• Australia F5, Doubles
    Fitzgerald P / Nickels D 0 0 O'Connell C / Silcock A 0 0
  • Japan F4, Singles
    Oku, Hiromasa 0 3 1 0 Kuribayashi, Souma 1 6 0 1
  • China F1, Singles
    Wang, Aoxiong 05:30 Liang, Wen-Chun
  • Indonesia F1, Singles
    Tierro, Patrick-John 05:30 Wattanakul, Singekrawee
  • Japan F4, Singles
    Sasai, Masaki 05:50 Matsumura, Ryotaro
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Christie, Freya 1 6 7 0 1 Golubic, Viktorija 1 7 5 1 1
  • Japan F4, Singles
    Fujii, Shinta 0 3 5 0 Takeuchi, Kento 1 6 3 1
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Raina, Ankita 0 4 4 0 Jang, SU Jeong 1 6 3 1
  • Japan F4, Singles
    Uchiyama, Yasutaka 2 6 6 2 2 Mclachlan, Ben 0 2 2 0 0
  • China F1, Singles
    Ouyang, Bowen 1 7 5 1 Duan, Jia QI 0 6 3 0
  • Indonesia F1, Doubles
    Hamzah E / Wijaya I 0 0 Seeberger M / Tearney F 0 0
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Teltumbde, Rashmi 1 1 6 1 1 Wannasuk, Nungnadda 1 6 3 2 1
  • Japan F4, Singles
    LI, Zhe 2 6 6 2 2 Kita, Motoaki 0 0 4 0 0
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Shinde, Vasanti 0 3 3 0 Sunkara, Rishika 1 6 4 1
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Yadlapalli, Pranjala 0 3 3 0 Reddy, Snehadevi S 1 6 2 1
  • Melbourne, Doubles W-C15-AUS-0...
    Elie J / Reix S 0 5 1 0 HON P / Patterson T 1 7 1 1
  • Japan F4, Singles
    Hong, Seong Chan 1 6 2 1 Wachiramanowong, Kittipong 0 1 2 0
  • Indonesia F1, Doubles
    Nahor J / Widianto M R 0 4 2 0 Hung J-C / Stevenson K 1 6 3 1
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Peddi Reddy, Sri Vaishnavi 0 4 0 Peng, Suqing 0 0 0
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Luangnam, Nudnida 0 1 0 Inoue, Miyabi 0 2 0
  • China F1, Singles
    Feng, HE 0 2 0 Peng, Changwei 0 1 0
  • Japan F4, Singles
    WU, DI 0 0 Toyono, Junya 0 0
  • China F1, Doubles
    LIN K-J / Xia H 0 0 0 LI Z-T / Wang R 0 1 0
  • Japan F4, Doubles
    Ehara H / Sekiguchi S 08:35 Katayama S / Sato B
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Maheta, Eetee 08:40 Hsu, Ching Wen
  • Japan F4, Doubles
    Kobori R / Sakai Y 08:40 Nagao K / Oku H
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Ozeki, Michika 08:40 Sema, Erika
  • Bangkok, Singles W-C15-THA-02A
    Wongteanchai, Varatchaya 08:40 De Bernardi, Clothilde
  • China F1, Doubles
    Huang L-C / Lopez-Perez E 08:45 Huang J W / QI X
  • Raanana, Israel
    Donskoy, Evgeny 09:00 Kudryavtsev, Alexander
  • Raanana, Israel
    Kavcic, Blaz 09:00 Sijsling, Igor
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Burman, Shivika 09:00 Belwal, Sachi
  • Raanana, Israel
    Copil, Marius 09:00 Albot, Radu
  • Raanana, Israel
    Rola, Blaz 09:00 Botzer, Bar Tzuf
  • Raanana, Israel
    Sela, Dudi 09:00 Weintraub, Amir
  • Raanana, Israel
    Nedovyesov, Oleksandr 09:00 Djere, Laslo
  • Indonesia F1, Doubles
    Bezuri A M / Trijati S-W 0 0 0 Cooper J / Sofaer D 0 1 0
  • Indonesia F1, Doubles
    Sasongko A H / Susanto D A 0 5 0 Hobbs R / Radulovic L 0 1 0
  • Japan F4, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 09:05 Imai S / Niki T
  • Indonesia F1, Doubles
    Patrombon J / YU C-Y 09:10 KIM J H / Susanto A
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Zimmermann, Kimberley 09:30 LI, Yuenu
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Spigarelli, Martina 09:30 Giovine, Claudia
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bara, Irina Maria 09:30 Natali, Marianna
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 09:30 Dabija, Elora
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Temin, Marie 09:30 Grage, Mai
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Peoni, Giulia 09:30 Leduc, Marie-Alexandre
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Andrady A / Shlomo K 09:40 Sawhney V / Yadlapalli P
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Momkoonthod T / Thamchaiwat B 09:40 Hibino N / Kato M
