(VIDEO) 6 KOMADA NEMACA: Bajern pregazio Porto, Barsa rutinski preko PSŽ do polufinala Lige šampiona

Kakva noć za Bavarce

Bajern na svom terenu pobedio Porto 6:1, dok je Barselona sigurnom igrom nadigrala PSŽ 2:0
1 / 11 Foto: Reuters

BARSELONA, MINHEN - Fudbaleri Bajerna i Barselone izborili su plasman u polufinale Lige šampiona.Bajern je odigrao jedan od najboljih mečeva ove sezone u Ligi šampiona i na svom terenu pobedio Porto 6:1 u revanš meču četvrtfinala Lige šampiona. U prvom meču bilo je 3:1 za Porto, a oslabljeni Bajern je za samo 40 minuta u prvom delu utakmice stigao od 5:0. Bavarci su u nastavku meča rutinskom igrom stigli do ubedljive pobede.Golove za Bajern postigli su Alkantara u 14, Boateng u 22, Levandovski u 27. i 40., Miler u 36. minutu i Alonso u 88. minutu. Jedini strelac za goste bio je Martinez u 73. minutu. Porto je meč završio sa fudbalerom manje pošto je u 87. minutu isključen Markano.Barselona je posle trijumfa u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona nad Pari Sen Žermenom od 3:1, slavila i na Nou Kampu. Ovog puta bilo je 2:0. Golove za Barselonu postigao je Nejmar u 14. i 34. minutu. Ceo svet je očekivao duel Mesija i Ibrahimovića, a ovog puta više sreće je imao fudbaler Barselone.

TOK UTAKMICA:22:36 - Kraj utakmica! Barsa i Bajern u polufinalu LŠBarselona je na svom terenu pobedila PSŽ 2:0, dok je Bajern bio bolji od Porta 6:1.22:33 (90) - Još nekoliko minuta do kraja utakmica u Barseloni i Minhenu22:31 (88) - Bajern vodi 6:1!Porto je ostao sa igračem manje pošto je isključen Markano, a Bajern u narednom napadu stiže do šestog gola preko Alonsa iz slobodnog udarca.

22:16 (73) Konačno gol za Porto!Porto smanjuje na 5:1. U 73. minutu u strelce se upisuje Martinez. 22:05 (62) - Bez promene rezultata u Minhenu i BarseloniBez promene rezultata na mečevima u Minhenu i Barseloni. Porto je odlučio da se otvori i da konačno zaigra. Šansa i za PSŽ protiv Barselone. Ibrahimović je dodao loptu Veratiju, koji je bio neprecizan

21:55 (53) - Barselona i Bajern nastavljaju sa napadimaBarselona i Bajern su na korak od polufinala Lige šampiona, ali su u drugim poluvremenima nastavili sa napadima. Mesi je imao šansu za Barselonu, a Gece za Bajern

21:48 (46) - Počela su druga poluvremena u Minhenu i Barseloni21:40 - Bajern lovi novu sedmicu ove sezoneBajern lovi novu sedmicu ove sezone. Bajern je ove sezone već postizao sedam golova u Ligi šampiona. Bavarci su pobedili Romu 7:1 i Šahtjor sa 7:0

21:32 (45+2) - Kraj prvih poluvremena u Minhenu i BarseloniBajern posle prvih 45 minuta vodi 5:0, dok Barselona ima prednost od 2:0 protiv Pari Sen Žermena.

21:25 (40) - Spektakl u Minhenu, Bajern sada vodi 5:0. Fudbaleri Porta su se očigledno predali. Bajern u 40. minutu preko Levandovskog vodi 5:0!21:21 (36) - Potop Porta u Minhenu. Bajern vodi 4:0!Bajern vodi 4:0 protiv Porta. Ovog puta u strelce se upisao Miler!

21:19 (34) - Barselona vodi 2:0!Novi gol na Nou Kampu. Barselona vodi 2:0. U strelce se ponovo upisao Nejmar

21:12 (27) - Porto na kolenima. Bajern vodi 3:0! Fudbaleri Porta kao da su se predali. Bajern od 27. minuta golom Levandovskog vodi 3:0!21:07 (22) - Ludilo u Minhenu. Bajern vodi 2:0 Fudbaleri Bajerna stigli su do željenog rezultata. Boateng je doveo svoj tim u vođstvo od 2:021:03 (18) - Poništen gol IbrahimovićaPSŽ je uspeo da postigne gol, ali je on poništen zbog ofsajda Ibrahimovića20:59 (14) - Vode Barselona i Bajern.Vode Barselona i Bajern. Barselonu je u vođstvo doveo Nejmar posle sjajne asistencije Inijeste. Bavarcima je vođstvo doneo Alkantara. Zanimljivo je da su oba gola pala u 14. minutu.

20:57 (12) - Štimac bodri BajernSrpski košarkaš i član Bajern Vladimir Štimac bodri fudbalere Bavaraca protiv Porta

20:55 (10) - Bez golova u prvih 10 minutaNema golova na obe utakmice. Velika šansa za Bajern, ali Levandovski pogađa stativu.

20:50 (5) - Kakva podrška navijača za fudbalere BajernaFudbaleri Bajerna krenuli su u ofanzivu na samom početku utakmice. U Barseloni već u 3. minutu žuti karton za Luiza zbog prekršaja nad Rakitićem

20:45 (1) - Počele su utakmice u Barseloni i MinhenuSva pažnja medija bila je usmerena na to kako će se pozdraviti Ibrahimović i Mesi.

20:35 - Navijači Bajerna očekuju prolaz svog tima u polufinale LŠ

#packmas! #FCBFCP

A video posted by FC Bayern Official (@fcbayern) on Apr 21, 2015 at 11:25am PDT

20:30 - Pogledajte kako Ibrahimović i Mesi dolaze na Nou Kamp

20:20 - Objavljeni su sastavi timova

Barselona je u prvoj utakmici pobedila u Parizu sa 3:1, dok je Porto na svom terenu bio bolji od Bajerna s 3:1.

Dueli u Minhenu i Barseloni igraju se u standardnom terminu od 20.45.