Djere, Laslo 1 7 3 2 1
  • Raanana, Israel
    Khachanov, Karen 1 2 6 3 1 1 Lacko, Lukas 2 6 3 6 2 2
  • Turkey F13, Singles
    Fortuna, Claudio 1 7 2 5 1 Bois, Michael 1 5 6 2 1
  • Japan F4, Doubles
    Kobori R / Sakai Y 10:05 Saito T / Watanuki Y
  • Egypt F12, Singles
    Liniger, Jannis 1 1 6 4 1 1 Nastasi, Ugo 2 6 2 6 2 2
  • Croatia F7, Singles
    Meis, Pascal 0 6 4 0 0 Lojda, Dusan 2 7 6 2 2
  • Croatia F7, Singles
    Brtnicky, Filip 1 6 6 1 Sabanov, Ivan 1 3 7 1
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Suhail, Ushna 1 2 6 1 1 1 Lekaj, Adrijana 2 6 4 6 2 2
  • Croatia F7, Singles
    Maruscak, Matej 1 6 3 4 1 1 Bellotti, Riccardo 2 2 6 6 2 2
  • Greece F2, Singles
    Masur, Daniel 1 5 6 5 1 Tsitsipas, Stefanos 1 7 0 5 1
  • Greece F2, Singles
    Grant, Michael 2 6 7 2 2 Mikos, Konstantinos 0 4 6 0 0
  • Turkey F13, Singles
    Yalcinkale, Barkin 1 2 6 1 1 Jankovic, Miki 1 6 2 4 1
  • Japan F4, Doubles
    Longhi T / Sasai M 1 6 4 5 1 1 Imai S / Niki T 2 4 6 10 2 2
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Jandakate C / Silakul C 0 5 1 0 0 Hibino N / Kato M 2 7 6 2 2
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Damayanti A-F / Tananta L 1 3 7 4 1 1 Bhambri P / Sunkara R 2 6 5 10 2 2
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Negreanu, Daiana 0 5 2 0 Romeo, Caroline 1 7 3 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Vajdova, Natalia 1 6 4 1 Arshinkova, Petia 0 4 0 0
  • Tunisia F12, Singles
    Cagnina, Julien 11:00 Mladenov, Vasko
  • Tunisia F12, Singles
    Fournerie, Theo 1 3 6 2 1 Oradini, Giacomo 1 6 2 1 1
  • Tunisia F12, Singles
    Dzhavakian, Yurii 0 4 1 0 0 Mertens, Yannick 2 6 6 2 2
  • Italy F3, Singles
    Naso, Gianluca 1 6 4 1 Capecchi, Daniele 0 4 1 0
  • Turkey F13, Singles
    Silverman, Cameron 0 4 1 0 0 Novak, Dennis 2 6 6 2 2
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Murta, Ines 1 6 2 1 D Oliveira, Eden 1 3 6 1
  • Tunisia F12, Singles
    Merino, Alexander 0 3 0 0 0 Nava, Eduardo 2 6 6 2 2
  • Italy F3, Singles
    Cociasu, Andrei 0 0 2 0 0 Mager, Gianluca 2 6 6 2 2
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wacanno, Eva 3 2 Atucha Gomez, Ainhoa 6 3
  • Egypt F12, Singles
    Jebavy, Roman 1 6 4 1 Davydov, Ivan 0 4 2 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Juhaszova, Vivien 1 6 1 1 LU, Jia-Jing 0 4 0 0
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Georges, Myrtille 1 6 1 1 Hogenkamp, Richel 0 1 4 0
  • Indonesia F1, Singles
    Hung, Jui-Chen 1 4 7 5 1 Polkinghorne, Darren 1 6 6 5 1
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Beygelzimer, Yuliya 1 6 1 1 Martic, Petra 0 4 2 0
  • Croatia F7, Singles
    Jotovski, Tomislav 2 6 6 2 2 Steficar, Edi 0 0 1 0 0
  • Italy F3, Singles
    Sinicropi, Riccardo 0 4 0 Maccari, Federico 1 6 1
  • Egypt F12, Singles
    Reichelt, Timon 1 6 1 Escobar, Felipe 0 3 0
  • Egypt F12, Singles
    Sabry, Sherif 1 6 3 1 Perunov, Igor 0 3 0 0
  • Italy F3, Singles
    Fallert, Florian 0 2 0 Vavassori, Andrea 0 5 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Szlavikovics, Szabina 0 2 0 Sotnikova, Alyona 0 4 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Maciejewska, Zuzanna 0 2 0 Bryzgalova, Yulia 0 4 0
  • Italy F3, Singles
    Hoyt, Evan 0 1 0 Lizariturry, Juan 0 4 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Terziyska, Julia 1 6 3 1 Bulatova, Darya 0 1 0 0
  • Italy F3, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 0 0 0 Giacalone, Omar 1 6 1
  • Greece F2, Singles
    Jakupovic, Alexandros 0 2 0 Milojevic, Nikola 0 3 0
  • Morocco F3, Singles
    Jdi, Mehdi 0 1 0 Chazal, Maxime 0 3 0
  • Morocco F3, Singles
    Diep, Florent 12:00 Vatutin, Alexey
  • Morocco F3, Singles
    Werner, Jean-Marc 0 3 0 Kontinen, Micke 0 2 0
  • Morocco F3, Singles
    Allouch, Khalid 0 1 0 Giner, Marc 0 3 0
  • Spain F7, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 0 3 0 Vivero Gonzalez, Pablo 0 3 0
  • Spain F7, Singles
    Gomez Mantilla, Ivan 0 1 0 Ortega-Olmedo, Roberto 0 4 0
  • Egypt F12, Singles
    Ruppli, Andrew 0 2 0 Elistratov, Evgeny 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Michiels, Morgane 0 2 0 Gjorcheska, Lina 0 1 0
  • Greece F2, Singles
    Glancy, Daniel 0 3 0 Kapogiannis, Charalampos 0 1 0
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Gasparyan, Margarita 0 1 0 Kostova, Elitsa 0 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ozgen, Pemra 0 1 0 Bogoslavets, Anna 0 0 0
  • Croatia F7, Singles
    Kolar, Zdenek 0 0 0 Gaio, Federico 0 2 0
  • Greece F2, Doubles
    Bellier A / Hampel L 12:20 Jaloviec M / Safranek V
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Stokke, Melanie 12:20 Geukens, Britt
  • Croatia F7, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 12:25 Semjan, Marek
  • Italy F3, Singles
    Reissig, Nicolas 12:25 Moutet, Corentin
  • Tunisia F12, Singles
    Ghorbel, Anis 12:25 Perez Sanz, David
  • Raanana, Israel
