RAFALNA PALJBA PO VEČITOM RIVALU: Partizanove nade deklasirale vršnjake iz Crvene zvezde 7:1

Duel mlađih pionira

Mlađi pioniri Partizana deklasirali su vršnjake iz Crvene zvezde sa čak 7:1 u prvenstvenoj utakmici.

Meč je odigran u SC "Partizan-Teleoptik" u Zemunu pred oko 300 gledalaca.

Crno-beli su tako povećali prednost na tabeli nad "večitim rivalom" na četiri boda.

Filip Stevanović je već u petom minutu načeo goste, a samo tri minuta kasnije Lazar Pejčić duplirao je vođstvo. Milan Jovanović je u 22. minutu smanjo na 2:1, što je bio rezultat prvog poluvremena, koji je nagoveštavao uzbudljivu borbu u nastavku.

Međutim, u drugom poluvremenu na terenu je postojao samo jedan tim - Partizan. Golove su kao na traci postizali Miloš Milivojević, Uroš Obradović, ponovo Stevanović i za kraj Andreja Bogićević dva puta.

Učitelj Partizanove generacije igrača rođenih 2002. godine je Zoran Mamić, a Zvezdinih je do sada bio Vidak Bratić, koji je otišao u Vojvodinu kako bi pomagao u radu šefu struke Nenadu Lalatoviću.