(VIDEO) ZA CRVENI TREBA SAMO 9 SEKUNDI: Ako ne verujete pogledajte snimak iz Argentine!

za anale

Argentinski fudbaler Fernando Tobio je dobio crveni karton samo devet sekundi nakon početka utakmice

Duel Kupa Argentine između Godoj Kruza i Rozarija, počeo je dugom loptom pred šesnaesterac rivala, a Tobio se spetljao, napucao rivala i dao mu šansu da postigne gol. Zatim je s leđa oborio protivnika na samoj ivici šesnaesterca i sudija nije imao kud, pokazao mu je crveni karton.

Godoj Kruz je do poluvremena poveo 2:0, ali je Rozario je smanjio na 2:1, da bi u 73. minutu i domaći ostali sa 10 igrača u polju. Gosti su do kraja postigli još dva pogotka i dobili meč sa 3:2!

Kurir sport, Foto: Printscreen

KURIR SPORT UŽIVO: Ko to bije Zvezdine igrače?