• Iran F11, Singles
    Androic, Toni 07:30 Sobolta, Igor
  • Iran F11, Singles
    Mastrelia, Antonio 07:30 Mensurado, Vasco
  • Iran F11, Singles
    Cammarata, Alberto 07:30 Lizariturry, Juan
  • Iran F11, Singles
    Maccari, Federico 07:30 Musialek, Alexis
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Bryzgalova, Yulia 2 3 6 6 2 2 Lysakova, Antonina 1 6 1 4 1 1
  • Turkey F42, Singles
    Badanov, Dmytro 1 7 5 1 Erguden, Baris 0 6 6 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Konig, Pia 0 4 5 0 0 Eraydin, Basak 2 6 7 2 2
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikulskyte, Justina 2 6 6 2 2 Kharchenko, Anastasia 0 4 2 0 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cepelyte, Agne 0 3 1 0 0 Abou Zekry, Ola 2 6 6 2 2
  • Egypt F34, Singles
    Pospisil, Jaroslav 2 6 6 2 2 Smola, Maciej 0 3 1 0 0
  • Egypt F34, Singles
    Drzewiecki, Karol 1 6 6 1 Jedruszczak, Mikolaj 0 2 6 0
  • Iran F11, Singles
    Klec, Ivo 09:00 Luetjen, Jonas
  • Iran F11, Singles
    Kekez, Duje 09:00 Galoppini, Davide
  • Iran F11, Singles
    Descotte, Matias Franco 09:00 Kocyla, Arkadiusz
  • Cambodia F2, Doubles
    LIU S-F / Yang T-H 1 6 3 5 1 1 CHO S-J / Lim Y-K 2 4 6 10 2 2
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Morgina, Anna 1 6 5 0 1 Sanchez-Quintanar, Cristina 1 4 7 2 1
  • Turkey F42, Singles
    Marti, Yann 09:15 Mugevicius, Lukas
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Buzean, Diana 2 6 6 2 2 Topsel, Muge 0 4 4 0 0
  • Kuwait F3, Singles
    Hemery, Calvin 1 6 2 1 Geerts, Michael 0 3 2 0
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Grinchishina A / Klyueva E 1 4 6 1 Antonova E / Pogrebnyak V 1 6 3 1
  • Cyprus F3, Singles
    Efstathiou, Menelaos 0 2 1 0 0 Gabb, Richard 2 6 6 2 2
  • Tunisia F9, Singles
    Merunka, Stefan 0 0 0 0 0 Perret, Loic 2 6 6 2 2
  • Tunisia F9, Singles
    Domingues, Joao 1 6 4 1 Jaensch-Mueller, Vincent 0 2 4 0
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Noe, Julie 0 1 1 0 0 Touly, Carla 2 6 6 2 2
  • Thailand F10, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 1 6 4 1 Burapharitta P / Prahmanee G 1 3 6 1
  • Tunisia F9, Singles
    Gaspar Murta, Andre 0 3 1 0 Hoyt, Evan 1 6 3 1
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli, Manon 1 6 5 1 Roemer, Charlotte 0 2 4 0
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    BEN Abdallah, Yasmine 0 0 4 0 0 Versteeg, Kelly 2 6 6 2 2
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Fontana, Kim 0 5 1 0 Gjorcheska, Lina 1 7 4 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Lyukshinova, Elisabeth 1 0 Novoselova, Polina 6 3
  • Turkey F42, Singles
    Altuna, Tuna 0 1 3 0 Mugevicius, Lukas 1 6 1 1
  • Turkey F42, Singles
    Bodmer, Adrian 0 2 0 0 Popko, Dmitry 1 6 2 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Skamlova, Chantal 1 6 1 1 Primorac, Iva 0 4 0 0
  • Egypt F34, Singles
    Vucic, Ilija 0 4 2 0 Safwat, Mohamed 1 6 2 1
  • Kuwait F3, Singles
    De Loore, Joris 1 6 5 1 Sayed Hashim, Dawood 0 3 1 0
  • Kuwait F3, Singles
    Tabrizi, Keivon 0 3 1 0 Smethurst, Daniel 1 6 1 1
  • Cyprus F3, Singles
    Simon, Tobias 1 6 1 Pervolarakis, Michail 0 3 0
  • Turkey F42, Singles
    Vorster, Tucker 1 6 1 1 Choinski, Jan 0 1 0 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 0 2 0 Pinto, Giorgia 0 3 0
  • Cyprus F3, Singles
    Barry, Sam 0 2 0 Salviato, Francesco 0 1 0
  • Egypt F34, Singles
    Salaba, Libor 0 5 0 Bonadio, Riccardo 0 4 0
  • Cyprus F3, Singles
    Chrysochos, Petros 0 1 0 Chadaj, Adam 0 2 0
  • Cyprus F3, Singles
    Nejedly, Pavel 0 1 0 Zhang, Zhizhen 0 5 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Rudakova, Anastasia 0 1 0 Kalimullina, Ralina 0 0 0
  • Cyprus F3, Singles
    Goldengoren, Tal 0 0 Rizzuti, Giovanni 0 0
  • Tunisia F9, Singles
    Ghorbel, Anis 0 0 0 Ghedin, Nicola 0 1 0
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva K / Yashina E 10:45 Parshina Y / Zolotareva A
  • Egypt F34, Singles
    AL Taweel, Issam 0 1 0 Osama, Mazen 0 2 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reddy, Snehadevi S 0 0 Sherif, Mayar 0 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Van Dijkman, Inger 0 1 0 Lukic, Vojislava 0 0 0
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Liebens, Klaartje 10:50 D Oliveira, Eden
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Salimova S / Vaynberg S 10:55 Bryzgalova Y / Lazareva M
  • Turkey F42, Singles
    Ilkel, Cem 11:00 Altmaier, Daniel
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Rose, Malika 11:00 Han, Sung-Hee
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Anil, Cemre 11:00 Sliusar, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Toljan, Janina 11:00 Mikheeva, Alina