  • Indonesia F1, Doubles
    Matsui T / Rungkat C 09:45 LY N H / Navasirisomboon J
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Hrabalova, Kristyna 10:00 Rohanova, Petra
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Ostlund, Fanny 10:00 Bonic, Barbara
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Cabaj Awad, Jacqueline 10:00 Primorac, Iva
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Rentouli, Anastasia 10:00 Rohde-Moe, Caroline
  • Greece F2, Singles
    Surreaux, Arthur 10:00 Paval, Costin
  • Greece F2, Singles
    Dima, Dragos 10:00 Kaczynski, Kevin
  • Greece F2, Singles
    Ymer, Mikael 10:00 Geerts, Michael
  • Croatia F7, Singles
    Ignatik, Uladzimir 10:00 Kralj, Kevin
  • Croatia F7, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 10:00 Urbanija, Mike
  • Croatia F7, Singles
    Bjelica, Ivan 10:00 Sachko, Vitaliy
  • Croatia F7, Singles
    Ofner, Patrick 10:00 Razborsek, Nik
  • Raanana, Israel
    Przysiezny, Michal 10:00 Marchenko, Illya
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lazareva, Margarita 10:00 Kolesnikova, Yulia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Filinskaya, Vlada 10:00 Konotoptseva, Danielle
  • Raanana, Israel
    Millman, John 10:00 Basilashvili, Nikoloz
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Maggen, India 10:00 Pradova, Martina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Yashina, Ekaterina 10:00 Kalinina, Viktoriia
  • Raanana, Israel
    Broady, Liam 10:00 Delic, Mate
  • Egypt F12, Singles
    Salaba, Libor 10:00 Trubrig, Christian
  • Egypt F12, Singles
    Nedelko, Ivan 10:00 Schutt, Leon
  • Egypt F12, Singles
    AL Taweel, Issam 10:00 Hossam, Karim
  • Egypt F12, Singles
    Garzelli, Francesco 10:00 Fatic, Nerman
  • Japan F4, Doubles
    Shiga M / Uesugi K 10:00 Nakagawa N / Santillan A
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Rungtein N / Sankaew N 10:10 Jang S J / Sharipova S
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Sae-Eung J / Wang D N 10:10 Jandakate C / Silakul C
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Damayanti A-F / Tananta L 10:20 Dangwal V / Padamata S
  • Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Iska, Akshara 10:30 Sharma, Nandini
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kontaveit, Anett 10:30 Linette, Magda
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Arcangioli, Manon 10:30 Foretz, Stephanie
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kulichkova, Elizaveta 10:30 Broady, Naomi
  • Indonesia F1, Doubles
    Castro M / Descotte M F 10:40 Brechemier T / Cortes Alcaraz A
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Neuwirth, Yvonne 11:00 Clerici, Giada
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Dijkman, Inger 11:00 Kyrpot, Olena
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Drew, Jazzamay 11:00 Buzarnescu, Mihaela
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Sipek, Natalija 11:00 Van Der Meij, Charlotte
  • Tunisia F12, Singles
    Wallart, Enzo 11:00 Durasovic, Viktor
  • Tunisia F12, Singles
    Medvedev, Daniil 11:00 Bothwell, Peter
  • Tunisia F12, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 11:00 Frigerio, Lorenzo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Corning, Veronica M 11:00 Shkudun, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Malikova, Tereza 11:00 Piskun, Oleksandra
  • Turkey F13, Singles
    Sproch, Dominik 11:00 Janvier, Maxime
  • Turkey F13, Singles
    Plotniy, Andrei 11:00 Wunner, Matthias
  • Turkey F13, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:00 Pazicky, Michal
  • Turkey F13, Singles
    Yurtacan, Efe 11:00 Yuksel, Anil
  • Turkey F13, Singles
    Erguden, Baris 11:00 Manafli, Aykhan
  • Turkey F13, Singles
    Suluoglu, Sefa 11:00 Celikbilek, Altug
  • Spain F7, Singles
