MUKE PO ĐUKIĆU: Partizan još nije dao gol, a izgubio je i od Mladosti

NEŠTO ŠKRIPI

Fudbaleri Partizana prvi deo priprema završili su drugim porazom, ovoga puta od Mladosti u Lučanima . 1:0.

Posle minimalnog neuspeha u duelu sa crnogorskim prvoligašem Zetom ekipa trenera Miroslava Đukića je poražena i od srpskog predstavnika u kvalifikacijama za ligu Evrope.

Jedini gol postigao je Ivan Marković, novajlija u timu Neška Milovanovića, u 53. minutu iz jedanaesterca.

Mladost je u 85. minutu mogla da duplira prednost, ali je šut iskosa sa leve strane završio na prečki.

Imao je i Partizan nekoliko dobrih prilika, međutim, napadači se nisu proslavili, a odličan je bio i golman Mladosti.

Mladost - Partizan 1:0 (0:0)

Mladost: Krznarić, Šatara, I. Milošević, Andrić, B. Milošević, Pejović, Marinković, Radivojević, Gavrić, Jovanović (od 19′ Odita), Trifunović.

Igrali su još: Rosić, Zečević, Marković, Odita, Gafurov, Pavlović, Sinđić, Saničanin, Terzin, Pešić, Kijevčanin.

Partizan (1. poluvreme): N. Stevanović, Vulićević, Miletić, Ostojić, Ćirković, Jevtović, Everton, Mihajlović, Đuričković, Pantić, Tavamba.

Partizan (2. poluvreme): Jovičić, Radin, Subić, Bošnjak, Marković, Marjanović, Nišić, A. Stevanović, S. Jovanović (od 71′ Đilas), Ilić (od 70′ Birmančević), Đ. Jovanović.

KURIR SPORT UŽIVO: Urnebesno! Ko lošije peva? Nikola Jokić ili omladinci Partizana?

Kurir.rs / Kurir sport, Foto: partizan.rs