(VIDEO) TOBDŽIJE GAZDUJU SEVERNIM LONDONOM: Arsenalu dovoljno 5 minuta, na Emiratima pao Totenhem

GOLOVE DALI MUSTAFI I SANČEZ

Fudbaleri Arsenala pobedili su danas Totenhem na "Emiratima" sa 2:0 u prvoj utakmici 12. kola Premijer lige.

Bio je to derbi Severnog Londona.

Golove za Arsenal postigli su Škodran Mustafi u 36. i Aleksis Sančes pet minuta kasnije.

Najbolju šansu za goste propustio je Kristijan Eriksen, koji je neposredno pre vođstva "tobdžija" pogodio stativu.

Arsenal je trenutno, posle sedme pobede od početka sezone, peti na tabeli Premijer lige sa 22 boda, dok je Totenhem treći sa bodom više.

Ekipa Arsena Vengera u narednom kolu gostuje Barnliju, dok Totenhem dočekuje Vest Brom.

(Beta, Foto: AP)

KURIR SPORT UŽIVO:Ovo je razlika između Srba i Amerikanaca. Oni zarađuju i od poraza