DVA MEČA SUSPENZIJE: Babović zbog napada na sudiju ne igra protiv Voše i Spartaka

Voždovać bez najboljeg igrača

Fudbaler Voždovca Stefan Babović suspendovan dva meča zbog napada na sudiju na utakmici sa Jagodinom u 9. kolu Superlige Srbije

Fudbaler Voždovca Stefan Babović suspendovan dva meča zbog napada na sudiju na utakmici sa Jagodinom u 9. kolu Superlige Srbije.To znači da najbolji igrač Voždovca neće moći da pomogne ekipi u duelu sa Vojvodinom ovog vikenda, kao i protiv Spartaka.

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije kaznila je Babovića sa dve utakmice neigranja zbog isključenja u trijumfu protiv Jagodine 1:0.Babović je bio i strelac pobedinosnog gola u 44. minutu, ali je zatim isključen u 78. minutu kada je nasrnuo na glavnog sudiju Petra Pipera.

Babović je izgubio kontrolu posle jednog prekršaja na sredini terena i nešto sporije reakcije arbitra. Posle protesta on je nešto dobacio sudiji, koji mu je pokazao direktan crveni karton. Babović je tada nasrnuo na sudiju, glavom je krenuo ka njemu, ali su ga saigrači odmah udaljili i sprečili teži incident.