    Calvo Milla, Ignacio 11:00 Pulgar-Garcia, Javier
  • Spain F7, Singles
    Oliveira, Goncalo 11:00 Ortega-Olmedo, Roberto
  • Italy F3, Singles
    Colella, Alessandro 11:00 Bonadio, Riccardo
  • Italy F3, Singles
    Bortolotti, Marco 11:00 Maden, Yannick
  • Italy F3, Singles
    Fallert, Florian 11:00 Lamberti, Edoardo
  • Italy F3, Singles
    Raab, Demian 11:00 Mager, Gianluca
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sharifova, Ksenija 11:00 Barzo, Lilla
  • Raanana, Israel
    Guez, David 11:15 Pouille, Lucas
  • Raanana, Israel
    Desein, Niels 11:15 Molchanov, Denys
  • Raanana, Israel
    Ungur, Adrian 11:15 Goldengoren, Tal
  • Japan F4, Doubles
    ITO Y / Onozawa A 11:30 Longhi T / Sasai M
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Zaja, Anna 11:30 Huber, Luisa Marie
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Spremo, Milana 11:30 Kuzmova, Viktoria
  • Greece F2, Singles
    Papik, Tomas 11:30 Dubarenco, Maxim
  • Greece F2, Singles
    Leite, Wilson 11:30 Inzerillo, Jerome
  • Greece F2, Singles
    Hampel, Lenny 11:30 Bejtulahi, Denis
  • Croatia F7, Singles
    Serdarusic, Nino 11:30 Suc, Dominik
  • Croatia F7, Singles
    Link, Joel Vincent 11:30 Kalenichenko, Danylo
  • Croatia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 11:30 Brtnicky F / Zeleny L
  • Croatia F7, Doubles
    Simonovic T / Sudic P 11:30 Kolar Z / Poljak D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bizhukova F / Lidkovskaya I 11:30 Chikalkina A / Pogrebnyak V
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bolkvadze M / Bryzgalova Y 11:30 Izuogu C N / Suhail U
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mikheeva A / Njuki B 11:30 Gjorcheska L / Terziyska J
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Sakkari, Maria 11:30 Komardina, Anastasiya
  • Egypt F12, Doubles
    Peters F / Ruppli A 11:30 Perunov I / Polonskiy I
  • Egypt F12, Doubles
    Segal L / Vorster T 11:30 Konecny M / Maamoun K-M
  • Egypt F12, Doubles
    Nedelko I / Sobolta I 11:30 Builes T / Escobar F
  • Egypt F12, Doubles
    Mohamed Hatem M / Taweel I H 11:30 Petrovic D / Vucic I
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 11:40 Bhatia R / Paul S S
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Maheta E / Teltumbde R 11:50 Bavisetti S / Chilumula N
  • Morocco F3, Singles
    Jdi, Mehdi 12:00 Alekseenko, Gleb
  • Morocco F3, Singles
    Adnaoui, Mohamed 12:00 Chazal, Maxime
  • Morocco F3, Singles
    Falcao, Goncalo 12:00 Luisi, Alessandro
  • Morocco F3, Singles
    Solberg, Christoffer 12:00 Rachidi, Younes
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 12:00 Peng S / Shetty S
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Bychkova, Ekaterina 12:00 Lim, Alize
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Brianti, Alberta 12:00 Eguchi, Misa
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Doi, Misaki 12:00 Beygelzimer, Yuliya
  • Spain F7, Singles
    Bonzi, Benjamin 12:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F7, Singles
    Gomez Mantilla, Ivan 12:00 Chavez Villalpando, Luis Diego
  • Italy F3, Doubles
    Chiurulli D / Mazzella M 12:30 Hoyt E / Rizzuti G
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Jamrichova, Sandra 12:30 Claffey, Jennifer
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wulcan, Paulina 12:30 Daniels, Carolin
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 12:30 Stoilkovska, Magdalena
  • Tunisia F12, Singles
    Salman, Omar 12:30 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Tunisia F12, Singles
    Khotkov, Oleg 12:30 Joncour, Ronan
  • Tunisia F12, Singles
    Ouvrard, Victor 12:30 Geens, Clement
  • Raanana, Israel, Doubles
    Betov S / Przysiezny M 12:30 Cukierman D / Kapach R
  • Raanana, Israel, Doubles
    Pavic M / Venus M 12:30 Lacko L / Marchenko I
  • Raanana, Israel, Doubles