  • Egypt F34, Singles
    Jakob, Florian 11:00 Uzhylovsky, Vladimir
  • Kuwait F3, Singles
    Bossel, Adrien 11:00 Davids, Chevaan
  • Tunisia F9, Singles
    BEN Hassen, Ameur 11:00 Giacalone, Omar
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Oyen, Sofie 11:00 Boulter, Katie
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Rubini, Stefania 11:05 Caregaro, Martina
  • Tunisia F9, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 11:10 Perez Sanz, David
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Hering, Katharina 11:25 Svinos, Angelique
  • Turkey F42, Singles
    Yurtacan, Efe 11:30 Safiullin, Roman
  • Turkey F42, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 11:30 Lootsma, Niels
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Prati, Federica 11:30 Aksu, Ayla
  • Kuwait F3, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 11:30 Inui, Yuichiro
  • Cyprus F3, Singles
    Serdarusic, Nino 11:35 Djere, Laslo
  • Turkey F42, Singles
    Woerner, Paul 11:40 Tsivadze, George
  • Cyprus F3, Doubles
    Mihaylov K / Neykov T 12:00 Dyakonov S / Miki P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 12:00 Kocher, Imane
  • Egypt F34, Singles
    Sabry, Sherif 12:00 Maamoun, Karim-Mohamed
  • Egypt F34, Singles
    Garzelli, Francesco 12:00 Gille, Sander
  • Cyprus F3, Singles
    Bulis, Mor 12:05 Ruppli, Andrew
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 12:10 Asvestas M / Christoforou C
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Tolibova S / Zubkova A 12:10 Khabibulina A / Merenkova P
  • Cyprus F3, Singles
    Ioannides, Constantinos 12:10 Dubail, Julien
  • Tunisia F9, Singles
    Mladenov, Vasko 12:10 Grenier, Hugo
  • Egypt F34, Singles
    Jomby, Tom 12:15 Jankovic, Miki
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zakarlyuk, Marianna 12:20 Jaeger, Corina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Curovic, Tamara 12:20 Giovine, Claudia
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Orlova, Natalia 12:20 Quattrone, Chiara
  • Turkey F42, Singles
    Yalcinkale, Barkin 12:30 Liniger, Jannis
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Wikkerink, Janneke 12:30 Fomina, Alona
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Totka, Naomi 12:30 Alves Valle, Marcela
  • Egypt F34, Singles
    Ridout, Robbie 12:30 Schonenberg, Tom
  • Iran F11, Doubles
    Lizariturry J / Vervoort M 12:30 Hossein Zade M / Mohazebnia M
  • Iran F11, Doubles
    Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H 12:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Tunisia F9, Singles
    Jankovits, Yannick 12:30 Escoffier, Antoine
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Arsova S / Georgieva N 12:30 Gjorcheska L / Konig P
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Horvat I / Raszkiewicz E 12:30 Fedosenkova G / Franze C
  • Iran F11, Doubles
    Dabiri A / Nadaf H R 12:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Husaric, Anita 12:35 Peddi Reddy, Sri Vaishnavi
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Ciraolo, Vincenza 12:55 Haas, Sina
  • Turkey F42, Singles
    Griekspoor, Scott 13:00 Obert, Adrian
  • Turkey F42, Singles
    Celikbilek, Altug 13:00 Karlovskiy, Evgeny
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 13:00 Daniel, Jaeda
  • Kuwait F3, Doubles
    Haenle P / Pulgar-Garcia J 13:00 Gohlke D / Trubrig C
  • Kuwait F3, Doubles
    Giacomelli L / Tabrizi K 13:00 Hemery C / Vanneste J
  • Kuwait F3, Doubles
    Kaelin Y / Stucker R 13:00 Al-Qallaf A / Hallak T
  • Kuwait F3, Doubles
    Cappeau G / Portales N 13:00 Neuchrist M / Wirlend D
  • Cyprus F3, Doubles
    Bois M / Glancy D 13:05 Mihailovski A / Pervolarakis M
  • Turkey F42, Singles
    Mylokostov, Denys 13:10 Basic, Mirza
  • Cyprus F3, Doubles
    Barraco N / Rizzuti G 13:30 Baghdatis P / Hadjistyllis S
  • Cyprus F3, Doubles
    Campbell N / Efstathiou M 13:35 Barry S / O'Hare D
  • Cyprus F3, Doubles
    Hovhannisyan M / Jecan M-A 13:40 Kyratzis S / Popovic B
  • Cyprus F3, Doubles
    Chrysochos P / Serdarusic N 13:40 Carpen A-D / Chadaj A
  • Tunisia F9, Doubles
    BEN Hassen A / Ghorbel A 13:40 Ribeiro Navarrete S / Vivero Gonzalez P
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli M / Partaud M 13:50 D'Oliveira E / Parrizas-Diaz N
  • Turkey F42, Doubles
    Barbosa R / Silva F F 14:00 Dmitriev K / Plotniy A
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Intert A / Verster N 14:00 Boulter K / Simpson J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi K / Skamlova C 14:00 Buzean D / Gulman Y
  • Tunisia F9, Doubles
