(VIDEO) STOJKE GA PRIMIO KROZ NOGE: Prvi golman Srbije se dobrano osramotio

Poraz Notingema

Prvi golman srpske fudbalske reprezentacije Vladimir Stojković primio je gol kroz noge u porazu njegovog Notingema na gostovanju od Blekburna (1:2).

Iskusni čuvar mreže nije uspeo da spreči poraz "Šumara", mada se slobodno može reći da nije kriv ni za jedan primljen gol.

Koban po nekadašnjeg dvostrukog šampiona Evrope Notingema iz sezona 1978/1979 i 1979/1980, bio je mladi Sem Galaher koji je Vladimira Stojkovića savladao u 11. i 44. minutu.

Gosti su do počasnog pogotka stigli u finišu meča, golom Demijena Perkisa.

Njukasl, našeg Aleksandra Mitrovića bio je siguran na gostovanju Barnsliju i slavio sa 2:0, golovima Dvajta Gejla koji je upravo iz startne postave istisnuo srpskog reprezentativca.

Aleksandar Mitrović je ceo meč presedo na klupi.

Fulam Slaviše Jokanovića remizirao je kod kuće sa Noričem (2:2), iako je na poluvremenu imao dva gola zaostatka.