    Bury A / Kudryavtsev A 12:30 Junaid R / Shamasdin A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ozgen, Pemra 12:30 Bogoslavets, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Vajdova, Natalia 12:30 Arshinkova, Petia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ishizu, Sachie 12:30 Stolmar, Rebeka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Szlavikovics, Szabina 12:30 Sotnikova, Alyona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Lukacs, Vanda 12:30 Oral, Seven
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Juhaszova, Vivien 12:30 LU, Jia-Jing
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 12:30 Mikhaylova M / Schmitz A-K
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 12:30 Hristea C-E / Negreanu D
  • Italy F3, Singles
    Naso, Gianluca 12:30 Stefanini, Jacopo
  • Italy F3, Singles
    Cociasu, Andrei 12:30 Tomasetto, Luca
  • Italy F3, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 12:30 Galoppini, Davide
  • Italy F3, Doubles
    Civarolo M / Melchiorre D 12:30 Altmaier D / Zimmermann L
  • Spain F7, Singles
    Caceres Casas, Alberto 12:30 Deus, Nuno
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cucca M / Natali M 12:30 Cascapera G / Mone M
  • Spain F7, Singles
    Checa-Calvo, Jose 12:30 Gomez-Herrera, Carlos
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kaminkova, Katerina 13:00 Marinkovic, Bojana
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Pinto, Giorgia 13:00 Papamichail, Despina
  • Greece F2, Singles
    Bisko, Michal 13:00 Dunlap, Dane
  • Greece F2, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 13:00 Chavez T / Ghinda I-L
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 13:00 Dima D / Geerts M
  • Greece F2, Doubles
    Masur D / Netuschil M 13:00 Jakupovic A / Kalovelonis M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Maggen I / Shakovets C 13:00 Maciejewska Z / Siedliska N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kolesnikova Y / Malykh P 13:00 Kulik W / Silwanowicz K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bulatova D / Kalinina V 13:00 Fernandez Rabener A / Lekaj A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Pradova M 13:00 Filinskaya V / Uzhylovska O
  • Egypt F12, Doubles
    Jebavy R / Salaba L 13:00 Elistratov E / Kozyukov V
  • Egypt F12, Doubles
    Hossam K / Reichelt T 13:00 Liniger J / Miedler L
  • Egypt F12, Doubles
    Jakob F / Novotny D 13:00 Schutt L / Tashi V
  • Egypt F12, Doubles
    Davydov I / Dyakonov S 13:00 Fatic N / Nastasi U
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Govortsova, Olga 13:30 Bonaventure, Ysaline
  • Morocco F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 13:30 Diallo, Seydou
  • Morocco F3, Singles
    Ouahab, Lamine 13:30 Matic, Nico
  • Morocco F3, Singles
    Gil, Frederico 13:30 Sousa, Pedro
  • Morocco F3, Singles
    Kushakov, Alexandr 13:30 Tifnouti, Taha
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Dodin, Oceane 13:30 Hozumi, Eri
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kostova, Elitsa 13:30 Mestach, AN Sophie
  • Raanana, Israel, Doubles
    Monroe N / Sitak A 13:50 Albot R / Nedovyesov O
  • Raanana, Israel, Doubles
    Erlich J / Sijsling I 13:50 Kravchuk K / Molchanov D
  • Raanana, Israel, Doubles
    Delic M / Kavcic B 13:50 Fleming C / Marray J
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Hering, Katharina 14:00 Vangelova, Ani
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Rabines, Luciana 14:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Pradip, Kalpaka 14:00 Fafaliou, Stamatia
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jones, Meredith G 14:00 Fuentes, Camila
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    VON Deichmann, Kathinka 14:00 Schaffner Riera, Aina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Cortina Pou, Alba 14:00 Parrizas-Diaz, Nuria
  • Tunisia F12, Singles
