SLAVLJE ORLIĆA: Fudbalska U-16 selekcija pobedila Češku u prijateljskoj utakmici

Bravo dečaci!

Fudbalska reprezentacija Srbije (igrači do 16 godina) u prijateljskoj utakmici pobedili su Češku sa 1:0.

Posle dve pobede u nedavnim proverama protiv Slovačke, mlađi kadeti selektora Vladimira Ješića bili su u uspešni i u Češkoj, gde su pobedili domaću selekciju minimalnim rezultatom 1:0(1:0).

Orlići su od prvog minuta delovali ubedljivo, imali kontrolu igre i rezultat takvog pristupa video se u 16. minutu kada je Jakšić krunisao dobru igru naše reprezentacije. Ispostavilo se na kraju da je taj gol bio i presudan po konačan ishod.

STRELCI: 0:1 Jakšić u 16. Stadion: Hota. Gledalaca: oko 200. Sudija: Jirži Houdek (Češka). Pomoćnici: K.Vaclav, K.Ondrej (Češka).

ČEŠKA:Benada, Barta, Fišer, Gabriel, Puthorocki, Purini, Kolar, Kuban, Firbaher, Radosta, Kostka.

SRBIJA: Čučak, Đorđević, Ćorković, Ćorić, Balaž, Eraković, Velikić, Novaković, Jakšić, Pavlović, Dedijer.