(VIDEO) HAOS U BUKUREŠTU: Pogledajte reakciju golmana Steaue kada su ga pogodili navijači Dinama

Huliganizam i u Rumuniji

Derbi Bukurešta na kraju je pripao gostujućoj Steaui 3:1 posle prekida koji je trajao 20 minuta

Haos na gradskom derbiju Bukurešta! Navijači Dinama su početkom drugog poluvremena napravili bakljadu i svim i svačim gađali golmana Steaue Gidriusa Arlauskiusa. Nečim su ga i pogodili.

Doduše, litvanski čuvar mreže nije pogođen bakljom kao nedavno ruski golman Igor Akinfejev u Podgorici, ali Arlauskius je odlučio da neće da nastavi utakmicu pod tim uslovima. Sudiji je saopštio odluku i otišao u svlačionicu. Njegovim stopama uskoro su krenuli i ostali akteri meča.

Prekid je trajao 20 minuta, utakmica je nastavljena, a golman Steaue je i dalje bio na meti domaćin huligana.

Posle prekida usledio je i vatromet golova, aktuelni šampion je pobedio 3:1.