    Vanneste, Jeroen 14:00 Igoshin, Alexander
  • Tunisia F12, Singles
    Kanar, Jonathan 14:00 Masar, Juraj
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gaydarzhi K / Piskun O 14:00 Caciotti M / Masini M
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 14:00 Kosonen M / Virtanen P
  • Turkey F13, Doubles
    Yalcinkale B / Yuksel A 14:00 Himpe W / Schyvinck C
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 14:00 Dankl T-M / Erun F T
  • Turkey F13, Doubles
    Silverman C / Smith R 14:00 Fortuna C / Jandric D
  • Qatar F1, Singles
    Tepavac, Marko 14:00 Deswal, Aditya
  • Qatar F1, Singles
    De Goeijen, Bobbie 14:00 Kellovsky, Dominik
  • Qatar F1, Singles
    Kleman, Miroslav 14:00 AL Awadhi, Omar
  • Qatar F1, Singles
    AL Zeyara, Jassem 14:00 Marsalek, James
  • Qatar F1, Singles
    Abdo, Amer Mohamed 14:00 Pospisil, Jaroslav
  • Italy F3, Singles
    Leonardi, Filippo 14:00 Lizariturry, Juan
  • Italy F3, Doubles
    Bonadio R / Maccari F 14:00 Mager G / Sinicropi R
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Leduc M-A / Yerolymos M 14:00 Arcidiacono F / Verpelli M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    FUX M / Proese N 14:00 Grage M / Noe J
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Grammatikopoulou V / Komardina A 14:30 Anghelescu A / Valenstein A
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Selakovic N / Spremo M 14:30 Cabaj Awad J / Sussarello G
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Ostlund F / Rohde-Moe C 14:30 Bonic B / Curovic T
  • Greece F2, Doubles
    Glancy D / Martin T 14:30 Kapogiannis C / Mikos K
  • Greece F2, Doubles
    Bellier A / Hampel L 14:30 Jaloviec M / Safranek V
  • Croatia F7, Singles
    Brunner, Pascal 14:30 Ternar, Tomislav
  • Croatia F7, Doubles
    Kapric D / Meis P 14:30 Curavic L / Puc B
  • Croatia F7, Doubles
    Marsoun L / Suc D 15:00 Maruscak M / Sachko V
  • Croatia F7, Doubles
    Apostol B I / Serdarusic N 15:00 Razborsek N / Stosic M
  • Morocco F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 15:00 Bensoussan, Samuel
  • Morocco F3, Singles
    Belcora, Mustapha 15:00 Vatutin, Alexey
  • Morocco F3, Singles
    Werner, Jean-Marc 15:00 Djurdjevic, Bogdan
  • Morocco F3, Singles
    Cammarata, Alberto 15:00 Giner, Marc
  • Tunisia F12, Doubles
    Ghorbel A / Mladenov V 15:00 Frigerio L / Oradini G
  • Tunisia F12, Doubles
    Desyatnik A / Gorodetsky V 15:00 Bhullar R-R / Durasovic V
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Pliskova, Kristyna 15:00 Kuwata, Hiroko
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Jorovic, Ivana 15:00 Gasparyan, Margarita
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Melnikova, Marina 15:00 Razzano, Virginie
  • Raanana, Israel, Doubles
    Elgin M / Weintraub A 15:10 Kretschmer G / Satschko A
  • Raanana, Israel, Doubles
    Botzer B / Patael B 15:10 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Totka, Naomi 15:30 Heisen, Vivian
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Faber, Tea 15:30 Morvayova, Viktoria
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Kokni, Mahrukh 15:30 Ugarkovic, Frana
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Schwarte, Emelie Luisa 15:30 Mdlulwa, Warona
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Buzarnescu M / Kyrpot O 15:30 BEN Abdallah Y / Zhupanska V
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Claffey J / Lampla L 15:30 Jamrichova S / Sipek N
  • Tunisia F12, Doubles
    Perez Sanz D / Pla Malfeito J 15:30 Harper-Griffith L / Leduc A
  • Tunisia F12, Doubles
    Ouvrard V / Wallart E 15:30 Bothwell P / Bothwell S
  • Qatar F1, Singles
    Machado, Rui 15:30 Shannan Alharrasi, Abdullah
  • Qatar F1, Singles
    Djokovic, Djordje 15:30 Margaroli, Luca
  • Qatar F1, Singles
    Bava, Haadin 15:30 Dmitriev, Kirill
  • Qatar F1, Singles
    Rice, David 15:30 Al-Saygh, Ali
