NAVIJAČI LIVERPULA BESNI: Baloteli, izvini se ako želiš da ostaneš na Enfildu!

Italijan razmenio dres sa Pepeom na poluvremenu

Baloteli, koji je bio u startnoj postavi, na putu ka svlačionici skinuo je dres sa sebe i zamenio ga sa igračem Reala, Pepeom kao da je znao da će biti zamenjen. Pepe je iz igre izašao u 41. minutu

LIVERPUL - Napadač Liverpula Italijan Mario Baloteli mora da se izvini klubu i navijačima ako želi da ostane u klubu sa Enfilda, prenose medijMediji na Ostrvu preneli su stav navijača i legendi Liverpula, koji su oštro kritikovali potez Balotelija na utakmici sa Realom u 3. kolu Lige šampiona (0:3).Real je posle prvih 45 minuta vodio 3:0, a kada je sudija odsvirao kraj prvog poluvremena igrači su krenuli ka svlačionici. Baloteli, koji je bio u startnoj postavi, na putu ka svlačionici skinuo je dres sa sebe i zamenio ga sa igračem Reala, Pepeom kao da je znao da će biti zamenjen. Pepe je iz igre izašao u 41. minutuItalijan je bio jedan od najgorih igrača Liverpula u prvom poluvremenu, a trener domaćeg tima Brendon Rodžers odlučio je da ga zameni u poluvremenu i da u igru pošalje Lalanu.