(VIDEO) MEČ ZA INFARKT! KATAI IGRAČ UTAKMICE! Paunov Čikago preokrenuo 0:2, pa posle drame izgubio!

Ludnica na tojota parku

Fudbaleri američkog Čikago Fajera poraženi su od Sporting Kanzas Sitija 4:3 posle dva preokreta u prvom kolu MLS lige.

Sporting je vodio 2:0 na poluvremenu protiv tima Veljka Paunovića, pogocima Gutijeresa i Rasela.

Međutim, Čikago preokreće spektakularnom serijom od tri gola u roku od 12 minuta (od 70. do 82. minutu).

Srpski fudbaler Aleksandar Katai postigao je prvenac u dresu Čikaga, udarcem glavom nakon odličnog centaršuta Švajnštajgera. Katai je smanjio na 2:1, a onda su usledila dva gola Nemanje Nikolića za preokret.

Međutim, u 83. minut Medranda donosi izjednačenje Sportingu, a u samom finišu Gutijeres drugim golom postavlja konačan rezultat na meču 4:3.

Katai je izabran za najboljeg igrača ove utakmice.

"Srećan sam zbog gola, naravno, ali nisam zbog konačnog rezultata. Ipak, mislimo da smo dobro odigrali. Trebaće nam još nekoliko utakmica da se ugiramo, da bismo bili još bolji nego u ovom meču", rekao je Katai.

Kurir sport, Foto: Profimedia

KURIR SPORT: FSS trenira strogoću. Imaju li ove kazne smisla?