  • Qatar F1, Singles
    Zayed, Mousa Shanan 15:30 Sebaoun, Leo Julien
  • Spain F7, Singles
    Folie, Alexandre 15:30 Grenier, Hugo
  • Spain F7, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 15:30 Roy, Matthieu
  • Miami, USA
    Suarez Navarro, Carla 16:00 Williams, Venus
  • Spain F7, Doubles
    Pulgar-Garcia Jav / Vivero Gonzalez P 16:00 Deus N / Sousa H
  • Spain F7, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 16:00 Cuypers B / Manrique-Velazquez D-J
  • Miami, USA, Doubles
    Garcia C / Srebotnik K 16:00 Makarova E / Vesnina E
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Kalinina, Anhelina 16:00 Osaka, Naomi
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Bondarenko, Kateryna 16:00 Rus, Arantxa
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Goncalves, Paula Cristina 16:00 Soylu, Ipek
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Irigoyen, Maria 16:00 Pegula, Jessica
  • Miami, USA
    Williams, Serena 16:00 Lisicki, Sabine
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Elias, Gastao 16:00 Trungelliti, Marco
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 16:00 King, Darian
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Van Der Duim, Antal 16:00 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Horansky, Filip 16:00 Ghem, Andre
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Klec, Ivo 16:00 Andujar, Pablo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Fratangelo, Bjorn 16:00 Gonzalez, Maximo
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Martin F / Raja P 16:00 Fratangelo B / Krueger M
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Brunstrom J / Hernych J 16:00 Horansky F / King D
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Cluskey J / Smith J-P 16:00 Marie J / Rochette L
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 16:00 Middelkoop, Matwe
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Jasika, Omar 16:00 Chung, Hyeon
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 16:00 Mina, Gianni
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    RAE J / Smith A 16:30 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Miami, USA
    Mannarino, Adrian 16:50 Thiem, Dominic
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 17:00 Codino, Fiona
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Bekker, Kseniia 17:00 Nilsson, Ann-Christin
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Chipan, Nency 17:00 AL Nabhani, Fatma
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Peer, Shahar 17:00 Johansson, Mathilde
  • Qatar F1, Singles
    Hochwalt, Tyler 17:00 Vibert, Francois Arthur
  • Qatar F1, Singles
    Faber, Mateo 17:00 Fabian, Patrik
  • Qatar F1, Singles
    Merckx, Jonas 17:00 Popko, Dmitry
  • Qatar F1, Singles
    Weidinger, Dominic 17:00 Milton, Joshua
  • Qatar F1, Singles
    Simon, Tobias 17:00 Griekspoor, Tallon
  • Miami, USA
    Berdych, Tomas 17:00 Monfils, Gael
  • Spain F7, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 17:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Spain F7, Singles
    Villacorta-Alonso, Ricardo 17:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Spain F7, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 17:30 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F7, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 17:30 Cruz A / Plaza S
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kovinic, Danka 17:30 Cirstea, Sorana
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kramperova, Katerina 17:30 Larcher De Brito, Michelle
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay, Cagla 17:30 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Siegemund, Laura 17:30 Cepelova, Jana
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Daniell M / Sharan D 18:00 Langer N / Vanni L
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Hank T / Sanchez M 18:00 Duran G / Zeballos H
