ĐUKIĆ PORAŽEN U BARSELONI: Espanjol pobedio Kordobu i ostavio je na dnu tabele

Primera liga

Mladi srpski defanzivac Aleksandar Pantić odigrao je svih 90 muinuta u porazu svog tima

MADRID - Fudbaleri Espanjola savladali su večeras na domaćem terenu ekipu Kordobe sa 1:0 u prvoj utakmici 25. kola prvenstva Španije.

Ovim uspehom klub iz Barselone primakao se gornjem delu tabele, dok je gostujući tim srpskog trenera Miroslava Đukića ostao zakucan za samo dno i nastavlja grčevitu borbu za opstanak u Primeri.

Gol odluke pao je u završnici prvog poluvremena, a Kordoba je u nastavku igrala veoma dobro i stvorila više povoljnih šansi, međutim, nije imala sreće da stigne barem do remija.

Espanjol - Kordoba 1:0 (Abraham 43)

U ostalim mečevima sutra igraju Granada - Barselona, Rajo Valjekano - Levante, Almerija - Deportivo i Malaga - Hetafe, u nedelju Valensija - Sosijedad, Eibar - Atletik Bilbao, Sevilja - Atletiko Madrid i Real Madrid - Viljareal, a u ponedeljak Selta - Elče.

Tabela: Real Madrid 60 bodova, Barselona 56, Atletiko Madrid 53, Valensija 50, Sevilja 45, Viljareal 43, Malaga 38, Espanjol 32, itd.