(VIDEO) ENGLESKI ČETVOROLIGAŠ KAO BARSELONA: Gubili 0:3, a onda u poslednja dva minuta...

Sve je moguće

Engleski četvrorligaš Ekseter siti napravo je pravi bum na Ostrvu kada je, poput Barselona u Ligi šampiona, u samoj završnici susreta napravio nesvakidašnji preokret.

Ljubitelji fudbala su bez daha gledali čudesan preokret Barse u revanš meču sa PSŽ-om, a istu takvu priliku su imali i malobrojni gledoci na nekom drugom Sent Džejms Parku.

Nakon što su mreže mirovale više od sat vremena, gostujuća ekipa Jeovil Taun je poveo sa 3:0 i činilo se osigurao pobedu.

Ali, domaćin je imao drugačiji plan! Do 88. minuta odbrana gostiju je odolevala napadima Ekseter sitija, a onda je usledio pravi pravcati šou! Golovima Velera (89), Brauna (90+1) i Rida (90+2) postavili su konačan rezulat 3:3 i izvukli preko potreban bod.