• Turkey F27, Doubles
    Duldaev D / Hobart D 15:50 Botzer B T / Ndayishimiye H
  • Serbia F4, Doubles
    Puttergill C / Zelba M 15:55 Ilic L / Rakic S
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Molinero, Florencia 16:00 Mikulcic, Ema
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Vogt, Stephanie 16:00 Gerlach, Katharina
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Baranska A / Muntean V 16:00 Garcia-Perez G / Sanchez-Quintanar C
  • Todi, Italy, Doubles
    Caruso S / Gaio F 16:00 Martin A / Melzer G
  • France F13, Singles
    Chettar, Medy 16:00 Millot, Vincent
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Perper, Alexandra 16:00 Beberechi, Andreia
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Prisacariu, Andreea 16:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Crespo Azconzabal A / Farfan D 16:00 Ionescu S / Szatmari A
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Naydenova, Aleksandrina 16:00 Kachar, Marina
  • Great Britain F6, Doubles
    Findel-Hawkins J / Mitchell T 16:00 Hoyt E / Mousley B
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Ianchuk O / Kasatkina D 16:05 Klemenschits S / Lottner A
  • Serbia F4, Doubles
    Celebic L / Radinski A 16:10 Bejtulahi D / Djokovic D
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Beygelzimer Y / Krejcikova B 16:10 Munozova A / Topsel M
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Scala, Camilla 16:10 Ghioca, Mihaela
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Vekic, Donna 16:15 Tatishvili, Anna
  • Serbia F4, Doubles
    Markovic G / Sucevic L 16:15 Krnjetin M / Roganovic S
  • Great Britain F6, Doubles
    FOX D / Martin T 16:15 Vega Hernandez D / Volfson D
  • Todi, Italy
    Rola, Blaz 16:20 Lindell, Christian
  • Todi, Italy
    Kicker, Nicolas 16:20 Lajovic, Dusan
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Brescia, Georgia 16:20 Badosa Gibert, Paula
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Cirstea, Sorana 16:25 Mitu, Cristina-Andreea
  • Braunschweig, Germany
    Zverev, Alexander 16:30 Kuzmanov, Dimitar
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Keys, Madison 16:30 Radwanska, Agnieszka
  • Romania F8, Doubles
    Luncanu P-A / Mugevicius L 16:30 Bucur S I / Stanca T
  • Germany F6, Doubles
    Pashayan D / Prudnikau A 16:30 Abohabaga S / Hassan B
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Harris, Samantha 16:35 Cuypers, Dorien
  • Austria F3, Doubles
    Bortolotti M / Ghedin N 16:35 Hampel L / Pichler D
  • Netherlands F4, Doubles
    Baughman D / Dischinger E 16:35 Banes M / Van Peperzeel G
  • Belgium F5, Singles
    Dubail, Julien 16:35 Dehaen, Thomas
  • Great Britain F6, Singles
    Prashanth, N. Vijay Sundar 16:35 Ridout, Robbie
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Leykina, Polina 16:40 Devits, Mathilde
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Hogenkamp R / Kerkhove L 16:40 Klasen A / Klasen C
  • France F13, Singles
    Portales, Nino 16:40 Medvedev, Daniil
  • Germany F6, Singles
    Kekez, Duje 16:40 Kuhn, Nicola
  • Germany F6, Singles
    Fago, Matteo 16:40 Muller, Benedikt
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Babos T / Peya A 16:40 Savchuck O / Marach O
  • Austria F3, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:40 Lagos V / Moral F
  • Great Britain F6, Doubles
    Kivanda S E / Persad A 16:40 Smethurst D / Willis M
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 17:00 Gonzalez S / Shamasdin A
  • Netherlands F4, Singles
    Lazov, Alexander 17:00 Schoorel, Thomas
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bryan B / Bryan M 17:00 Bopanna R / Mergea F
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Erlich J / Petzschner P 17:00 Dodig I / Melo M
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Parish, Helen 17:00 Dentoni, Corinna
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cervera-Vazquez L / Nancarrow A 17:00 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Canero Perez M D R / Sexmilo Pascual M 17:00 Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C
  • Italy F17, Singles
    Ciurletti, Andres Gabriel 17:00 Giannessi, Alessandro
  • Italy F17, Singles
    Bahamonde, Francisco 17:00 Abbruciati, Lorenzo
  • Italy F17, Singles
    Altamirano, Collin 17:00 Travaglia, Stefano
  • Italy F17, Singles
    Borgo, Francesco 17:00 Sakamoto, Pedro
  • Winnetka, USA, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 17:00 Jung J / Smith C
  • Winnetka, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 17:00 Alrutz G / Nevolo D
  • Winnetka, USA, Doubles
    Mcdonald M / Meister N 17:00 Jones G / Kuznetsov A
  • Winnetka, USA, Doubles
    Hiltzik J / Stineman R 17:00 Nguyen D / Sarkissian A
  • Winnetka, USA, Doubles
    Jasika O / Mitchell B 17:00 Bolt A / Whittington A
  • Colombia F5, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:00 Pabon Cuesta, Ricardo
  • Colombia F5, Singles
    Valero, Luis 17:00 Rengifo, Frazier
  • Colombia F5, Singles
    Bendeck, Jose Daniel 17:00 Mena, Facundo
  • Colombia F5, Singles
    Torres, Andres 17:00 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Romania F8, Doubles
    Carpen A D / Craciun T D 17:05 Bobleaga R / Damian M D
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konjuh A / Draganja M 17:10 Mirza S / Soares B
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Dzumhur D / Skugor F 17:30 Koolhof W / Middelkoop M
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Hobgarski, Katharina 17:30 Rus, Arantxa
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Moroi C / Peckl K 17:30 Kolb M / Kolb N
