(VIDEO) ŠAMPION PRESKOČIO INTER: Juventus siguran protiv Bolonje

pobede Krotonea i Sasuola

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas u gostima Bolonju sa 3:0 u 17. kolu italijanske Serije A.

Šampion Italije bez većih problema opravdao je ulogu favorita na gostovanju protiv Bolonje koja gotovo nijednom nije pripretila Vojčehu Šćešni.

Juventus je poveo golom Miralema Pjanića u 27. minutu iz slobodnog udaraca, da bi Mario Mandžukić u 36. dobro reagova na centaršut Pjanića i povisio na 2:0.

"Stara dama" konačan rezultat postavila je u 64. minutu pogotkom Bleza Matuidija i tako ostala na drugom mestu Serije A i jednim bodom zaostatka za liderom Napolijem.

Na ostale tri utakmice Serije A igranim od 15.00 nije bilo mnogo uzbuđenja, a viđena su i samo dva gola.

Krotone je pred svojim navijačima uspeo da dođe do prve pobede posle četiri uzastopna poraza. Jedini gol na utakmici protiv Kjeva postigao je Ante Budimir u 33. minutu.

Krotone je 16. sa 15 bodova, dok je Kjevo 13. sa 21.

Sasuolo je 90. minutu došao do pobede nad Sampdorijom, a strelac pobedonosnog gola bio je Alesandro Matri. Oni sada zauzimaju 15. mesto sa 17 bodova, dok je Sampdorija šesta sa 27.

Na utakmici između Fiorentine i Đenove nije bilo golova.

Beta, foto: EPA-EFE/Giorgio Benvenuti

(VIDEO) PENAL U FAVELAMA! Mirnije nego u večitom derbiju, a razlog je prilično ubedljiv!