(VIDEO) BELGIJANAC UNIŠTIO MIHINE BIKOVE: Čudesni Mertens sa četiri gola razbio Torino

Goleada u Napulju

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu ekipu Torina 5:3 u 17. kolu italijanske Serije A.

Utakmicu je obeležio napadač Napolija Belgijanac Dris Mertens, koji je postigao četiri gola na ovom meču. Belgijanac je na poslednja dva meča u Seriji A postigao 7 golova.Mertens je postizao golove u 13, 18, 22. i 80. minutu. U strelce za ekipu Napolija upisao se i Čirihes u 70. minutu. Strelci za ekipu koju sa klupe vodi Siniša Mihajlovića bili su Beloti u 58, Rosetini u 76. i Falke u 84. minutu.Nikola Maksimović je ceo meč presedeo na klupi za rezerve u ekipi Napolija, dok je Adem Ljajić odigrao celu utakmicu za Torino.