(VIDEO) PRORADIO LUIS SUAREZ: Barsa protutnjala Leganjesom i povećala pritisak na Atletiko i Real pred madridski derbi

DVA GOLA URUGVAJCA

Fudbaleri Barselone bez problema su kao gosti savladali Leganjes 3:0 (1:0) u utakmici 12. kola španskog prvenstva.

Dva gola za lidera La Lige postigao je Luis Suarez, u 28. i 60. minutu, a tačku na meč stavio je Paulinjo u 90. minutu.

Uvek je čudno kad Barsa daje golove, a na listi strelaca nema Lionela Mesija.

Međutim, navijačima kluba sa "Nou Kampa" je sigurno draže što je mrežu Leganjesa tresao Luis Suarez. Urugvajac je ove sezone mnogo kritikovan zbog loše forme, pa mu ovi pogoci mnogo znače.

Barselona se učvrstila na vrhu tabele sa 34 boda, sedam više od Valensije, a po 11 od Atletiko Madrida i Reala.

Međutim, ekipa Ernesta Valverdea ima i meč više, a večeras (20.45) se na stadionu "Vanda Metropolitano" igra veliki madridski derbi Atletiko - Real.

Leganjes je ostao u sredini tabele sa 17 bodova.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Fonet)

KURIR SPORT UŽIVO:Ovo je razlika između Srba i Amerikanaca. Oni zarađuju i od poraza