(VIDEO) MUSLIN SE PREDOMISLIO: Selektor Srbije gledao Sergeja Milinkovića - Savića, ovaj mu se predstavio sa dva gola i asistencijom, uživao i Novak Đoković

bio na tribinama

Fudbaleri Lacija savladali su Nicu (3:1) u meču Lige Evrope, a taj duel su sa tribina posmatrali selektor Srbije Slavoljub Muslin i naš najbolji teniser Novak Đoković.

Muslin je došao u Nicu da na delu vidi igrača, kojeg nije pozivao u nacionalni tim, a Sergej Milinković - Savić mu se predstavio na najbolji način. Asistencijom i golovima.

Nica je povela golom Balotelija u četvrtom minutu, a šezdeset sekundi kasnije Sergej je asistirao Kaisedu, koji je izjednačio rezultat.

Sat vremena kasnije Milinković - Savić je prvi put zatresao mrežu, posle lepe akcije. Minut pre isteka devedesetog srpski fudbaler je pogodio i drugi put i tako potvrdio da je u sjajnoj formi pred letnje pripremem reprezentacije Srbije za Svetsko prvenstvo u Rusiji.

Lacio je prvi sa devet bodova, dok je tim iz Francuske sada pretrpeo prvi poraz.