(VIDEO) DIVLJI ZAPAD: Sudija popio nokaut od trenera, a onda pod pretnjom batina nastavio meč

Neviđeni skandal u Rumuniji

Incident se dogodio u drugom produžetku, tj. u 110. minutu pri rezultatu 3:3. Sudija je dosudio penal za Arsenal zbog igranja rukom u kaznenom prostoru Uniona

BUKUREŠT - Trener rumunskog niželigaša Union Springs utrčao je na teren i nokautirao glavnog sudiju Alešandrea Tunarua na meču nacionalnog Kupa protiv ekipe Arsenal Malu.Incident se dogodio u drugom produžetku, tj. u 110. minutu pri rezultatu 3:3. Sudija je dosudio penal za Arsenal zbog igranja rukom u kaznenom prostoru Uniona.Tada je došlo do haosa, pošto su na teren utrčali rezervni igrači, treneri i rukovodstvo Uniona. Oni su okružili sudiju, a trener je udario arbitra pesnicom u glavu. Incidenti su trajali nekoliko minuta, a utakmica je na iznenađenje svih nastavljena.Union je posle penala pobedio ukupnim rezultatom 7:5.