VISOK LET ZMAJEVA: Kiks Vojvodine u Novom Sadu, Voždovac se popeo na 3. mesto

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Vojvodine i Radnika odigrali su danas u Novom Sadu nerešeno 0:0 u utakmici 17. kola Super lige Srbije.

Vojvodini je ovo četvrti remi od početka sezone i sada je četvrta na tabeli domaćeg šampionata sa 31 bodom, dok je Radnik deveti sa 22.

Fudbaleri Voždovca su na svom terenu pobedili Bačku sa 2:0 golovima Miloša Pavlovića u 39. i Andrije Lukovića iz penala u 84. minutu.

Ovim trijumfom Voždovac je izbio na treće mesto na tabeli, ima 31 bod, koliko imaju i Vojvodina i Čukarički. Ekipa iz Bačke Palanke je na 13. poziciji sa 13 bodova.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u gostima Napredak sa 2:1.

Sva tri gola "pala" su u prvom poluvremenu. Ekipa s Banovog brda je povela u 20. minutu golom Borisa Kopitovića, izjednačio je dva minuta kasnije Uroš Đerić, a pobedu Čukaričkom doneo je Petar Bojić u 37. minutu.

Napredak je, posle osmog poraza, osmi na tabeli domaćeg šampionata sa 23 osvojena boda.

(Beta)

KURIR SPORT UŽIVO:Ovo je razlika između Srba i Amerikanaca. Oni zarađuju i od poraza