    Copil, Marius 12:30 Albot, Radu
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bizhukova, Fatima 0 0 Siedliska, Natalia 0 0
  • Turkey F13, Singles
    Mozgovoy, Alexander 12:35 Sonego, Lorenzo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Thiem, Julia 12:35 Kachar, Marina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Caciotti, Martina 12:35 Hristea, Camelia-Elena
  • Raanana, Israel
    Kavcic, Blaz 12:40 Sijsling, Igor
  • Croatia F7, Singles
    Sabanov, Matej 12:40 Rozic, Goran
  • Italy F3, Singles
    Colella, Alessandro 12:40 Maden, Yannick
  • Greece F2, Singles
    Martin, Toby 12:40 Netuschil, Marvin
  • Greece F2, Doubles
    Kaczynski K / Moraing M 12:40 Dunlap D / Inzerillo J
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Pitisci, Fabiana 12:40 Zhupanska, Valeriya
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Ciufrila, Raluca 12:40 Brouleau, Lou
  • Tunisia F12, Singles
    Chala, Remy 12:40 BEN Hassen, Ameur
  • Tunisia F12, Singles
    Carnello, Elliot 12:40 Marfia, Matteo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Anil, Cemre 12:40 Kalinskaya, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Masini, Maria 12:40 Gaydarzhi, Ksenia
  • Croatia F7, Doubles
    Marsoun L / Suc D 12:45 Kapric D / Meis P
  • Egypt F12, Singles
    Vucic, Ilija 12:55 Kozyukov, Vitaly
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kulik, Wiktoria 12:55 Chikalkina, Anastasia
  • Raanana, Israel
    Kravchuk, Konstantin 13:00 Viola, Matteo
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Dabija E / Simic J 13:00 Sharifova K / Shepita A
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Pliskova, Kristyna 13:00 Dodin, Oceane
  • Greece F2, Doubles
    Dubarenco M / Manafov V 13:00 Mridha J / Ymer M
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Johansson, Mathilde 13:00 Kulichkova, Elizaveta
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Engelmann, Jil Nora 13:00 Alay, Ekaterina
  • Egypt F12, Singles
    Schott, Hugo 13:10 Vorster, Tucker
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shakovets, Christina 13:10 Pogrebnyak, Valeriya
  • Egypt F12, Singles
    Kovalev, Alexey 13:15 Konecny, Michal
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Malykh, Polina 13:15 Silwanowicz, Karolina
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Moratelli A / Rubini S 13:20 Bara I M / Barzo L
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 13:30 Dima D / Geerts M
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Liang, Gloria 13:30 Yerolymos, Margot
  • Morocco F3, Singles
    Ouahab, Lamine 13:30 Falcao, Goncalo
  • Morocco F3, Singles
    Sousa, Pedro 13:30 Kushakov, Alexandr
  • Morocco F3, Singles
    Domingues, Joao 13:30 Solberg, Christoffer
  • Spain F7, Singles
    Semmler, Miguel 13:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Catini, Chiara 13:35 Daniilidou, Eleni
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Schreuder, Britt 13:35 Tsuji, Kanami
  • Egypt F12, Singles
    Ratniuk, Maxim 13:40 Tashi, Vullnet
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Fedorova, Angelina 13:40 Bolkvadze, Mariam
  • Morocco F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 13:40 Diallo, Seydou
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    RAE J / Smith A 13:40 Hozumi E / Ninomiya M
  • Spain F7, Singles
    Roca Batalla, Oriol 13:40 Checa-Calvo, Jose
  • Turkey F13, Singles
    Kamynin, Dmytro 13:45 Wagner, Sebastian
  • Raanana, Israel
    Cervantes Huegun, Inigo 13:50 Berrer, Michael
  • Tunisia F12, Singles
    Vilella Martinez, Mario 13:55 Catarina, Lucas
  • Raanana, Israel
    Rola, Blaz 14:00 Botzer, Bar Tzuf
  • Italy F3, Doubles
    Fallert F / Raab D 14:00 Bonadio R / Maccari F
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tehrani, Tina 14:00 Scholsen, Helene
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Deigman, Laura 14:00 Rabines, Luciana
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Fafaliou, Stamatia 14:00 Fuentes, Camila
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Tolibova, Sadafmoh 14:00 Fareh, Areej
  • Spain F7, Singles
    Bonzi, Benjamin 14:00 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F7, Singles
    Folie, Alexandre 14:00 Deus, Nuno
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Bojanic, Tamara 14:05 Sarrazin, Laetitia
  • Italy F3, Doubles
    Borgo F / Naso G 14:10 Civarolo M / Melchiorre D
  • Greece F2, Doubles
    Bismpikos N / Iakovides C-M 14:10 Bader S / Stanek R
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Elmi, Yosr 14:10 Prenkovic, Linda
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lampla, Louise 14:10 Van Der Zwaan, Roos
  • Turkey F13, Singles
    Ramanathan, Ramkumar 14:10 Larriere, Clement
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Heinrichs, Laura 14:10 Vdovenco, Anastasia
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Manekina E / Shkudun A 14:10 Lukacs V / Vanlangendonck E
