GOSTIMA SAMO MRVICE: Pobede Augsburga, Hanovera i Štutgarta

BUNDESLIGA

Fudbaleri Verdera i Hofenhajma odigrali su danas nerešeno 1:1 u utakmici 18. kola nemačke Bundeslige, dok su pobede upisali Augsburg, Hanover i Štutgart.

Hofenhajm je propustio šansu da se pobedom protiv Verdera popne na tabeli, tako da je sada sedmi sa 27 bodova. Na drugoj strani, Verder je na 16. mestu sa 16.

Hofenhajm je poveo u današnjem meču golom Benjamina Hobnera u 39. minutu, a izjednačenje i bod domaćoj ekipi doneo je Teodor Gebre Selasije u 63. minutu.

Fudbaleri Augsburga pobedili su Hamburg sa 1:0 pogotkom Ku Dja-čeola u 45. minutu.

Augsburg je trenutno osmi na tabeli sa 27 bodova, dok je Hamburg na pretposlednjoj, 17. poziciji sa 15 osvojenih bodova.

Istim rezultatom slavio je i Štutgart protiv Herte. Strelac jedinog gola bio je Niklas Štark koji je u 78. minutu pogodio sopstvenu mrežu.

Fudbaleri Ajntrahta i Frajburga odigrali su nerešeno 1:1, dok je najviše golova palo na meču Hanovera i Majnca - 3:2.