    Giacalone O / Gjomarkaj M 14:00 Marcan D / Onishi K
  • Chile F8, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 14:00 Makiguchi, Ryusei
  • Chile F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 14:00 Garces, Felipe
  • Chile F8, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 14:00 Villanueva, Gonzalo
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 14:30 Lavrikova E / Prati F
  • Tunisia F9, Doubles
    Gooch D / Marsalek J 14:30 Domingues J / Gaspar Murta A
  • Cyprus F3, Doubles
    Cuzdriorean R / Koutrouzas C 14:35 Milushev P / Neykov A
  • Domincan Republic F1, Singles
    Bernardi, Pedro 15:00 Escobar, Felipe
  • Domincan Republic F1, Singles
    Kohen, Alan 15:00 Echazu, Mauricio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Monteiro, Thiago Moura 15:00 Miro, Antonio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Moutet, Corentin 15:00 De Paula, Fabiano
  • Brazil F15, Singles
    Neis, Fabricio 15:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Brazil F15, Singles
    Dias, Marcos Vinicius DA Silva 15:00 Doria, Luciano
  • Brazil F15, Singles
    Romboli, Fernando 15:00 Vilella Martinez, Mario
  • Brazil F15, Singles
    Casanova, Hernan 15:00 Kicker, Nicolas
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 15:30 Cooper J / Merunka S
  • Chile F8, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 15:30 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Chile F8, Singles
    Paz, Juan Pablo 15:30 Sanchez, Rodrigo
  • Chile F8, Singles
    Ameal, Juan Ignacio 15:30 Aguilar, Jorge
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Neffa De Los Rios, Ana Paula 16:00 Quiceno, Valerie
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Brogan, Anna 16:00 Perez-Garcia, Paula Andrea
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Guimaraes Bueno, Flavia 16:00 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Morozova, Alexandra 16:00 Ferrero, Melina
  • Domincan Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:30 Vasilyev, Ilya
  • Domincan Republic F1, Singles
    Lazov, Alexander 16:30 Galarza, Juan Ignacio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Beretta, Duilio 16:30 Kirkman, William
  • Domincan Republic F1, Singles
    Felix, Jesus Francisco 16:30 Smith, Connor
  • Brazil F15, Singles
    Behar, Ariel 16:30 Buchhass, Matias Rodolfo
  • Brazil F15, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 16:30 Civita-Telles, Leonardo
  • Brazil F15, Singles
    Brandao, Filipe 16:30 Sorgi, Joao Pedro
  • Chile F8, Singles
    Matute, Juan Manuel 17:00 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Chile F8, Singles
    Sborowitz, Matias 17:00 Malla, Bastian
  • Chile F8, Doubles
    Bruna E / Stuardo F 17:00 Dischinger E / Guerses G
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Zeballos, Noelia 17:30 Monroy, Yuliana
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Rizzolo, Kayla 17:30 Bosio, Victoria
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Ferrero M / Lucero C 18:00 Becerra A M / Silva Aragon C M
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 18:00 Guarachi A / Neffa De Los Rios A P
  • Brazil F15, Doubles
    Neis F / Romboli F 18:00 Dias M / Severino C
  • Chile F8, Doubles
    Kestelboim M / Ugarte B 19:00 Ameal J I / Sanchez R
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 19:00 Alzate Esmurzaeva, Anna Katalina
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Aguirri, Camila 19:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Chile F8, Doubles
    Gennaro D / Navarro S 19:00 PAZ J P / Portmann L
  • Chile F8, Doubles
    Torre E A / Villanueva G 19:00 Lipovsek Puches T / Makiguchi R
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Brogan A / Herazo Gonzalez M F 19:30 Rescaldani F / Zeballos Melgar N
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Arciniegas L D / Monsalve D 19:30 Bosio V / Roldan D
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Groen S / Van Der Duim A 19:30 Gandini K M / Gastien E G
  • Domincan Republic F1, Doubles
    De Paula F / Monteiro T 19:30 Lazov A / Sillanpaa H
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Alcaraz Ivorra A / Miro A 19:30 Bernardi P / Smith C
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Sendegeya A / Vasilyev I 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Brazil F15, Doubles
    Dutra DA Silva D / Sorgi J P 19:30 Gutierrez O J / Kicker N
  • Brazil F15, Doubles
    Buchhass M R / Iriarte T 20:00 Barroetavena M / Doria L
  • Brazil F15, Doubles
    Civita-Telles L / Vilella Martinez M 20:00 Casanova H / Ficovich J P
  • Brazil F15, Singles
    Matos, Rafael 22:00 Oliveira, Marlon