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 18:00 Astorga, Mauricio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 18:00 Garza, Daniel
  • San Luis Potosi, Mexico
    Hank, Tigre 18:00 Melzer, Gerald
  • San Luis Potosi, Mexico
    Novikov, Dennis 18:00 Lorenzi, Paolo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Smith, Connor 18:00 Clezar, Guilherme
  • San Luis Potosi, Mexico
    Mcgee, James 18:00 Dzumhur, Damir
  • San Luis Potosi, Mexico
    Olivo, Renzo 18:00 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 18:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • San Luis Potosi, Mexico
    De Paula, Fabiano 18:00 Menendez-Maceiras, Adrian
  • Miami, USA, Doubles
    Dushevina V / Martinez Sanchez M J 18:00 Babos T / Mladenovic K
  • Miami, USA
    Monaco, Juan 18:10 Verdasco, Fernando
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 18:30 Chanakira, Tinotenda
  • Qatar F1, Doubles
    Dmitriev K / Margaroli L 18:30 AL Alawi S K / El-Bayoumy A
  • Qatar F1, Doubles
    Djokovic D / Tepavac M 18:30 AL Zeyara J / Shannan Alharrasi A
  • Qatar F1, Doubles
    Al-Saygh A / Zayed M S 18:30 De Valk R S / Sebaoun L J
  • Qatar F1, Doubles
    Deswal A / Kleman M 18:30 Kellovsky D / Pospisil J
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cako J / Vickery S 19:00 Januskova P / Schmidt M
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Krejsova P / Rodina E 19:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Chirico, Louisa 19:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Miami, USA
    Petkovic, Andrea 19:00 Pliskova, Karolina
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Dominguez Lino, Lourdes 19:00 Glatch, Alexa
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 19:15 Rodionova AN / Rodionova AR
  • San Luis Potosi, Mexico
    Langer, Nils 20:00 Krajicek, Austin
  • San Luis Potosi, Mexico
    Vanni, Luca 20:00 Buchanan, Chase
  • Miami, USA
    Anderson, Kevin 20:15 Murray, Andy
  • Miami, USA
    Simon, Gilles 20:30 Ferrer, David
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cepede Royg V / Irigoyen M 20:30 Brengle M / Rogers S
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Mayr-Achleitner P / Ormaechea P 20:30 Lashway B / Proctor L
  • Miami, USA, Doubles
    Niculescu M / Panova A 21:00 Hsieh S-W / Pennetta F
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Edmund, Kyle 21:00 Martin, Fabrice
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Mahut, Nicolas 21:00 Bemelmans, Ruben
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Koolhof, Wesley 21:00 Hernych, Jan
  • San Luis Potosi, Mexico
    Zeballos, Horacio 21:20 Londero, Juan Ignacio
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Galdos S / Pella G 21:30 Clezar G / De Paula F
  • Miami, USA
    Djokovic, Novak 21:35 Dolgopolov, Alexandr
  • Miami, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 22:15 Pospisil V / Sock J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Marie, Jules 22:20 Roger-Vasselin, Edouard
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Krueger, Mitchell 22:20 De Schepper, Kenny
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Andujar P / Romboli F 22:20 Elias G / Ghem A
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    King K / O'Brien D 22:50 Barrientos N / Struvay E
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h 23:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez C
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 23:00 Goffin, David
  • Miami, USA, Doubles
    Harrison R / Ram R 23:35 Melo M / Soares B
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Rochette, Laurent 23:40 Hemery, Calvin
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Gombos, Norbert 23:40 Barrere, Gregoire
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Klec I / Paire B 23:40 Gonzalez M / Maytin R

