(VIDEO) MRŠAVO PRED BEOGRAD: Olimpijakos remizirao sa Asterasom uoči gostovanja Partizanu
Olimpijakos, Foto: Instagram/Olimpijakos

Pripremni meč

Fudbaleri Olimpijakosa odigrali su nerešeno 1:1 protiv Asterasa iz Tripolija na svom stadionu "Karaiskaki" u generalnoj probi pred start nove sezone.

Crveno-beli iz Atine će prvu zvaničnu utakmicu odigrati u utorak u Beogradu protiv Partizana u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Asteras je poveo golom Mihalisa Manijasa u 28. minutu, a konačan rezultat postavio je Mehdija Karsele u 55. minutu.

Trener Olimpijakosa, albanski stručnjak Besnik Hasi izveo je sledeći tim: Kapino, Elabdelui (Figuera od 72.), Sise (Nikolau od 46.), Vuković (Martins od 46.), Nob (De La Mbelja od 86.), Roma, Ofoe, Fortunis (Manthatis od 89.), Pardo (Karsela od 46.), Marin, Emenike.

Pažnju su privukli i navijači Olimpijakosa, koji su tokom utakmice istakli dve parole.

Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Instagram

KURIR SPORT UŽIVO: Ili nas je Vučelić lagao ili...