(VIDEO) DAJTE MU MINUTE DA POKAŽE ŠTA UME: Luka Jović ponovo zatresao mrežu u Bundesligi

sjajna forma

Srpski fudbaler Luka Jović postigao je novi pogodak za svoj Ajntraht iz Frankfurta.

Ajntraht igra meč 27. kola Bundeslige protiv ekipe Majnca, a rezultat je trenutno 2:0 za tim iz Frankfurta.

Prvi gol delo je Ganjanina Boatenga , koji je mrežu gostiju zatresao već u šestom minuta.

Luka Jović je duplirao prednost svog tima u 23. minutu na asistenciju Hrvata Rebića.

Luka je utakmicu počeo kao starter što je retkost za njega ove sezone. Uglavnom je priliku dobijao sa klupe ali i na taj način je uspeo da bude jedan od glavnih strelaca svoje ekipe.

Ovo je Srbinu šesti gol u tekućoj sezoni, a na to ima još i jednu asistenciju.

Drugi Srbin, Mijat Gaćinović, meč je započeo sa klupe.