NIŠLIJE ZASTALE U ČAČKU: Radnički prekinuo niz od šest pobeda

Remi kraj Morave

Fudbaleri Radničkog igrali su danas nerešeno 1:1 sa Borcem u Čačku, u 24. kolu Super lige.

Radnički je tako prekinuo niz od šest pobeda u srpskom prvenstvu. Gol za goste postigao je Aleksandar Jovanović u 33. minutu, a bod domaćinu doneo Mateus Lima Kruz u 75. minutu.

Niški klub je treći na tabeli sa 43 boda, dok je Borac na 15. mestu sa 16, jednim više od poslednjeplasiranog Rada.

Bod iza Radničkog je Čukarički, koji je u Surdulici igrao nerešeno bez golova sa ekipom Radnika.

Javor je rezultatom 3:0 u Ivanjici savladao Mladost iz Lučana i posle 24 utakmice zauzima 14. mesto sa 18 bodova. Golove za domaćina postigli su Ivan Marković u 6. minutu, Eliomar Silva u 37. iz penala i Stefan Panić u 80. minutu.

Mačva i Vojvodina igrali su u Šapcu nerešeno 1:1. Šapčani su poveli golom Bojana Matića u 83. minutu, da bi izjednačenje Novosađanima doneo Lazar Arsić u 88. minutu.

KURIR SPORT: Zvezda i Partizan ovu šansu ne smeju da propuste! Dokle smo stigli u Evropi?