Fajt na treningu Hamburga

Slobodan Rajković se potukao na treningu

Fudbal

Autor:

Srpski fudbaler potukao se sa Korejcem Sonom i nehotice patosirao Turčina Arslana

Tata, pa to je gospodin Rajković!

Srpski fudbalski reprezentativac Slobodan Rajković (23) i Korejac Heung Min Son potukli su se na treningu Hamburgera, zbog čega našem igraču preti selidba u amaterski tim kluba sa severa Nemačke. Posle verbalnog sukoba, njih dvojica su ukrstili pesnice, a u pesničenju je kao kolateralna šteta nastradao Turčin Tolgaj Arslan.

Posle provokacija Sona, Rajković je zamahnuo rukom i udario Arslana, koji je odmah pao na zemlju. Korejac je to 
iskoristio i u stilu kung-fu borca pokušao da nogom udari Srbina, koji se izmakao i ponovo probao da ga nabode 
pesnicom. Do ozbiljnog fajta nije došlo, jer su ih razdvojili saigrači, ali je Turčinu Tolgaju Arsalanu pukla 
arkada.

Trener Hamburgera Torsten Fink je odmah oterao u svlačionicu Rajkovića, kojeg je na putu do tuša tešio bosanski  fudbaler i najbolji drug Muhamed Bešović. Korejac Son i Turčin Arslan odvezeni su sa terena u klupsku ambulantu.

- Dobro je kada u ekipi ima života, ali nije dobro kad dođe do tuče. Ovaj događaj će imati ozbiljne posledice po one koji su u njemu učestvovali - poručio je Fink.

Prema pisanju nemačkih medija, Slobodan Rajković će biti suspendovan i izbačen iz tima, dok će Son biti samo novčano kažnjen.

Stub srpske odbrane

Slobodan Rajković u budućnosti treba da čini odbrambeni bedem reprezentacije Srbije, zajedno sa Nevenom Subotićem,  Aleksandrom Lukovićem i Nikolom Maksimovićem. Selektor Siniša Mihajlović ozbiljno računa na njega u kvalifikacijama.

Rajković je s 18 godina napustio OFK Beograd i preselio se u Čelsi za 5,2 miliona evra. Igrao je na pozajmicama za  PSV Ajndhoven, Tvente i Vitese, da bi prošle godine postao član Hamburga, s kojim ima ugovor do juna 2015. godine.

http://www.youtube.com/watch?v=zujv8OKgd48
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (5)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • Dojčilo

    Dojčilo

    "Fajt", "Nabode" itd.

    6 Odgovori 
  • lister

    lister

    Krenuo da udari korejanca a turcina pored udarila promaja hahahaha :)

    6 Odgovori 
  • Milorad-SA

    Milorad-SA

    Bravo brate Srbine pokazi im da te nemogu pljuvati samo zato sto si Srbin! Pokazi im ko kosi a ko vodu nosi! Svaka ti cast neka si im pokazao da imas svoje ja!

    3 Odgovori 

Poslednji komentar

  • Ranko

    Ranko

    Dojcilo, braderu, u skolu zajedno pa da se edukujemo u nju serbian langvidze. Ja sam fan starog, dobrog srpskog jezika. Dos'o nam novi tajm (kako Djogo rece"Vunena vremena") i nema nam druge nego da se prilagodimo!

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Šešelj je prilika da se Srbija obračuna s prošlošću Bakir Izetbegović, član Predsedništva BiH

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!