(VIDEO) ČAROLIJA ŠPANSKOG MAJSTORA: Spektakularna asistencija petom Mate za pobedu Junajteda

Neverovatna akcija

Mata je prebacio loptu preko cele odbrane Nemaca i dodao loptu do Smolinga, koji je zatresao mrežu rivala

MANČESTER - Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Volfsburg 2:1 u meču drugog kola grupe B Lige šampiona.Gosti su šokirali navijače na Old trafordu u 4. minutu golom Kaligurija. Mata je sa penala izjednačio u 34. minutu.Pobedu domaćem timu doneo je Smoling i to na dodavanje Mate. Španac je u 53. minutu petom asistirao Smolingu. Mata je prebacio loptu preko cele odbrane Nemaca i dodao loptu do Smolinga, koji je zatresao mrežu rivala.