(VIDEO) MIHAJLOVIĆA DUŠA BOLI: Okaka promašio nemoguće

Remi u derbiju Đenove

Napadač Sampdorije u gradskom derbiju protiv Đenove propustio šansu koja ne sme da se propusti, pa je ostalo 1:1.

Da li je promašaj nedelje ili meseca ili možda čak cele 2015. godine pokazaće vreme, ali da se Stefano Okaka propisno obrukao, tu nema dileme.

Napadač Sampdorije je uspeo da promaši nemoguće! Tamnoputi Italijan je traljavo opalio loptu i sa tri metra prebacio gol! Da sramota po Okaku bude veća, u toj situaciji bio je neometan, golman Đenove Perin je ostao ukopan na gol-liniji...

Sve to se desilo tokom prvog poluvremena gradskog derbija između Sampdorije i Đenove, pri rezultatu 1:1.

Skupu je cenu Sampdorija platila zbog tog promašaja, jer se do kraja meča rezultat nije menjao, pa je komšijama pripao po bod.

Koliko boli takav promašaj najbolje zna duša Siniše Mihajlovića, trenera Sampdorije.

Đenova je povela u 17. minutu golom Falkea, a samo dva minuta kasnije izjednačio je Eder.

Rivali iz Đenove su ostali na deobi šestog mesta na tabeli Serije A, sa po 36 bodova posle 24 kola.

Derbi Đenove je prvobitno trebalo da se igra minule subote, ali je zbog nevremena odložen za ovaj utorak.