SJAJNA PARTIJA SRPSKOG ŠTOPERA: Vilotić na korak od Lige šampiona

Jang Bojs ubedljiv protiv Tuna

Junak trijumfa tima iz Berna bio je Renato Štefen, koji je bio dvostruki strelac, dok su preostala dva gola postigli Leonardo Bertone i Giljom Oro

Fudbaleri Jang Bojsa napravili su novi veliki korak ka plasmanu u Ligu šampiona naredne sezone trijumfom nad Tunom sa 4:0 u 28. kolu šampionata Švajcarske, a Milan Vilotić ponovo je bio jedan od najboljih na terenu.Bertone je doveo Jang Bojse u vođstvo u 31. minutu, Štefen je samo dva minuta kasnije povisio na 2:0, da bi isti igrač otklonio sve sumnje u 52. minutu svojim drugim pogotkom. Oro je postavio konačan rezultat u 84. minutu.Vilotić je ponovo sjajno komandovao odbranom i postarao se da mreža Jang Bojsa ostane netaknuta u derbiju kola.Jang Bojs sada ima 54 boda na drugom mestu tabele, deset manje od vodećeg Bazela, dok je Tun na trećoj poziciji sa 42 boda. Iako je do kraja sezone ostalo još osam kola, jasno je da bi Tun mogao da nadmaši Jang Bojs u borbi za Ligu šampiona samo u slučaju da Vilotić i njegovi saigrači naprave niz grešaka u narednih mesec dana.Fudbalere Jang Bojsa naredna utakmica očekuje sledeće nedelje, od 16 časova, kada gostuju Grashoperu.