(VIDEO) BRUKA GODINE: Fudbaler Partizana promašio nemoguće

Grbiću, stidi se znanja

Grbić je u 61. minutu pri vođstvu Jagodine od 1:0 izašao sam ispreg golmana domaćeg tima i uspeo da promaši nemoguće

JAGODINA - Fudbaler Partizana Petar Grbić obrukao se na meču sa Jagodinom u 10. kolu Superlige Srbije.Grbić je u 61. minutu pri vođstvu Jagodine od 1:0 izašao sam ispreg golmana domaćeg tima i uspeo da promaši nemoguće. On je došao do lopte posle greške jednog odbrambenog igrača Jagodine i ostao sam ispred Đuričića. I kada su svi očekivali gol, on je pogodio spoljni deo mreža, a onda se uhvatio za glavu, kao i svi igrači, stručni štab i navijači Partizana.Trener Partizana Marko Nikolić odmah je posle ovog promašaja iz igre izveo Grbića i uveo je Živkovića.Partizan je u Jagodini doživeo prvi poraz u domaćem šampionatu, pošto su domaći slavili 1:0 golom Jovančića.