SRBI SKROMNI U EVROPI: Orlovi još uvek praznuju

MUSLIN SE HVATA ZA GLAVU

Naši reprezentativci u fudbalu nisu imali zapažene uloge u svojim klubovima tokom vikenda. Samo Sergej Milinković-Savić dao gol.

Fudbalski reprezentativci Srbije ne mogu da se pohvale učinkom u svojim klubovima širom Evrope, što svakako brine selektora Slavoljuba Muslina.Činjenica je da ima još dosta liga koje nisu startovale posle zimske pauze i da je većina naših igrača još na odmoru ili na pripremama za prolećni deo sezone, ali i ovi koji su igrali bili su neprimetni, kao da još praznuju.Možda i najviše zabrinjava to što na golu Notingem foresta i dalje nema Vladimira Stojkovića. Englezi su odigrali treću utakmicu zaredom bez srpskog čuvara u startnoj postavi.Kao po običaju, standardni u svojim timovima bili su Nemanja Matić, koji je bio jedan od boljih u pobedi Čelsija nad Lesterom (3:0), dok je Luka Milivojević odigrao svih 90 minuta za Olimpijakos, ali ekipa iz Pireja je na gostovanju igrala samo 2:2 protiv Platanisa.Najbolji srpski fudbaler u poslednje vreme Dušan Tadić igrao je samo 68 minuta za Sautempton u porazu od Barnlija sa 1:0. Kapiten „orlova“ Branislav Ivanović i dalje nije u prvom planu menadžera Čelsija Antonija Kontea.