(KURIR TV) PIROVA POBEDE ZVEZDE: Crveno-beli deklasirali Radnički uz het-trik Boaćija!

Titula otišla u Humsku

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom terenu ekipu Radničkog rezultatom 4:0 u meču poslednjeg, 37. kola Superlige Srbije.

Crvena zvezda je sezonu završila na drugom mestu na tabeli sa tri boda manje od Partizana, koji je trijumfom protiv ekipe Mladosti od 5:0 došao do titule.Partizan je prvi na tabeli sa 58 bodova, dok je Crvena zvezda druga sa 55. Radnički je peti sa 32.

Tri gola za Crvenu zvezdu u večerašnjem meču postigao je Boaći, a jednom se u strelce upisao Petković. Boaći je bio strelac u 18, 48. i 61. minutu, dok je Petković postigao gol u 90. minutu.

Zvezda je briljirala pred nešto više od 11.000 gledalaca na stadionu "Rajko Mitić". Pobeda protiv Radničkog mogla je da bude i ubedljivija, pošto su igrači domaćeg tima tri puta pogadjali prečku.

Zvezdini fudbaleri su aplauzom i ovacijama svih prisutnih navijača ispraćeni sa terena posle utakmice, uz povike "šampioni".

Zvezda i Partizan će 27. maja igrati u finalu Kupa Srbije.

TOK MEČA:91. minut - Kraj utakmiceCrvena zvezda je pobedila 4:0!

90. minut - GOLLL!! Zvezda vodi 4:0!Crvena zvezda vodi 4:0. U strelce se upisao Petković.

80. minut - Crvena zvezda mirno meč privodi kraju
70. minut - Bakljada Delija

60. minut - Crvena zvezda vodi 3:0
56. minut - Plavšić pogađa prečku
48. minut - Zvezda vodi 2:0
46. minut - Počelo je drugo poluvreme
II poluvreme

45. minut - Kraj prvog poluvremena.Zvezda posle prvih 45 minuta vodi 1:0

32. minut - Nova prečka za Zvezdu
Fudbaleri Crvene zvezde imaju novu šansu, a Ristić pogađa prečku

28. minut - Boaći pogađa prečku
18. minut - Zvezda vodi!
12. minut - I dalje bez golova na Marakani

3. minut - Bakljada navijača Zvezde

1. minut - Utakmica je počela

Crvena zvezda će igrati u sledećem sastavu: Kahriman, Petković, Le Talek, Luković, Anđelković, Donald, Ristić, Plavšić, Adžić, Vučićević, Boaći