  • Great Britain F6, Doubles
    Milton J / Thompson J 17:30 Hudson O / Whiteford J
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Pekhova P / Witthoeft C 17:35 Daniels C / Geuer N
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Ramialison I / Sibille C 17:45 Partaud M / Touly C
  • Great Britain F6, Doubles
    Modica S / Stoute I 17:45 Goodall J / Meehan H
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Langer N / Marterer M 17:50 Kretschmer G / Satschko A
  • Todi, Italy
    Fabbiano, Thomas 18:00 Cecchinato, Marco
  • Winnetka, USA
    Krueger, Mitchell 18:00 Bolt, Alex
  • Winnetka, USA
    Nguyen, Daniel 18:00 Cunha, Henrique
  • Winnetka, USA
    Kozlov, Stefan 18:00 Harrison, Ryan
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Ferro, Fiona 18:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Todi, Italy, Doubles
    Cerretani J / Paval C 18:00 Collarini A / Galdos S
  • France F13, Singles
    Rufin, Guillaume 18:00 Humbert, Ugo
  • France F13, Singles
    Sakharov, Gleb 18:00 Blanchet, Ugo
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Aristegui, Mercedes 18:00 Parres Azcoitia, Olga
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Cabal J S 18:00 Mladenovic K / Nestor D
  • Great Britain F6, Doubles
    COX D / Rice D 18:05 Addison A / Ilett M
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Baluu S / Siedliska N 18:10 Moore T / Perrin C
  • Germany F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 18:10 Kern, Robin
  • Germany F6, Doubles
    Kopeinigg D / Maier H 18:10 Bensoussan S / Masur D
  • Belgium F5, Doubles
    Gennaro D / Munafo P 18:10 Malisse X / Storme J J
  • Great Britain F6, Doubles
    O'Mara J / Strachan B 18:10 Clayton S / Gabb R
  • Netherlands F4, Doubles
    Niesten M / Vatutin A 18:30 Granollers-Pujol G / Vervoort M
  • Todi, Italy, Doubles
    Beck A / Gojowczyk P 18:30 Desein N / Gigounon G
  • Spain F20, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 18:30 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Spain F20, Doubles
    Divar C / Innerarity Abascal P 18:30 Canas Garcia J P / Orozco Carrasco G
  • Spain F20, Doubles
    Korovin M / Voronin D 18:30 Gakhov I / Igoshin A
  • Italy F17, Singles
    Lago, Tommaso 18:30 Sabry, Sherif
  • Italy F17, Doubles
    Della Tommasina D / Rondoni P 18:30 Carli C / Stefanini J
  • Colombia F5, Singles
    Hernandez Ramirez, Sergio Luis 18:30 Builes, Tomas
  • Colombia F5, Singles
    Guerrero, Juan Camilo 18:30 Montero, Jorge
  • Colombia F5, Singles
    Quintero, Michael 18:30 Barrios, Geronimo
  • Colombia F5, Singles
    King, Kevin 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Italy F17, Singles
    Kwiatkowski, Thai-Son 19:00 Naso, Gianluca
  • Winnetka, USA
    Dancevic, Frank 19:20 Myneni, Saketh
  • Winnetka, USA
    Ito, Tatsuma 19:20 Meister, Nicolas
  • Winnetka, USA
    Sandgren, Tennys 19:20 Escobedo, Ernesto
  • Winnetka, USA
    Whittington, Andrew 19:20 Mcdonald, Mackenzie
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Payet, Eva Pauline 19:30 De La Puerta Uribe, Lucia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Spiteri, Dalila 19:30 Kordolaimi, Eleni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Suhail, Ushna 19:30 Antoun, Maddison
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Huber, Luisa Marie 19:30 Zhuravleva, Angelina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 19:30 Kuznetsova, Varvara
  • Great Britain F6, Doubles
    Daniell M / Gan O 19:35 Malik J / Ridout R
  • Germany F6, Doubles
    Schwarz D / Schwarz L 19:40 Korshunov S / Sabanin Y
  • Belgium F5, Singles
    Laurent, Yanais 19:40 Folie, Alexandre
  • Todi, Italy, Doubles
    Barnett S / Kim K 20:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Aristegui M / Emma V 20:00 Martinez Martinez M / Parres Azcoitia O
  • Colombia F5, Singles
    Espricigo, Renan Conti 20:00 Makiguchi, Ryusei
  • Colombia F5, Singles
    DO Porto, Enzo 20:00 Erazo, Camilo Andres
  • Colombia F5, Doubles
    Bendeck J D / Gomez A 20:00 Ruiz Naranjo M A / Ruiz Naranjo P P
  • Colombia F5, Doubles
    Mora D / Perez Cortez A 20:00 Escobar F / Valero L
  • Winnetka, USA
    Bossel, Adrien 20:40 Kuznetsov, Alex
  • Winnetka, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 20:40 Kutrovsky D / O'Brien D
  • Italy F17, Singles
    Licciardi, Pietro 21:00 Leonardi, Filippo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dixon G / Zotova M 21:00 Pinto G / Zerulo M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Malikova K 21:00 Franze C / Squarcialupi G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    CHO I-H / Guttormsen K 21:00 Gardella F J / Prati F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bhunu V / Geiss J 21:00 Bukhanko A / Prozorova E
  • Todi, Italy
    Mager, Gianluca 21:30 Gonzalez, Maximo
  • Colombia F5, Doubles
    Hank T / Zornosa S 21:30 Hernandez Ramirez S L / Hoyos Franco A
  • Winnetka, USA
    Tiafoe, Francis 22:00 Devvarman, Somdev
  • Winnetka, USA
    Kavcic, Blaz 22:00 Sarkissian, Alexander
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gaydarzhi K / Lazareva M 22:00 Singh O / Suhail U
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Malykh P / Sakchatchawan C 22:00 Procacci A M / Spiteri D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Costa Melgar C / Zhuravleva A 22:00 Aleshcheva V / Paperini D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Agarwal D S / Antoun M 22:00 Abou Zekry O / Rana S
  • Winnetka, USA, Doubles
    Crepaldi E / Cunha H 22:00 Myneni S / Reid M
  • Winnetka, USA
    Nevolo, Dennis 23:20 Jung, Jason

