(VIDEO) RUTINSKA POBEDA VUČICE: Roma savladala Kjevo, Ljajić strelac

Serija A

Fudbaleri Rome savladali su Kjevo sa 3:0 u prvom meču 7. kola italijanske Serije A, a strelac u novoj pobedi "Vučice" bio je i srpski fudbaler Adem Ljajić

RIM - Fudbaleri Rome savladali su Kjevo sa 3:0 u prvom meču 7. kola italijanske Serije A, a strelac u novoj pobedi "Vučice" bio je i srpski fudbaler Adem Ljajić.Roma se ovim trijumfom izjednačila na prvom mestu tabele sa Juventusom, koji nešto kasnije gostuje Sasuolu. Obe ekipe sada imaju po 18 bodova, ali "Stara dama" trenutno ima utakmicu manje.Domaćin je poveo na Olimpiku već u 4. minutu golom Destra, da bi tu prednost duplirao Ljajić u 25. minutu.Konačan rezultat postavio je legendarni kapiten Rome Frančesko Toti sa penala u 33 .minutu.U drugom meču dana, od 20:45 časova, fudbaleri Juventusa gostuju Sasuolu.