  • Raanana, Israel
    Arnaboldi, Andrea 14:20 Ilhan, Marsel
  • Croatia F7, Singles
    Ghedin, Nicola 14:30 Kekez, Duje
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Bychkova, Ekaterina 14:30 Linette, Magda
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    LI Y / Marti Riembau A 14:30 Remy V / Temin M
  • Qatar F1, Singles
    Machado, Rui 14:30 Vibert, Francois Arthur
  • Qatar F1, Singles
    Tepavac, Marko 14:30 Djokovic, Djordje
  • Qatar F1, Singles
    Rice, David 14:30 Simon, Tobias
  • Qatar F1, Singles
    Sebaoun, Leo Julien 14:30 Pospisil, Jaroslav
  • Turkey F13, Doubles
    Yalcinkale B / Yuksel A 15:00 Himpe W / Schyvinck C
  • Croatia F7, Doubles
    Link J V / Ofner P 15:00 Bjelica I / Jotovski T
  • Croatia F7, Doubles
    Ternar T / Urbanija M 15:00 Kalenichenko D / Partl A
  • Croatia F7, Doubles
    Bellotti R / Brunner P 15:00 Carpen A-D / Draganja T
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Govortsova, Olga 15:00 Foretz, Stephanie
  • Italy F3, Doubles
    Galoppini D / Rakotomalala M 15:00 Giacalone O / Volante M
  • Morocco F3, Doubles
    JDI M / Rachidi Y 15:00 Giner M / Surchenko D
  • Morocco F3, Doubles
    Chazal M / Diep F 15:00 Jastraunig L / Waloch M
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Atucha Gomez A / Schaffner Riera A 15:00 D'Oliveira E / Pitisci F
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Cortina Pou A / Jebri M 15:00 Ciufrila R / Mokrousova G
  • Italy F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 15:05 Chiurulli D / Mazzella M
  • Turkey F13, Doubles
    Pazicky M / Sproch D 15:05 Chawich K / Colorado M
  • Raanana, Israel, Doubles
    Kowalczyk M / Zelenay I 15:10 Fleming C / Marray J
  • Morocco F3, Doubles
    Vatutin A / Werner J-M 15:10 Sporken M / Van Den Honert V
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Amanmuradova A / Kichenok N 15:10 Broady N / Pliskova K
  • Turkey F13, Singles
    Brkic, Tomislav 15:15 Ilkel, Cem
  • Raanana, Israel, Doubles
    Pavic M / Venus M 15:20 Kravchuk K / Molchanov D
  • Tunisia F12, Doubles
    Dzhavakian Y / Khotkov O 15:25 Cagnina J / Vanneste J
  • Turkey F13, Doubles
    Silverman C / Smith R 15:30 Fortuna C / Jandric D
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Heisen, Vivian 15:30 Faber, Tea
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Ugarkovic, Frana 15:30 Hering, Katharina
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 15:30 Schwarte, Emelie Luisa
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Bekker, Kseniia 15:30 AL Nabhani, Fatma
  • Spain F7, Singles
    Vega Hernandez, David 15:30 Pulgar-Garcia, Javier
  • Spain F7, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 15:30 Villacorta-Alonso, Ricardo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gaydarzhi K / Piskun O 15:35 Caciotti M / Masini M
  • Turkey F13, Doubles
    Guliyev A / Manafli A 15:35 Adanali M / Suluoglu S
  • Raanana, Israel, Doubles
    Albot R / Nedovyesov O 15:40 Betov S / Przysiezny M
  • Tunisia F12, Doubles
    Geens C / Salman O 15:40 Fournerie T / Gresk P
  • Tunisia F12, Doubles
    Longo M / Marfia M 15:40 Chala R / Joncour R
  • Tunisia F12, Doubles
    Dyke J / Merino A 15:40 Igoshin A / Medvedev D
  • Turkey F13, Doubles
    Yalcinkale B / Yuksel A 15:40 Himpe W / Schyvinck C
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Anil C / Bogoslavets A 15:40 Arshinkova P / Zheleva V
  • Turkey F13, Doubles
    Silverman C / Smith R 15:40 Fortuna C / Jandric D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gaydarzhi K / Piskun O 15:50 Caciotti M / Masini M
  • Raanana, Israel
    Sela, Dudi 16:00 Weintraub, Amir
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kucova, Kristina 16:00 Zhu, Lin
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Vickery, Sachia 16:00 Rodina, Evgeniya
  • Qatar F1, Singles
    Fabian, Patrik 16:00 Merckx, Jonas
  • Qatar F1, Singles
    Kellovsky, Dominik 16:00 Dmitriev, Kirill
  • Qatar F1, Singles
    Marsalek, James 16:00 Milton, Joshua
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    Coin J / Johansson M 16:00 BUA T / Seguel D
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 16:00 Kleman, Miroslav
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Soylu, Ipek 16:00 Kasatkina, Darya
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 16:00 Babos T / Mladenovic K
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kalinina, Anhelina 16:00 Jaksic, Jovana
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    LU J-J / Sotnikova A 16:00 Corning V M / Uzcategui A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 16:30 Mikhaylova M / Schmitz A-K
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Razzano, Virginie 16:30 Brianti, Alberta
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Ishizu S / Tsuji K 16:35 Crivelletto J / Kachar M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Stolmar R / Szlavikovics S 16:45 Juhaszova V / Malikova T
