SLUČAJ VRAČAR: Pižon, Dražić i Planić saslušani povodom meča OFK - Crvena zvezda

Prvi informativni razgovori

Više javno tužilaštvo pozvalo je na informativni razgovor trenera i dvojicu igrača Romantičara

Trener OFK Beograda Vladimir Petrović Pižon i prvotimci ovog kluba Dejan Dražić i Bogdan Planić saslušani su povodom utakmice koju je ovaj klub u okviru 1. kola prvenstva Srbije odigrao protiv Crvene zvezde.

Meč odigran na Vračaru dospeo je u žižu javnosti posle čudnog kretanja rezultata u kome su "Romantičari" vodili na poluvremenu sa 2:0, a crveno-beli na kraju slavili sa 6:2.

Više javno tužilaštvo pokrenulo je istragu o svemu što se događalo na stadionu "Obilića", pa su obavljeni i prvi informativni razgovori.

Vladimir Petrović Pižon, iako trener OFK-e, odlučio je da ne vodi svoj tim na ovom meču. Dejan Dražić je bio strelac drugog gola za "Romantičare", dok je kapiten ekipe Bogdan Planić napravio jedanaesterac početkom drugog poluvremena, što je olakšalo crveno-belima preokret.