SKANDAL: Bivši trener Zvezde psovao protivničkog igrača, a trenera gađao flašom

Buran temoerament

Zbog toga je deset minuta pre kraja prekinut duel Borca i OFK Beograda

Bivši trener fudbalera Crvene zvezde, a sada Borca iz Čačka, Nenad Lalatović bio je akter incidenta koji se dogodio na Tari u prijateljskom meču njegove ekipe protiv OFK Beograda. Pred oko 100 gledalaca na igralištu na srpskoj planini, meč između Borca i OFK-a prekinut je u 80. minutu pri rezultatu 2:1 za Čačane.

U žaru borbe, desetak minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka, napadač OFK Beograda Mladen Sarajlin je na centru igrališta napravio grublji start. To je bio povod Lalatoviću da se prvo obrati sudiji, ptopm i opsuje Sarajlina. Pomoćni trener Romantičara obratio se kolegi i rekao mu da ne može da psuje igrača, što je tenziju podiglo na još viši nivo. Lalatović je nastavio sa psovkama i negodovanjem, a situacija je kulminirala kada je uzeo flašu, koja se nalazila pored terena i gađao Kljajića.

Zahvaljujući ostalim članovima izbegnut je veći fizički obračun, a utakmica je prekinuta u 80. minutu.Kurir sport / Zurnal.rs