  • Miami, USA, Doubles
    Garcia C / Srebotnik K 16:50 Makarova E / Vesnina E
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 17:00 Kosonen M / Virtanen P
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    AL Nabhani F / Fuentes C 17:00 Scholsen H / Tolibova S
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Bekker K / Faber T 17:00 Heisen V / Hering K
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Fafaliou S / Jebawy J 17:00 Easwaramurthi A / Tehrani T
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Codino F / Morvayova V 17:00 Deigman L / Totka N
  • Spain F7, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 17:00 Arenas-Gualda I / Ortega-Olmedo R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 17:05 Hristea C-E / Negreanu D
  • Turkey F13, Doubles
    Agabigun S / Yurtacan E 17:05 Babanine A / Browne S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 17:10 Mikhaylova M / Schmitz A-K
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 17:10 Kosonen M / Virtanen P
  • Raanana, Israel, Doubles
    Elgin M / Weintraub A 17:20 Junaid R / Shamasdin A
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Rogers, Shelby 17:30 Karatantcheva, Sesil
  • Qatar F1, Doubles
    Marsalek J / Rice D 17:30 Djokovic D / Tepavac M
  • Qatar F1, Doubles
    De Valk R S / Sebaoun L J 17:30 Kellovsky D / Pospisil J
  • Qatar F1, Doubles
    AL Alawi S K / El-Bayoumy A 17:30 Simon T / Vibert F-A
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Min, Grace 17:30 Irigoyen, Maria
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Osaka, Naomi 17:30 Cepede Royg, Veronica
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Crawford, Samantha 17:30 Rus, Arantxa
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 17:30 Hristea C-E / Negreanu D
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 18:30 Garza, Daniel
  • San Luis Potosi, Mexico
    Mcgee, James 18:30 Dzumhur, Damir
  • San Luis Potosi, Mexico
    Klein, Brydan 18:30 Zampieri, Caio
  • Spain F7, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Pulgar-Garcia J 18:30 Folie A / Yevseyev D
  • Spain F7, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 18:30 Alcaraz Ivorra A / Vega Hernandez D
  • Spain F7, Doubles
    Deus N / Sousa H 18:30 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 18:35 Dankl T-M / Erun F T
  • Turkey F13, Doubles
    Janvier M / Larriere C 18:40 Wagner S / Wunner M
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Brengle, Madison 19:00 Krejcikova, Barbora
  • Miami, USA
    Williams, Serena 19:00 Lisicki, Sabine
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay C / Cepelova J 19:00 Mrdeza T / Piter K
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    CE G / Goncalves P 19:00 Moore T / Slater N
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Kalinina A / Korashvili O 19:00 HAN X / Kramperova K
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 19:00 Dankl T-M / Erun F T
  • San Luis Potosi, Mexico
    Hank, Tigre 19:50 Melzer, Gerald
  • San Luis Potosi, Mexico
    Olivo, Renzo 19:50 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    De Paula, Fabiano 19:50 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Miami, USA, Doubles
    Hlavackova A / Hradecka L 20:00 Niculescu M / Panova A
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Gonzalez M / Haddad Maia B 20:30 Kerkhove L / Rus A
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 21:00 Astorga, Mauricio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Smith, Connor 21:00 Clezar, Guilherme
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 21:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 21:00 King, Darian
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Horansky, Filip 21:00 Ghem, Andre
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Fratangelo, Bjorn 21:00 Gonzalez, Maximo
  • Miami, USA
    Thiem, Dominic 21:00 Murray, Andy
  • Miami, USA, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 22:15 Isner J / Querrey S
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Van Der Duim, Antal 22:20 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Klec, Ivo 22:20 Andujar, Pablo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 22:20 Mina, Gianni
  • San Luis Potosi, Mexico
    Podlipnik-Castillo, Hans 22:20 Struvay, Eduardo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Endara, Ivan 22:20 Gomez, Juan Sebastian
  • Miami, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 23:00 Anderson K / Chardy J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Elias, Gastao 23:40 Trungelliti, Marco
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 23:40 Middelkoop, Matwe
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Jasika, Omar 23:40 Chung, Hyeon
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Daniell M / Sharan D 23:40 Behar A / Olivo R

