OVO JE PARISKA, A NE BEOGRADSKA CRVENA ZVEZDA: Gubila u 90. minutu 3:1, a onda pobedila 4:3!

Ovo se retko viđa

Fudbaleri Red Stara su u petak u gostima pobedili ekipu Frežis San Rafael 4:3 iako su u 90. minutu gubili 3:1.

PARIZ - Francuski trećeligaš Red Star (Crvena zvezda) postao je hit dana u ovoj zemlji, pošto su na čudesan način stigli do prvog mesta u prvenstvu.Red Star je kolo pre kraja treće lige Francuske obezbedio prvo mesto na tabeli sa 69 bodova. Fudbaleri Red Stara su u petak u gostima pobedili ekipu Frežis San Rafael 4:3 iako su u 90. minutu gubili 3:1.Domaći su poveli 2:0 golovima Skarpila i Dekvera. Belvito je smanjio na 2:1, a onda je Madu doveo San Rafael u 90. minutu u vođstvo od 3:1. Sliti je u 91. minutu smanjio na 3:2, a onda je u 93. izjednačio na 3:3. Konačan rezultat postavio je Lefoks u 94. minutu. Usledila je veliko slavlje fudbalera Red Stara, koji će naredne sezone igrati u drugoj francuskoj ligi. Red Star je iz predgrađa Pariza, a ovaj klub je osnovan još daleke 1897. godine.