Nabija im komplekse

Slavio s tri prsta protiv Hrvatske!

Košarka

Autor:

Australijski košarkaš srpskog porekla Mirko Đerić ubacio sedam trojki u polufinalu SP

Mirko Đerić

Mirko Đerić

Rasturio „kockaste“.
Mirko Đerić (17), Srbin u redovima australijske košarkaške reprezentacije, presudio je Hrvatima u polufinalnom meču Svetskog prvenstva za igrače do 17 godina. Ubedljivu pobedu nad „kockastima“ (83:71) obeležio je australijski Srbin, koji je s fenomenalnim 21 poenom obezbedio „kengurima“ plasman u finalni meč prvenstva. Neke od postignutih sedam trojki mladi Đerić je proslavio s podignuta tri prsta.

Reprezentacija Hrvatske je krajem druge četvrtine vodila s 31:23, kada je precizni Đerić preokrenuo igru u korist svog tima. Košarkaši hrvatske reprezentacije bili su vidno iritirani gestovima nezaustavljivog beka, koji je i pobedu proslavio u prepoznatljivom srpskom stilu. Ekipa Australije će se u finalu SP u Litvaniji sastati s aktuelnim šampionom sveta, reprezentacijom SAD.


Igrao za Dražu

Mirko Đerić sin je srpskih iseljenika u Australiju. Rođen je u aprilu 1995. godine i u Australiji nastupa za tim Benkstona, gde i živi. Pre dve godine u Adelejdu bio je učesnik memorijalnog turnira srpske dijaspore „Kup Draža Mihailović“.







Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Može se očekivati da se posle bure stvari kompromisno dogovore jer nikome nije u interesu da ruši EU Miroljub Aleksić, vlasnik „Alko grupe“

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!