Nečuveno

SKANDAL: DJ Krmak na ustašku melodiju peva odu fudbalerima BiH?!

Fudbal

Autor:

Nova pesma DJ Krmka podseća melodijom i stihovima na ustašku pesmu Čavoglava

DJ Krmak

SARAJEVO - Goran Žižak poznatiji kao DJ Krmak ispevao je pesmu o fudbalskoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine, koja se nalazi na korak od plasmana na Svetsko prvenstvo u Brazilu naredne godine.

Naziv pesme je "Uz nas je Božja sila, ide Bosna do Brazila".

"Šta to grmi, gde to sjeva, ko to pesmu peva... Po je Pape i Zmajevi, kreću iz Sarajeva... Ide Beha do Brazila nema govora... Peva cela Baščaršija i cela dijaspora...", peva Krmak na početku pesme praćemn udaranjem u tepsiju na melodiju koja podseća na ustašku pesmu "Čavoglava".

http://www.youtube.com/watch?v=e5Ft2kF3MeI

http://www.youtube.com/watch?v=cUbCp2WgkYw

Hrvatski mediji navode da nova pesma DJ Krmka ima i melodiju i raspored stihova kao njihova "Čavoglava".

"Čujte srpski dobrovoljci, bando, četnici, stići će vas naša ruka i u Srbiji", navodi se, između ostalog, u pesmi "Čavoglava".

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Moralna je i odgovorna odluka da država ne hapsi na prepad Vojislava Šešelja, kao što se to nekad radilo Dragomir Anđelković politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!