Seksijada

ŠOKANTNO PRIZNANJE: Orgijali smo u Olimpijskom selu

Ostali sportovi

Autor:

Jedna od Ukrajinki tačno je znala šta radi, nije joj bilo prvi put, ispričao je detalje dodatnog treninga britanski sportista

Orgijanje tokom Olimpijskih igara

Olimpijske igre

Neimenovani britanski olimpijac ispričao je za britanski "Dejli mejl" da su sportisti, osim na borilištima, bili veoma aktivni i u selu gde su bili smešteni tokom Olimpijskih igara u Londonu.
- Svi smo tamo došli da se takmičimo, to nije sporno. Prve nedelje smo svi bili usredsređeni na ostvarivanje dobrog rezultata, a druge nedelje Igara sve postaje zanimljivije. Tada imamo više slobodnog vremena i tada počinje zabava. Uglavnom to počinje tako što sportisti razmenjuju brojeve telefona, fejsbuk, tviter...

Britanac je opisao kako je sa kolegom i dve Ukrajinke napravio "grupnjak".
- Družili smo se sa sportiskinjama iz Ukrajine i one su htele da ih izvedemo negde u London. Izašli smo sa njima, napili se, a po povratku u selo zvali smo ih u našu sobu. Odjednom je sve postalo napeto, počeli smo da se ljubimo, a na kraju je sve završilo seksom u četvoro. Jedna od Ukrajinki tačno je znala šta radi, nije joj bilo prvi put. Iste večeri smo mogli i sa Amerikankama da završimo, zvale su nas u svoju sobu, ali smo odustali - priča britanski sportista.

Neimenovani sportista dodaje kako oni nisu bili izuzetak, već su to radili mnogi.
- Uveren sam da svaki sportista svake večeri može da nađe sportiskinju i da imaju seks. Oni odvažniji tvrde da svako veče mogu da završe u krevetu sa sportiskinjom iz neke druge zemlje.

Zanimljivo je i njegovo mišljenje, ko je najviše upražnjavao seks u Olimpijskom selu.
- Svakako su to sportisti iz Amerike, zatim slede oni iz Istočne Evrope - završava neimenovani britanski sportista.

I "Njujork post" prenosi sličnu ispovest. Neimenovana američka olimpijka ispričala je da mnogi sportisti tokom Igara žive dvostrukim životom.
- Svaki sportista tokom igara mora da izabere jedan od dva puta. Prvi je da se potpuno skoncentriše na takmičenje i da ništa drugo ne vidi. Druga je da se razvalite od zabavljanja i seksa. Kako da se ne zabavite? Imate puno mogućnosti i treba da izaberete šta vam se dopada. Olimpijci orgijanje tokom Igara zovu "Dani slave" i to vam sve govori.

Pre početka Olimpijskih igara organizatori su saopštili da su obezbedili rekordnih 150.000 kondoma, za trećinu više nego na Igrama u Pekingu. Izgleda da su tačno predvideli šta bi moglo da se desi, pošto je ta brojka u proseku 15 kondoma po svakom sportisti tokom 17 dana Igara.

O seksualnom životu sportista iz Srbije tokom Olimpijskih igara za sada nema detalja.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nema mogućnosti da se ospori odluka žalbenog veća da se Šešelj vrati u Hag Milan Antonijević Jukom

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!