(VIDEO) INTER UMALO OD GOTOVOG DA NAPRAVI VERESIJU: Neroazuri posle drame pobedili Sampdoriju i popeli se na vrh tabele

IKARDI DVOSTRUKI STRELAC

Fudbaleri Intera savladali su Sampdoriju u Milanu 3:2 (2:0) u premijernoj utakmici 10. kola Serije A.

"Neroazuri" su se popeli na vrh tabele sa 26 bodova, jednim više od Napolija, koji ima meč manje (sutra se sastaje sa Đenovom).

Sampdorija je šesta sa 17 bodova.

Umalo Inter od gotovog nije napravio veresiju. Vodio je 3:0, a u poslednjih nekoliko minuta navijači su strepeli za pobedu.

I ponovo je kapiten Intera Mauro Ikardi bio nezaustavljiv, postigao je dva gola.

Domaćin je poveo preko Škrinijara u 18. minutu, a Ikardi je pogocima u 32. i 55. doneo "neroazurima" veliku prednost. Međutim, Sampdorija se nije predavala, pa su se Kovnacki i Kvaljarela golovima u 64. i 85. minutu pobrinuli za neizvesnu završnicu. Ipak, više od toga gosti nisu mogli.

Ostale utakmice 10. kola italijanskog prvenstva igraju se u sredu.