(VIDEO) TRENERI U KLINČU U NOVOM SADU: Lalatović tvrdi da je Rus iz Spartaka bio pripit

Loš primer daju igračima

Treneri Vojvodine i Spartaka, Nenad Lalatović i Rus Andrej Černišov, ušli su u klinč posle jučerašnje utakmice u Novom Sadu.

Lalatović je kasnije izneo svoje viđenje incidenta.

"Nisam imao ništa sa kolegom. Prišao sam sudijama i zamerio im što nisu u potpunosti nadoknadili vreme koje je izgubljeno u finišu utakmice kada je ukazivana lekarska pomoć golmanu Spartaka, da bi se onda, ničim izazvan, umešao Černišov", rekao je Lalatović i dodao:

"Meni je delovao pripito. Razumem ruski, opsovao me je, ja sam mu uzvratio na njegovom jeziku".

Šef struke Spartaka je bio smiren dok je objašnjavao šta se desilo.

"Sitne čarke, uobičajene kada su povećane tenzije. Izvinio sam se kolegi", kratak je bio Černišov.

Utakmica 23. kola Superlige na stadionu "Karađorđe" završena je bez pobednika 1:1.

Vojvodina je imala terensku inicijativu, ali su se gosti iz Subotice organizovano branili i stigli do vođstva preko Nenada Šljivića u 27. minutu . Izjednačenje Vojvodini i, ispostaviće se, konačan rezultat doneo je Dejan Meleg u 66. minutu iz penala.

Spartak je od 55. minuta igrao sa igračem manje, pošto je Stefan Milošević dobio drugi žuti karton, a od 64. minuta sa dvojicom manje, jer je direktan crveni karton zaradio Daniel Varkaš.

Vojvodina se nakon ovog remija izjednačila sa Partizanom na deobi četvrte pozicije sa 36 bodova, dok je Spartak ostao na dnu tabele sa 16 osvojenih bodova.