icon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-galleryicon-homeicon-nexticon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

(VIDEO) BAVARCI SU NEZAUSTAVLJIVI: Bajern protutnjao i kroz Leverkuzen

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras u Leverkuzenu domaći Bajer sa 3:1, u prvoj utakmici 18. kola Bundeslige.

Bajern je poveo u 32. minutu golom Havija Martinesa, a prednost je udvostručio Frank Riberi u 59. minutu. Gol za domaće postigao je Kevin Foland u 70. minutu, a konačan rezultat postavio je Hames Rodriges u prvom minutu nadoknade vremena.

Šampion Nemačke je ostvario 14. pobedu u prvenstvu i prvi je na tabeli sa 14 bodova više od drugoplasiranog Šalkea, koji ima meč manje.

Bajer je u poslednje dve utakmice bez pobede i zauzima četvrto mesto na tabeli sa 28 bodova.

(Beta, Foto: Reuters)