UPOZORENJE ZA PARTIZAN: Bilbao preokretom do pobede protiv Betisa

Španska Primera

U osmom kolu španskog šampionata Atletik Bilbao gostuje Real Sosijedadu, dok Valensija na svom terenu dočekuje Malagu

BILBAO - Fudbaleri Atletik Bilbaoa pobedili su danas na svom terenu Betis sa 3:1, u utakmici sedmog kola španske Primere.

Valensija je povela na današnjem meču, a strelac je u 20. minutu bio Danijel Pareho.

Bilbao je, potom, prvo izjednačio pogotkom Emerika Laporte u 34. minutu, da bi u drugom poluvremenu napravio potpuni preokret. Markel Suaseta je u 60. minutu doveo Bilbao u vođstvo, a pobedu domaće ekipe potvrdio je Aric Aduric devet minuta kasnije.

Atletik Bilbao je, posle sedam odigranih kola, na 13. mestu na tabeli Primere sa sedam bodova, dok je Valensija deveta sa dva boda više.

Betis je ranije danas u gostima bio bolji od Rajo Valjekana sa 2:0, dok se kasnije sastaju Levante i Viljareal, odnosno Atletiko i Real Madrid.

Atletik je naredni rival Partizana u Ligi Evrope.