(VIDEO) BLAMAŽA KLOPOVIH REDSA: Pobede Sitija i Čelsija, poraz Liverpula

Veliki preokret plavaca

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas u gostima Stouk sa 4:1 u drugom kolu Premijer lige i tako nastavili savršen početak sezone.

Dvostruki strelac bio je Serhio Aguero, koji je tokom nedelje u utakmici sa Steauom promašio dva penala, ali je danas bio siguran iz jedanaesterca u 27. minutu, a onda je u 36. dao i gol iz igre. Druga dva gola dao je novajlija Nolito, u 86. i petom minutu završnice. Strelac za Stouk bio je Bojan Krkić u 49. minutu.

Fudbaleri Lestera odigrali su kao domaćini bez golova sa Arsenalom. Dobre šanse za Lester propustili su Džejmi Vardi i Rijad Mahrez, ali nisu uspeli da savladaju golmana Petra Čeha. "Tobdžije" večeras nisu napravile nijednu ozbiljnu priliku da ugroze golmana Kaspera Šmajhela.